SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PYTANIA DO ZAWODÓW "MR SFD IV" i "MISS SFD II" - TYLKO TUTAJ !

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36028

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 150
Nie wiem czy już ktoś pisał ale jest błąd w banerze: "nadysłania".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 905 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9391
Banan, w tamtym roku tylko dwie panie wystartowały w konkursie moja dziewczyna chętnie wzięłaby udział w tegorocznych zmaganiach jednak nie ma swojego konta. Stąd moje pytanie: Czy mogłaby zgłosić się korzystając z mojego? Wiem że w regulaminie napisane jest jasno jednak warto wziąć pod uwagę że mało pań decyduje się na start więc każda dodatkowa uczestniczka jest na wagę złota

Przemyśl to z moderatorami i daj znać jaka decyzja.

wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, ważna jest dawka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958458
Regulamin jest regulaminem, przecież po zeszłorocznej edycji pisałem, że będzie kolejna, każdy mógł założyc konto ,Panie i tak mają wymagany niższy staz niz Panowie...

WIerzę, że w tym roku pojawi się więcej Pań bo od tego zależy przyszłość tego konkursu, poza tym doszło parę 'ułatwień' o które Panie prosiły. Jeżeli frekwencja będzie wyższa to na pewno też za rok można liczyć na zdecydowanie większe nagrody, może nie od razu takie jak w MR SFD ale zapewne większe niż obecnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 389
Moja zona tez chętnie wzięłaby udzial,ale problem podobny jak powyżej.Może da się jednak coś zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2588 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23191
czy jest opcja wyslania nagrod za granice np. kurierem na koszt osoby nagrodzonej? moze sie to wydawac dziwne ale nie mam zadnej rodziny ani osoby ktorej moglbym zaufac w polsce.

http://www.sfd.pl/SAPPHIREEX-t807051.html zdiecia strona: 1,4,6,7,9,10,11,12,13,14,15,18,21,21,25

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958458
nie ma takiej opcji,
nagrody idą od każdej firmy osobno - nie wyobrażam sobie by nagrodzony pokrywał koszty około 10 paczek od każdej firmy (gdzie koszt jednej byłby wysoki, bo paczki zagraniczne do tanich nie należą) oraz co WAŻNIEJSZE punkt regulaminu 5.3 jasno opisuje sytuację.

ps. dobrze ,że jesteś pewny siebie ale może lepiej martwić się takimi sprawami po zawodach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 605
rzeczjasna pełnoletnośc obowiązkowa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 80 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2875
Banan, ogladajac zdjęcia Pań z ubiegłego roku, nurtuje mnie jedno. CZy napinka jest dozwolona? W regulaminie jest napisane sylwetka przodem, tyłem itp., u Panów mięśnie klatki, dwugłowe itp. Mam nadzieje, że nie uznasz tego za głupie pytanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958458
AngeloV: nie - skoro w regulaminie nie ma nawiązania do wieku

aurelll - proszę popatrz na pozy obowiązkowe w np. fitness , szczegolnie te pierwsze 4:
* cała sylwetka przodem w stroju (kostiumie) dwuczęściowym
* cała sylwetka tyłem w stroju (kostiumie) dwuczęściowym
* sylwetka lewym bokiem w stroju (kostiumie) dwuczęściowym
* sylwetka prawym bokiem w stroju (kostiumie) dwuczęściowym

Tutaj jak sama nazwa wskazuje - dowolna więc robisz co chcesz
* dowolna poza w stroju (kostiumie) dwuczęściowym
* dowolna poza w stroju wybranym

+
* cała sylwetka przodem w stroju wieczorowym, na obcasie - to chyba oczywiste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 80 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2875
Oglądałam pozy w fitnesie sylwetkowym kobiet, czyli takie obowiązują. Napięte bicepsy wyjdą mi w takim razie jako poza dowolna w kostiumie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ekipy SFD

Następny temat

SPONSORZY i NAGRODY IV EDYCJI Mr SFD i II EDYCJI MISS SFD

WHEY premium