SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polacy za granica

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 135934

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2379 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23919
Żurawski: Sympatyczny zbieg okoliczności

- Normalnie trenuję z drużyną, bez żadnej taryfy ulgowej. Oczywiście ćwiczył z nami już Roy Keane - powiedział na łamach "Przeglądu Sportowego" napastnik Celtiku Glasgow, Maciej Żurawski. W niedzielę reprezentant Polski ma zagrać, po miesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją, w Pucharze Szkocji.


Żurawski miał wystąpić w rozegranym w Nowy Rok meczu z Hearts. - Skoro tak długo i starannie przygotowywałem się do powrotu, to wolałem nie ryzykować zdrowia dla tych kilku dni - stwierdził popularny "Żuraw".

W niedzielę w barwach "The Bhoys" ma zadebiutować Roy Keane. - Nikt tego nie planował, ale wszystko wskazuje na to, że dla niego to będzie debiut, a dla mnie powrót po długiej przerwie. Naturalnie podoba mi się taki sympatyczny zbieg okoliczności. Nie będę opowiadał, jaki to z niego świetnie wyszkolony piłkarz, bo tym po prostu nie zaskoczę żadnego kibica. Rzuca się w oczy natomiast jego autorytet. Ma wielkie poważanie w drużynie. Na pewno wszyscy będą się liczyć z jego zdaniem, nie ma innej możliwości - wyznał Żurawski.

Pic na wodę fotomontaż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2379 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23919
Kompromitacja Celtiku, gol Żurawskiego

Supersensacja w III rundzie piłkarskiego Pucharu Szkocji. Drugoligowy Clyde pokonał przed własną publicznością Celtic Glasgow 2:1! Honorowego gola dla "The Bhoys" strzelił w 83. minucie Maciej Żurawski.


Porażka lidera szkockiej Premier League byłaby bardziej dotkliwa, jednak w 35. minucie rzut karny dla gospodarzy obronił Artur Boruc.
W barwach Celticku zadebiutował były kapitan Manchesteru United, Roy Keane. Maciej Żurawski pojawił się na murawie dopiero w 71. minucie, kiedy to zmienił Johna Hartsona

Pilkarze Clyde obie bramki zdobyli w końcówce pierwszej połowy. Najpierw Boruca pokonał Craig Bryson, a pięć minut później do siatki Celtiku trafił Edward Malone.

Pic na wodę fotomontaż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
Boruc nie był bez winy przy pierwszej bramce :-/ wyszedł do dośrodkowania i zderzył się z własnym obrońcą. Wybronił tuż potem karnego, wybił piłke na róg ale właśnie z tego rogu padła druga bramka .. piekielnie pmocny strzał z 13 metrów, Boruc miał to na rękach ale strzał był zbyt mocny. Żurawski strzelił z woleja z 18 m po przyjęciu zgranej przez partnera piłki obok bramkarza który nie zareagował.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2379 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23919
Body gdzie ty oglądasz te wszystkie mecze?

Pic na wodę fotomontaż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
Nie powiem

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2379 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23919
oj powiedz podziel się z innymi

Pic na wodę fotomontaż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3865 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37351
pewnie z nielegalnnych źródeł :P

Lechia Gdańsk
Inter Mediolan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
Bramkostrzelny Polak na testach w Premiership

Łukasz Sosin, zawodnik Apollonu Limassol dostał od swojego klubu zgodę na wyjazd na testy, do ostatniej drużyny Premiership, Sunderlandu - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".

Sosin zdobył w tym sezonie 13 bramek i prowadzi w klasyfikacji najskuteczniejszych strzelców ligi cypryjskej.

Według Sosina trener Sunderlandu widział kasetę z golami Polaka i chce się teraz przekonać czy nie jest ona sfingowana. - Powiedział nawet, że jeśli informacje się potwierdzą, to jestem dokładnie takim napastnikiem jakiego szuka - powiedział Sosin.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
" Żurawski strzelił z woleja z 18 m po przyjęciu zgranej przez partnera piłki obok bramkarza który nie zareagował."

w jedynce (TVP1) po pogodzie w wiadomosciach sportowych mowili, ze strzelil gola stracajac pilke glowa i chyba mi sie nie wydaje, tak serio bylo, -pamietam jakby to bylo wczoraj

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 581
Hahahaha to żeś sie Bodymaker popisał widać że ogladasz mecze
Wydaje mi sie czy jesteż "doradcą"

>>>Aby być wielkim, kiedyś trzeba być małym<<<

>>>Quaresma<<<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pilka Nike Tiempo Legend

Następny temat

hymn ligi mistrzow (gdzie?)

WHEY premium