SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PYTANIA DO ZAWODÓW "MR SFD IV" i "MISS SFD II" - TYLKO TUTAJ !

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36025

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 679 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8638
Dominator , nie obraź się, ale z taką formą jak prezentujesz powinieneś mieć więcej pokory i poczekać mimo wszystko na kolejne edycję kiedy twoje siły będą większe. Jedyne co, to będziesz miał porównanie na kolejne lata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
ale patrząc nie patrząc...amator to amator....

ale myślami myślę to samo co Ty...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958458
Nie każdy daje tutaj fotki z myślą by zająć czołowe miejsce, tylko jak widac po kilku użytkownikach np. po to by mieć więcej motywacji przez cały rok do kolnej edycji - w tamtym roku mieliśmy jednego chłopaka co zrobił b.dobry progress względem edycji nr II (Chmielumie) , w tym roku np QBaking - ogromny postep , porownajcie sobie fotki z 3 edycji

Więc warto wrzucać fotki chociażby w tym celu! i każdego do tego namawiam

Oraz to nie jest temat do oceny sylwetki itd.
lada chwila - dziś w nocy mysle ,ze zaraz po zakonczeniu zgłoszeń , pojawi się stosowny temat do oceny dla uzytkowników i tam będzie można napisać swoją opinię

pozostały niecałe 3 godziny na zgłoszenia - proszę nie czekać na ostatnią chwilę, nie będę brał pod uwagę problemów z internetem, stroną do wrzucania zdjęć, problemem z fotkami, itd itp
kto nie zdąży do godziny 23:59 wrzucić wszystkich zdjęć - ten nie weźmie udziału w tej edycji - proszę to sobie wziąć do serca
bo było mnóstwo czasu na wrzucenie fot


ARyNeKM - zdjecia/linki mam , tylko kontroluj czy tamte są wyswietlane , chyba ze od razu je podmieniamy , Twoja decyzja , poki co tamte widac i sa ok przejrzałem w tej chwili temat


maksima brakuje mi 1 zdjęcia 'dowolna poza w stroju wybranym', nie jest ona konieczna, ale jak zapomniałaś i zdazysz do 23:59 podeslac, to prosze o info

Zmieniony przez - Banan w dniu 2011-11-20 21:25:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16377
Banan chyba jakościowo te zdjęcia są podobne image i fotosik nie ? myślę, że można je zamienić, aby potem nerwów nie tracić pozdroo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958458
różnic w jakosci nie ma, wiec wrzucam te z image , za74min koniec zgloszen
juz mam przygotowany temat z 1 etapem finałów - głosowanie userów, zostanie on wrzucony na forum zaraz po zamknieciu zgloszeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958458
zgłoszenia zamknięte

Zmieniony przez - Banan w dniu 2011-11-21 00:00:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958458
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 80 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2875
Banan, a gdzie jest ankieta dla Pań?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958458
Wszystko jest opisane w temacie, ankiety dla Pań nie będzie bo nie trzeba wybierac finałowej 6 .
1 etap głosowań - to wyłonienie finałowej 6 tki, którą oceniać będą sędziowie.

Z racji iż Pań jest akurat 6 , wszystkie przechodzą od razu do 2 etapu finałowego - oceny sędziowskiej.

Uważam, że za rok powinno już być Was znacznie więcej - nagrody też pewno będą większe i wtedy będzie potrzebny 1 etap głosowania dla użytkowników.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 80 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2875
Czytałam, ale uważam, że to troszke krzywdzace. Podejrzewam, że uzytkownicy również chcieliby dokonac wyboru. Zwłaszcza, że frekwencja wśród Pań jest o wiele większa w porównaniu z poprzednia edycją.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ekipy SFD

Następny temat

SPONSORZY i NAGRODY IV EDYCJI Mr SFD i II EDYCJI MISS SFD

WHEY premium