SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polacy za granica

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 135966

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Nie zapomnijcie o mnie Wy się będziecie bić w Bundeslidze a ja sobie na luzie wejdę z Eredivisie

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Artur Wichniarek, strzelił swoją pierwszą bramkę dla Arminii Bielefeld w tym sezonie, a jego zespół pokonał 2:0 (1:0) SV Seligenporten w wyjazdowym spotkaniu I rundy Pucharu Niemiec.
Polak na listę strzelców wpisał się już w 20. minucie spotkania. W drugiej połowie w 79. minucie podwyższył Jonas Kamper ustalając wynik spotkania na 2:0.

Zmieniony przez - cygan132 w dniu 2007-08-04 18:11:38

Zmieniony przez - cygan132 w dniu 2007-08-05 22:45:07

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Jakub Błaszczykowski zajął drugie miejsce w sondzie przeprowadzonej przez magazyn Kicker w kategorii "objawienie nowych rozgrywek". Ustąpił miejsca jedynie Franck'owi Ribery'emu z Bayernu Monachium.

Na reprezentanta Polski zagłosowało 14,3% badanych, co daje około 12 tysięcy osób. Z kolei na Francuza zagłosowało aż 53,6% głosujących. Cieszy fakt, iż młody skrzydłowy tak szybko zdobywa uznanie w nowym otoczeniu.

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6194 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22325
Dobrze
kolejna motywacja zeby grać jeszcze lepiej dla Kuby

Jeden klub, jedna miłość, jedna pasja - Fc Barcelona !

Czarni Jasło !
http://pl.youtube.com/watch?v=gbgQzJ1jFvw

pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
narazie zasługuje na taka pochwale

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
No nie ma co, chłopak wyrasta na gwiazdę BvB. Będą z niego ludzie

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
bez przesady,

zagra kilka dobrych meczow w lidze to bedzie wtedy dopiero bedzie mozna mowic, ze jest 'objawieniem' ..

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Dortmund ma wielu kibiców, pewnie oni głosowali. Mam nadzieję, że Kuba nie zawiedzie oczekiwań.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Francuski dziennik L'Equipe podsumował pierwszą kolejkę francuskiej Ligue 1. Ireneusz Jeleń otrzymał najwyższą notę w zespole Auxerre, który przegrał wyjazdowe spotkanie z Olympique Lyon.

Reprezentant Polski został oceniony na "5" w skali od 1 do 10. Najwyższą notę w całej lidze (8) otrzymał Johan Audel z Valenciennes, który w pierwszej kolejce strzelił trzy bramki w spotkaniu z Toulouse.



Najwyższa nota a nie ma go w kadrze? Dziwne.

Zmieniony przez - wikt w dniu 2007-08-07 16:38:14

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Trener Manchesteru United sir Alex Ferguson odrzucił ofertę złożoną "Czerwonym Diabłom" przez trenera Sunderlandu Roya Keane'a, który chciał wypożyczyć polskiego bramkarza Tomasza Kuszczaka.
Głównym powodem odrzucenia oferty od Keane'a jest poważna kontuzja jakiej doznał inny bramkarz Manchesteru Ben Foster, który nie będzie mógł grać do marca przyszłego roku.


Kontuzja Fostera szansą na grę Tomka.



Jest jednym z najskuteczniejszych polskich napastników za granicą. W miniony weekend na liście wszech czasów najskuteczniejszych strzelców ligi belgijskiej wyprzedził samego Włodzimierza Lubańskiego - czytamy w "SuperExpressie".
Teraz Marcin Żewłakow ma kolejny cel: bramkę numer 100.

Przez całe lata "Żewłak" imponował skutecznością. Później zaczęły się problemy. W marcu 2006 roku strzelił swoją 87. bramkę w lidze belgijskiej. Na następną czekał... 14 miesięcy. Na szczęście gol numer 89 przyszedł dużo szybciej, bo już w pierwszej kolejce tego sezonu, i nadzieje na "setkę" odżyły. A przy okazji Marcin zdystansował legendarnego Włodzimierza Lubańskiego, który w lidze belgijskiej strzelił 88 bramek (w latach 1975-1982).




- Kiedy wyjeżdżałem z Polski, chciałem żeby moja przygoda z piłką osiągnęła punkt kulminacyjny w Barcelonie. Z tej perspektywy na pewno poniosłem osobistą porażkę - mówi w wywiadzie dla tygodnika "Piłka Nożna" pomocnik Vaalerengi Oslo, Sebastian Mila.
- Wiem już, że drugim Ronaldinho czy Leo Messim już nie będę. Ale ostatniego słowa na pewno jeszcze nie powiedziałem. Wciąż mam szansę grać jak Mila z najlepszych momentów - mówi 28-krotny reprezentant Polski.

Po raz ostatni w koszulce z orłem na piersi Sebastian Mila wystąpił blisko rok temu, w debiucie Leo Beenhakkera (0:2 z Danią). 25-letni pomocnik ma nadzieję, że nie był to pożegnalny występ. - Wierzę, że jeszcze kiedyś dołączę do kadry. Wiem, że selekcjoner ma w d... komentarze dziennikarzy, którzy krytykowali mnie za nic. Teraz jednak sam odwodziłbym trenera od wysyłania do mnie powołania. Najpierw muszę poczuć meczowy rytm i odzyskać pewność siebie. Dałem sobie czas do końca roku - mówi Mila.


Zmieniony przez - cygan132 w dniu 2007-08-07 18:00:42

HALA MADRID !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pilka Nike Tiempo Legend

Następny temat

hymn ligi mistrzow (gdzie?)

WHEY premium