Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096

ale jak byly spekulacje czy bedzie prowadził repezentacje Polski byłem za

no ale tez mysle ze ma wieksze ambicje niz ten klub

...
Szacuny 5 Napisanych postów 1683 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20904
W spotkaniu 34. kolejki szkockiej ekstraklasy Celtic Glasgow zremisował na własnym boisku z Hibernian Edynburg 1:1. Gola dla "The Bhoys" zdobył Maciej Żurawski, który strzałem głową pokonał bramkarza gości, Zbigniewa Małkowskiego.

W 30. kolejce drugiej Bundesligi FC Erzgebirge Aue na własnym boisku pokonało 3:0 zespół TSV 1860 Monachium. Boheterem meczu został napastnik gospodarzy Andrzej Juskowiak.
Były reprezentant Polski w 14. minucie meczu zaliczył asystę. Po jego podaniu pierwszego gola zdobył Tomas Klinka.
W 34. i 62. minucie Juskowiak dwukrotnie sam kierował piłkę do bramki rywala, ustalając wynik spotkania na 3:0. Polak ma na swoim koncie osiem goli zdobytych w tym sezonie w rozgrywkach 2. Bundesligi.

Anglia: "Franek" nadal bez gola, Rasiak na ławce

Z "polskich" drużyn grających w 44. kolejce angielskiej League Championship, zwycięstwo odniosło tylko Southampton, ale udział naszych piłkarzy w pokonaniu 2:0 zdegradowanego juz Millwall był znikomy.

Zarówno Kamil Kosowski, jak i Grzegorz Rasiak, który w weekend dwukrotnie wpisał się na listę strzelców, usiedli na ławce rezerwowych. Ten ostatni wszedł jednak na ostatni kwadrans, ale nie udało mu się pokonać bramkarza gości.

Porażki 0:2 na wyjeździe z Preston doznało Wolverhampton. Przez 90 minut w drużynie "Wilków" grał Tomasz Frankowski. Polski napastnik nadal zatem pozostaje bez gola. Jego indolencja strzelecka trwa już 1132 minuty!

Na 13 minut przed końcem 2:0 na wyjeździe z Norwich wygrywało Queens Park Rangers. Gospodarze strzelili jednak trzy gole i wygrali 3:2. Całe spotkanie na ławce rezerwowych w ekipie QPR przesiedział Marcin Kuś.

Z kolei miejsce w składzie zabrakło dla Tomasz Hajty w drużynie Derby, która zremisowała 1:1 przed własną publicznością z Hull.

Po tej kolejce z II ligą angielską pożegnały się ekipy Brighton i Crewe Alexandra.

...
Przewrotka "Sagana", ustawia się kolejka po Polaka

Marek Saganowski zdobył chyba najładniejszą bramkę kolejki w Portugalii. Polski napastnik strzelił gola przewrotką w wygranym przez Vitorę Guimaraes 3:1 spotkaniu z Penafiel. Było to 12. trafienie "Sagana" w lidze.

Po Polaka juz ustawa się kolejka chętnych. Najbardziej aktywni pozostają działacze angielskiego Southampton, którzy obserwowali kilka spotkań Saganowskiego. Chrapkę na byłego napastnika Legii Warszawa ma także Sporting Braga, obecnie czwarta drużyna ligi.

Jak powiedział jeden z portugalskich dziennikarzy, pojawiają się też plotki o zainteresowaniu ze strony FC Porto i Sportingu Lizbona.