SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PaniMaaj - dziennik treningowy

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37000

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Nie tylko u kobiet, zapewniam..
3

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 584 Napisanych postów 388 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6306
rion10
Moja droga z tymi kierunkami to u kobiet powszechne jest lewo albo to drugie lewo ale na każdych zajęciach początki są trudne każdy kolejny trening to krok do przodu


Po kilkudziesięciu zajęciach na stepie dalej mi się kopytka plątały
Ja to proste ćwiczenia lubię - przysiad, martwy, zarzut. Ale jak już Fsl wymyśla kompleks sztangowy to miewam problemy z układem - kolejność i synchronizacja ruchów się gubią. Ten typ tak ma
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
PaniMaaj
Ja to proste ćwiczenia lubię - przysiad, martwy, zarzut. Ale jak już Fsl wymyśla kompleks sztangowy to miewam problemy z układem - kolejność i synchronizacja ruchów się gubią. Ten typ tak ma


No ale jak...
Najpierw 1x martwy
Potem 1x zarzut
Potem 1x przysiad
REPEAT
Prosty kompleksik na ulubionych ćwiczeniach :D
1

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020297
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 584 Napisanych postów 388 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6306
fsl
PaniMaaj
Ja to proste ćwiczenia lubię - przysiad, martwy, zarzut. Ale jak już Fsl wymyśla kompleks sztangowy to miewam problemy z układem - kolejność i synchronizacja ruchów się gubią. Ten typ tak ma


No ale jak...
Najpierw 1x martwy
Potem 1x zarzut
Potem 1x przysiad
REPEAT
Prosty kompleksik na ulubionych ćwiczeniach :D


Było coś na zasadzie: matwy, power clean, clean, front sq, push press, back sq. I zawsze się myliłam na początku, dlatego mi upraszczałeś
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020297
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 584 Napisanych postów 388 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6306
20.04.2020, poniedziałek

Joga
Poranna sesja jogi "na dzień dobry". Znalazłam w internetach krótkie, 15 minutowe sesje dla początkujących. W zeszłym tygodniu próbowałam coś działać z Womens Health, ale kiepskie te zestawy w gazecie mieli. Joga z multisportem nie przypadła mi do gustu. A ta się nieźle zapowiada.
Mam plan codziennie rano zamykać koty na balkonie i mieć dla siebie w ciszy i spokoju te 15 minut

Skoro otworzyli lasy, to postanowiłam... rozpocząć sezon rolkowy
Niestety też kolejne imprezy odwołują Chociaż może i dobrze, bo moja kondycja pozostawia wiele do życzenia...
Zrobiłam 10 km cały czas przebierając nogami, potem postanowiłam jeszcze objazd ścieżki zrobić, bo miałam rolki miejskie. Strasznie ciężko rozpędzić te małe (84mm nowe) kółka. Przywodziciele i pośladki poczułam najpierw, potem czwórki, a na końcu obtarte i odciśnięte kostki Dopiero na 8 kilometrze przypomniałam sobie gdzie schowałam skarpetki do rolek

Wyszło w sumie lekko ponad 15 km i 1h. 10 km zakończyłam ok 40 minuty.



Niestety jedna rzecz mnie przeraża. Na ścieżce było około 20 różnych jeżdżących (nie licząc dzieciaków) i tylko 2 osoby miały kask!!! Tych dwoje dorosłych akurat uczyło jeździć dwoje dzieci (w full rynsztunku). I niestety widziałam też jak jedna dziewczyna ucząca się jeździć wyrżnęła, bo pies szedł koło niej i spanikowała. Szczęście, że przy bardzo małej prędkości i na dupę.
Moim zdaniem powinno być regulowane prawem aby takie sporty jak jazda na rowerze, deskorolce, rolkach czy hulajnodze uprawiać obowiązkowo w kasku. A jak nie to mandat. Ale taki, żeby zabolało po kieszeni. I do tego zdjęcia z wypadków bez kasku.


Zmieniony przez - PaniMaaj w dniu 4/21/2020 5:34:32 PM
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 584 Napisanych postów 388 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6306
FighterX
Misiek - Bear Complex

No jo, coś takiego
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020297
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
W kwestii kasków popieram. Każdy rowerzysta, każdy rolkarz, każdy poruszający się inaczej niż na stopach powinien być zobowiązany do posiadania i używania kasku.
W kwestii jogi - możesz podrzucić linka?
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KONTUZJA STAWU SKOKOWEGO - POWRÓT DO TRENINGÓW

Następny temat

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

WHEY premium