SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PYTANIA DO ZAWODÓW "MR SFD IV" i "MISS SFD II" - TYLKO TUTAJ !

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36017

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8003
Ok i o to chodzi :)
A oszustów może być dużo, dobrze że ktoś będzie na PP lub MP

http://lukaszpilat.pl/ | Bodybuilding is my passion!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958458
Do tej pory nie mieliśmy tego typu sytuacji (oszustw itd), a rok w rok MR SFD jest w okresie Pucharu Polski, Mam nadzieję, że tak pozostanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16377
Banan jakiś czas temu napisałem Tobie maila właśnie odnośnie tych MPJ i PP
pisałeś, żeby dać foty wcześniej (gazetka+kartka z datą) no i oczywiście wstawić je przed zawodami, więc nie rozumiem teraz takiej decyzji? to czy ja się przygotowuję pod MP czy PP czy jeszcze inne zawody regionalne nie ma tutaj nic do rzeczy, na SFD też się muszę przecież przygotować, dając zdjęcia jestem amatorem, a czy ja wystartuję to w późniejszym etapie to już jest inna sprawa, a jak czasem wydarzy się wypadek losowy i nie wystartuję na MP/PP, to co wtedy? nie dosyłamy zdjęć w późniejszych etapach po raz drugi, więc dla debiutantów startujących w jesiennych zawodach jest to na pewno krzywdzące..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Dokładnie, podpisuję się pod kolegą wyżej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958458
Decyzja została podjęta w gronie moderatorskim i dodana do regulaminu 4 edycji MR SFD. Proszę czytać dokładnie regulamin zawodów. Decyzja dla jednych jest może i krzywdząca, dla innych wręcz przeciwnie. Nie będziemy tego zmieniać i od tej edycji taki dopisek w regulaminie będzie znajdować się w edycjach kolejnych.


Decyzja nie była łatwa do podjęcia, jednak nie możemy pozwolić na to by ktoś w czasie zawodów MR SFD, do któregoś tam dnia był amatorem , a potem już nie bo akurat nasze zawody nakładają się na Puchar Polski. W gronie moderatorskim zostało więc ustalone iż w czasie trwania zgłoszeń do zawodów, ktokolwiek wystartuje w zawodach kulturystycznych, będzie automatycznie klasyfikowany jako profesjonalista.

Jeżeli więc ktoś planuje start na zawodach - proszę wpisywać się jako "profesjonalista".
Jeżeli ktoś da zdjęcia wcześniej w MR SFD, a z jakiś przyczyn nie wystartuje w zawodach kulturystycznych, wtedy z racji braku startu w zawodach kulturystycznych, wg regulaminu będzie klasyfikowany jako amator - tak to należy rozumieć.

Proszę zrozumieć, że nie da się dogodzić wszystkim jednakowo. Wam to niezbyt pasuje, a osobom trenującym zupełnie amatorsko (czytaj: nie przygotowujących się do wyjścia na scenę i wszytko co z tym związane) będzie łatwiej rywalizować w swoim gronie niż z osobami mocno zaawansowanymi. I tak wiem, że do Mr SFD też trzeba się przygotować , mam tego świadomość, że niektórzy wkładają w to wiele pracy i wyrzeczeń co najmniej jak do nazwijmy to normalnego startu ale jakieś zasady być muszą, jakiś podział również.

Lepiej chyba zrobić tak , niż np. od przyszłego roku organizować tylko kategorię amatorów i nie dawać szans do rywalizacji profesjonalistom - czyli osobom, które albo już miały starty za sobą albo akurat w czasie trwania zgłoszeń do mr sfd planują swoj debiut.

Proszę sobie samemu odpowiedzieć na to pytanie. Mi zależy na ilości startujących i na sprawiedliwych zasadach na tyle na ile się da dla wszystkich, a to że nigdy nie uda się tych zasad miec w 100% sprawiedliwych dla każdego to już inna sprawa. No chyba ,że zaczęlibyśmy robić zawody np. o innej porze - ale trudno znalezc dobrą porę by uniknąć podobnych sytuacji , poza tym od poczatku mr sfd jest w podobnym terminie i bardzo nie chcielibyśym tego zmieniać



Zmieniony przez - Banan w dniu 2011-10-03 14:09:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958458
Miło mi poinformować , że do grona sponsorów dołączyła firma TREC NUTRITION
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zawody zaczynają się robić coraz bardziej prestiżowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
banan ma racje
to co innego jesli ktos robi to dla siebie - jest amatorem
a jesli ktos robi to pod start i jesli ten start naklada sie na czas trwania konkursu mr.SFD!

to chyba jest jasne i klarowne
i raczej nie powinno budzic zadnych kontrowersji!

Jest czas trwania konkursu i albo jestes amatorem albo jestes pro!
startujesz w tym czasie - nawet w dzien kiedy sie konczy nabor - jestes pro!
startujesz dzien po skonczeniu 'naboru' - jestes amatorem - proste jak budowa cepa.

Szanse musza byc rowne dla amatorwo i pro - i to sa wlasnie rowne szanse!


Zmieniony przez - solaros w dniu 2011-10-03 16:55:31

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
...a ja mam pytanie co do twarzy - musi byc widoczna?
Czy jest opcja zamazania oczu czy 'wyciecia' kawalka twarzy?

Nie wiem jak reszta - ja i tak nie bede startowal - ale robiac tematy i je czytajac czesc osob ostrasza wlasnie pokazanie swojej twarzy 'online'.
Tymbardziej jesli to amatorzy!

CZy np. nie ma opcji w razie wygrania (nie kazdy tylko zwyciezcy) weryfikacji juz off line (np. wyslanie zdjecia wraz z twarza).




Zmieniony przez - solaros w dniu 2011-10-03 17:00:18

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
bardzo ładnie prawicie ale zarówno zawodowiec jak i amator moze koksować trenować i odżywiać sie na bardzo wysokim poziomie i aktualny mr. sfd czyli Paweł wygląda bardziej jak zawodowiec niz amator
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ekipy SFD

Następny temat

SPONSORZY i NAGRODY IV EDYCJI Mr SFD i II EDYCJI MISS SFD

WHEY premium