SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PYTANIA DO ZAWODÓW "MR SFD IV" i "MISS SFD II" - TYLKO TUTAJ !

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36026

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 559
irytuje mnie tylko jedna sprawa ze jest sporo konkursow z duza pula nagrod ale dla amatorow a kazdy dobrze wie ile wyzeczen i kasy poswiecaja profesjonalisci a sa tak slabo doceniani przez sponsorow mimo iz to "My" nakrecamy ten sportale to tylko moje skromne zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
ja juz jestem po zdjęciach

właśnie przeglądam wszystkie foty, najgorzej będzie zdecydować które wybrać do zawodów

jutro na pewno wstawie, bo dzisiaj się juz chyba nie wyrobie

;)

a zawody same w sobie, naprawdę konkret

Zmieniony przez - _Richard_ w dniu 2011-11-19 19:59:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 679 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8638
no no aPawel dodał fotki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958458
DominatorG - brakuje 2 zdjęć proszę podaj tutaj lub na maila admin(małpa)sfd.pl linki do nich lub po prostu podeslij mi te zdjęcia, bo w tej chwili Twoje zgłoszenie nie powinno być brane pod uwagę , punkt regulaminu o zdjęciach brzmi następująco
2.2
Za uczestnika zawodów Mr SFD uważa się osobę spełniającą następujące kryteria:
- zgłoszenie przesłane wg wzoru z załączonymi fotografiami (w kolorze) sylwetki (wraz z widoczną twarzą), w stroju startowym (slipy) w następujących (tylko te 8 zdjęć, bez dodatkowych) pozach obowiązkowych:
* mięśnie dwugłowe ramion przodem
* mięśnie dwugłowe ramion tyłem
* klatka piersiowa bokiem
* mięśnie najszersze grzbietu tyłem
* mięśnie uda i brzucha przodem
* triceps bokiem
* most muscular
* dowolna poza


Brakuje u Ciebie
mięśnie najszersze grzbietu tyłem
triceps bokiem


MM Fitbody - konkurs MR SFD w założeniu jakies 5 lat temu miał być tylko i wylacznie dla forumowiczów, amatorsko trenujących BB, wraz ze startem I oficjalnych mistrzostw MR SFD też miał takie załozenia, jednak juz wtedy zgłosiło sie wielu zawodnikow startujacych w zawodach - nikt im nie odmawia tego ,ze muszą bardzo ciężko trenować by uzyskać taką a nie inną formę, jednak w grę wchodzi już zupełnie inne przygotowanie i ciężko potem by porównywać w 1 kategorii zawodnika Twojego pokroju czy innego 'PRO' z zawodnikiem amatorem naszego forum. Fakt, że jak widać , po np. tej edycji (moim zdaniem już teraz wiadomo ,ze najlepszej pod względem poziomu ze wszystkich) wielu amatorów prezentuje genialną formę , ale niestety uzyskanie od sponsorów nagród tak wysokich by obdarować np. po równo kategorię i amatorów i profesjonalistów sa w obecnych realiach NIEMOŻLIWYMI do zdobycia.

Ja z każdą kolejną edycją jedyne o czym myśle, to by sponsorzy dopisali chociaż w połowie jak rok wcześniej - naprawdę pisanie do każdej z firm z osobna to dla mnie stres i oczekiwanie na odpowiedź to kolejne nerwowe chwile ;) i ciężko byłoby namawiać jeszce kogokolwiek na większe nagrody. Konkurs dla profesjonalistów jest dlatego, że od 1 edycji biorą oni udział w MR SFD - jak widać, w tym roku jest Was na razie tylko 2 , nie wiem czy powodem sa trochę mniejsze nagrody niż rok temu (niestety ale sponsor tej kategorii je obniżył ) czy jeszce się ktoś zgłosi w ostatniej chwili - ale moim celem jest przede wszystkim dbanie o to by zawody MR SFD nie zniknęly z internetu i były organizowane co rok, kto wie czy kiedyś również nie w realu , jakoś

Tak czy siak , nie chcę nikogo urazić , ale musicie zrozumieć, że organizacja tego typu zawodów ,a przede wszystkim nagród to nie jest prosta sprawa, może jak przyjdą lepsze czasy, albo jak będzie np. za rok jakaś firma czy dwie chetne do osobnego sponsoringu nagród dla kategorii PRO to będą lepsze nagrody, w tym roku niestety jest jak jest.


POWTÓRZĘ - poziom mega wysoki , jeszcze czekam na jutro bo na pewno pare zgłoszeń dojdzie , chociażby 2 Panów , którzy deklarowali się w tym temacie ,a rok temu zajęli miejsca na podium

ale juz mamy udział m.in byłego i obecnego MR SFD oraz inne ,bardzo dobrze przygotowane osoby - sędziowie i uzytkownicy będą mieli ciężki orzech do zgryzienia


cieszy mnie też udział Pań , których już teraz mamy 100% więcej niż w zeszłym roku tutaj sytuacja podobna , jak pisałem , jak tylko będzie więcej chętnych tak i ja przyłoże się do uzyskania za rok lepszych i większych nagród do MISS SFD III ! Bo będę mial czym przekonać do tego sponsorów -czyli większa ilością zawodniczek itd



ok ,czas spac ;) moze troche malo skladnie pisalem ale juz taka pora

Zmieniony przez - Banan w dniu 2011-11-20 01:10:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16377
Banan faktycznie Twoje rady poskutkowały z tym image :) jeszcze dziś wyśle tak zapobiegawczo Tobie maila z linkami to zdjęć z imaga, bo z tym fotosikiem różnie bywa.. ogólnie powinno być już ok, więc zmieniać ich nie trzeba, ale w razie w będzie je miał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
czy obowiazkiem sa slipy startowe? czy zdjecia w boxerkach tez ujda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
ktos wrzucal w bokserkach wiec chyba ujda:)

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 679 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8638
mumin112, zdjęcia dobre, ale te skarpetki strasznie popsuły efekt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10031 Napisanych postów 30373 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728722
co do bokserek i skarpetek(skarpetki sa tylko dopuszczalne w serialu kiepsccy)-pisalem pare stron predzej...{

frekwencja-to negatywny wplyw postepujacej wirtualizacji dzialalnosci spoleczenstwa...trzeba z tym walczyc na kazdej plaszczyznie,bo grozi to strukturalnym, glebokim, ogolnym kryzysem...

mam pare pomyslow by ja zwiekszyc w tego typu zawodach:

1.takie zawody to swietna reklama dla silowni i klubow fitness.
tylko o tym nie wiedza lub nie maja pomyslu.zreszta podobnie jak sami uczestnicy.
wystarczyloby troche zasponsorowac osobe chcaca wystartowac lub zachecic trenujacych na silowni .
mysle,ze zafundowanie chocby slipow startowych,paru supli,pomoc w pozowaniu i ewentualnie sfinansowaniu w silowni sesji fotograficznej przysporzyloby wielu nowych klientow niewielkim kosztem.
z taka inicjatywa i konkretna oferta moglby tez wyjsc organizator do silownii fitnes.
mysle ,ze przysporzyloby to i paru sponsorow wiecej i kilkunastu startujacych.

2.jest masa zdjec forumowiczow w tematach typu-zdjecie najlepszych ramion,plecow itp-jest tam dajacych swoje zdjecia kilkaset osob-tak na oko min 300-400...
organizator wybranym osobom ,po wstepnej ocenie budowy wg tych zdjec wysyla osobite zaproszenia do wziecia udzialu w kolejnej edycji-mysle ,ze co najmniej kilkanascie osob skorzystaloby z takiej konkretnie do nich skierowanej zachety...

3.studia fotograficzne,indywidualni fotografowie ,itp
organizator za reklame w trakcie zawodow moglby kierowac za preferencyjna oplate na sesje zdjeciowe na zawody sfd.korzysc bylaby podwojna a nawet potrojna: i dla fotografow i dla zwiekszenia frekwencji i poprawienia jakosci zdjec i osob i takze dla samych uczestnikow-moze okaza sie tak fotogeniczni,ze trafia sie jakies sesje reklamowe,a moze i filmowe?

podobnie mozna to zrobic dla trenerow personalnych,zakladow kosmetycznych,firm zajmujacych sie moda itp, itp....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
panowie, jaki będzie najlepszy rozmiar zdjęć ?

800x600 czy mniejsze ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ekipy SFD

Następny temat

SPONSORZY i NAGRODY IV EDYCJI Mr SFD i II EDYCJI MISS SFD

WHEY premium