SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polska Liga Wyciskania Wielokrotnego ACTIVLAB ( ustalenia str 64)

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 99369

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7299 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
No to mamy cztery miejscowości możemy zabrać się za kat. i obciążenia.Moja propozycja:Kobiety Open 30kg,Juniorzy do 21lat ? 40kg,60kg i 100kg/moze z podziałem na wagę lekką do 90kg i ciężką powyżej 90kg?/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
ja bym nie dzielił 100 kg z podziałem na wagę druga rzecz co z 50% masy ciała?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7299 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
Dobra zamknijmy temat kobiet i juniorów.Uważam że kobiety 30kg Open /ten ciężar cieszy się u nas największą frekfencją a po za tym rekord należy do naprawdę lekkiej zawodniczki/.Juniorom zostawił bym 40kg Open z możliwością startu na pozostałych obciążeniach.Wiek juniora określił bym do 21 lat / liczy się rocznik/.Pozostałe obciążenia dla mężczyzn 1/2 CC, 60kg Open / u nas to obciążenie ma już pewną tradycję i niezłą frekfencję/, 100kg Open/dla pełnoletnich/.Wypowiadać się szybko szczególnie przyszli organizatorzy bo przed nami jeszcze sporo wspólnych ustaleń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kocyla Mistrz SFD
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1036 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10489
Złotoryja też organizacyjnie w to wchodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
według mnie jest ok :D jeszcze trzeba ogarnąć strategicznego sponsora:) 5 miast jest jeszcze czemu Ozimek tak cicho siedzi ?????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Ok. Tylko ważne jest aby ciężary ( talerze i gryf ) były wszędzie jednakowe tzn. Eleiko,Hes, ciężarowe pol sportu itp, bo niestety jak widać różny sprzęt jest używany na zawodach a niestety waga obciążeń i gryfu jest różna a np. 2 kilogramy to niestety jest dużo przy wyciskaniu wielokrotnym.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7299 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
A może zróbmy to na początek prościej.Rywalizacja w III kategoriach: kobiety open,mężczyżni do 21lat /juniorzy/ i 21lat i więcej/seniorzy/.Zawodnik sam decyduje z jakim ciężarem będzie startował.W każdym mieście może zadeklarować dowolny ciężar /z dokładnością do 2,5kg/ z jakim chce wykonać próbę.Czas próby np.3min.I sumujemy swoje kg wyciśnięte w poszczególnych miastach.Wygrywa zawodnik który uzyskał największy tonaż.W razie remisu wygrywa lżejszy.
Teraz przyszło mi to do głowy skoro nie chcecie się wypowiadać na temat obciążeń.
gregortem
to raczej nie ma znaczenia skoro będziemy startować w różnych miejscowościach na tym samym sprzęcie.

Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2013-07-02 21:31:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
wycwiel myślę że to za bardzo skomplikuje zróbmy to tak jak pisaliśmy wcześniej problem z ciężarami łatwo rozwiązać można wrzucić na wage talerze na których będą zawody :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Ok, nie ma problemu.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Bull jest szansa żeby activlab się podłączył ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sobota P.P. z Będzina na żywo.

Następny temat

Battle of Champions 2013 - 29.06.2013

WHEY premium