SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PYTANIA DO ZAWODÓW "MR SFD IV" i "MISS SFD II" - TYLKO TUTAJ !

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36024

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23737
jestem przekonany,
że inni zawodnicy (niekoniecznie wszyscy)
na pewno również w jakiś sposób rozsyłali podobne wiadomości.

zdecydowanie Cię popieram ARyNeKM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 80 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2875
wellcome7


jestem przekonany,
że inni zawodnicy (niekoniecznie wszyscy)
na pewno również w jakiś sposób rozsyłali podobne wiadomości.



Jeśli nawet, to zrobili to sprytnie. A Ty ARyNeKM miałeś poprostu pecha, że ktoś to wyłapał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16377
wellcome7 dzięki za poparcie

aurell nie miałem pojęcie, że będzie taki szum o takie coś i że jest to zabronione
chociaż jednoznacznie o tym w regulaminie nie pisze

myślisz, że opublikowałbym moje wiadomości nie portalach nie zważając na ryzyko wykluczenia?
przecież ja się nie chowałem i jeszcze sie teraz przyznałem, że pisałem podobne informację na innych portalach
co prawda jeszcze przed rozpoczęciem mr sfd ale pisałem
i nie uważam tego za coś złego / w tym pisałem o tym na sfd w swym temacie

i jakoś problemu nie było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1163 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38165
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958458
Wszystko jest przecież opisane w regulaminie zawodów.
1 etap to wyszczególnienie 6 finałowych osób w danej kategorii, jeżeli jest ich mniej w konkursie - przechodzą automatycznie do 2 etapu finałów .

2 etap to ocena sędziów, która zacznie się od jutra i mam nadzieję, że wszyscy sędziowie w 7 dni podeślą mi ją , a ocenę tą umieszczę w stosownym temacie z wynikami zawodów i wtedy ukaże się komplet wyników poszczególnych kategorii.

Uprzedzam iż sprawa startującego AryNeKM jest ciągle w toku, ale jej końcowy 'werdykt' ukaże się zapewne jutro , wraz z ogłoszeniem wyników 1 etapu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958458
Wyniki głosowania w 1 etapie finałów MR SFD IV - https://www.sfd.pl/FINAŁY_MR_SFD_IV__OSTATNIA_DOBA_GŁOSOWANIA!!-t818901-s23.html/#post6


ARyNeKM - decyzja w sprawie Twojej osoby została podjęta, jedyna możliwa i słuszna. Przykro mi bardzo, ale skoro w 1 edycji dyskwalifikujemy świetnie przygotowanego W.Nadolskiego (który w osiągniętej formie ,wygrałby te zawody), za zgłoszenie parę minut po terminie zgłoszeń , to tym bardziej tutaj przy złamaniu 2.5 punktu regulaminu zawodów musimy zrobić to samo. Decyzja zapadła - nie będziemy się w nią zagłębiać. Ma to być zarazem kara i nauczka dla Ciebie (bez łamania regulaminu przeszedłbyś raczej spokojnie do 2 etapu) i wszystkich innych na przyszłość, że żadne tłumaczenia nie przejdą. Nas interesuje to czy wszystko jest w zgodzie z regulaminem ,czy nie.

Nie walczymy tutaj o batona i dyplom tylko o prawdziwe nagrody za kilka tysięcy złotych od sponsorów, więc nawet najmniejsze uchybienia będą wyłapywane i surowo karane.


Z dobrej woli , poprosiłem sędziów , którzy otrzymali przed sekundą ode mnie maila z informacjami dotyczącymi 2 etapu finałów zawodów MR SFD i MISS SFD, o ocenę Twojej sylwetki - bo Ci na tym , jak pisałeś , bardzo zależało. Nie obiecuję iż otrzymam ją od wszystkich , nie wiem też jaka ona będzie ,ale wspomniałem im o całej sytuacji, dlatego też jak cokolwiek otrzymam podeślę Ci na maila albo wkleję tutaj w temacie.


Pozdrawiam

Zmieniony przez - Banan w dniu 2011-11-28 00:04:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23737
i wszystko jasne,
z niecierpliwością czekam na ogłoszenie wyników!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Chciałem tylko podziękować osobom które na mnie głosowały,dzięki nim znalazłem się w finale:)....Na pudło szans nie ma to oczywiste,ale samo znalezienie się w finale to już coś jak dla mnie;)Powodzenia chłopaki!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2588 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23191
OBSTAWIAMY WYNIKI co wy na to

http://www.sfd.pl/SAPPHIREEX-t807051.html zdiecia strona: 1,4,6,7,9,10,11,12,13,14,15,18,21,21,25

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1163 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38165
spoko nr 1. wsrod panienek : Aurelia P. nr 1 z chopakow Marcin i tyle w temacie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ekipy SFD

Następny temat

SPONSORZY i NAGRODY IV EDYCJI Mr SFD i II EDYCJI MISS SFD

WHEY premium