SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PYTANIA DO ZAWODÓW "MR SFD IV" i "MISS SFD II" - TYLKO TUTAJ !

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36035

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16377
odniosę się tutaj do tego użytkownika aldur który jest tak żenujący, że brak mi słów, ale cóż

co chłopie widzisz w tym nie stosownego, że proszę o głosy
120wycinki i w końcu nie mogłem pojechać na upragnione zawody

więc chyba mam prawo prosić teraz ludzi o głos, abym dostał się do finału Mr. SFD ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16377
000Qba000 - żałosny ?

weź mnie chłopie nie rozśmieszaj

nie mogę prosić kolegów o głosy %)%) ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958459
wyciąg z regulaminu zawodów:
"2.5
Próby jakiegokolwiek oszustwa i manipulacji (np.odnoszących się do startów w zawodach) skończą się permanentnym banem na każde konto ich autora (aktualne i założone na nowo po pierwszym banie) oraz złożeniem zawiadomienia o przestępstwie do właściwego organu policji lub prokuratury, bez względu na czas ujawnienia takich prób (w trakcie mistrzostw czy po ich zakończeniu).
Podobne konsekwencje czekają tych, którzy będą próbować głosować sami na siebie w ankietach - dzięki utworzonym, nowym kontom; będą próbować nagabywać innych użytkowników na głosowanie na siebie lub w jakikolwiek inny sposób oszukiwać (np. umieszczając link do głosowania na siebie w podpisie, tudzież stosowania linków ze stron skracających adresy www). "


sprawa zostanie przedyskutowana w gronie moderatorskim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16377
nie umieszczałem żadnych linków, a stron przekierowujących, grzecznie poprosiłem znajomych o głosy - równie dobrze można byłoby dać bany wszystkim osobą głosującym z mojego miasta bo mnie znają/ czyli kolega z siłowni na mnie głosować nie może tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16377
ani stron przekierowujących*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958459
Nikt nie napisał o "umieszczaniu linków itd" - jest to jeden z przykładów podanych w punkcie 2.5 regulaminu zawodów, jest tam też zapisek o "będą próbować nagabywać innych użytkowników na głosowanie na siebie" , wstępnie moderatorzy są bardzo niezadowoleni z takiego zachowania, jest to złamanie regulaminu i może się skończyć dyskwalifikacją z zawodów - nikt Ci nie broni namawiać kogoś z siłowni czy kolegi - nie widzimy tego/nie słyszymy to nie potrafimy określić kto tak zrobił, czy nie zrobił, a tutaj mamy jawny przykład proszenia o pomoc - widoczny ,co więcej na konkurencyjnym forum , nie zachowałeś się fair wobec innych zawodników i siebie samego,a także wobec nas organizatorów zawodów.

Po podliczeniu głosów ważnych masz w tej chwili ich 5 i jesteś ostatnim , który awansuje do finału. Jednak po odliczeniu 3 głosów , które pojawiły się po Twojej prośbie na konkurencyjnym forum, będziesz miał w tej chwili tyle samo głosów co zawodnik nr 7 so nervous.

Myślę, że jutro ustalimy konkretnie co z Tobą robimy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16377
banan mój post na forum został dodany o bodajże 22:30 - mogę to sprawdzić
więc każdy wcześniejszy głos nie powinien być usuwany - bo ktoś zagłosował godzinę wcześniej
to chyba nie miało wpływu?

nagabywanie - to nękanie, zaczepianie kogoś i nakłanianie do czegoś


i ja na prawdę nie widzę tutaj żadnego złamania regulaminu
ok będę grał w otwarte karty

sam wiesz, że miałem startować w mpj, moja wycinka trwała 120 dni i na koniec z przyczyn prywatnych nie mogłem udać się do zabrza / zostało mi mr.sfd gdzie pragnę dostać się do top 6 i być ocenionym przez fachowców

mogę zając 6 msc ok
ale chcę być poddany ocenie

cały pierwszy etap opiera się na koleżeństwie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16377
zaraz ciąg dalszy bo nie mogę edytować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16377
oczywiście pomijając marcina który jest bezkonkurencyjny

uważam że z formą którą zrobiłem powinienem wejść do top 6
ale użtykownicy niestety mi w tym nie pomagają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16377
napisz Banan szczerze czy myslisz, że opinie typu bo jest najmłodszy (pół roku młodszy ode mnie ) albo, że ma najniższy bf a na gołe oko widać, że ja miałe niższy - to nie jest głosowe koleżeństwo ?

według mnie regulaminy nie złamałem
a to gdzie prosze o głosy to chyba nieistotne ?
jakbym wygrał w lotka i chciał się sprawdzić na SFD to moglbym kupic baner w poznaniu na pkp aby na mnie głosowali i to jest nie fer? naruszanie regulaminu? nie sądze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ekipy SFD

Następny temat

SPONSORZY i NAGRODY IV EDYCJI Mr SFD i II EDYCJI MISS SFD

WHEY premium