SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PYTANIA DO ZAWODÓW "MR SFD IV" i "MISS SFD II" - TYLKO TUTAJ !

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36019

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16377
banan z swoim temacie na sfd też napisałem, że z góry dziękuję każdemu za oddany głos - to też jest nagabywanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699737
ARyNeKM

uważam że z formą którą zrobiłem powinienem wejść do top 6
ale użtykownicy niestety mi w tym nie pomagają



to jest Twoja opinia ,nie każdy musi się z nią zgadzać
wg mnie został ewidentnie złamany regulamin - to już nawet nie chodzi o regulamin ale o uczciwość w stosunku do innych zawodników

edytuj posty - ołówek z kartką nad postem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958458
https://www.sfd.pl/FINAŁY_MR_SFD_IV_i_MISS_SFD_II_,_ETAP__GŁOSOWANIE_USERÓW_-t818901-s20.html?pow=tak&userid=24381#post3

i już dwóch gości dostało bany za 30dni ,bo taki jeden z drugim czyta Twoje posty z prosba o glosowanie na innym forum, wchodzi na sfd a sie okazuje,ze konto ma z 3 wyslanymi postami i od Data rejestracji 2011-06-29 , ich problem

Dzis juz mnie nie bedzie raczej on line , jutro podejmiemy mam nadzieje konkretna decyzje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Zgadzam się z kolegą wyżej....Szczerze powiem Ci że uważam że masz dobrą formę,no może nogi mogły by być lepsze,ale ogólnie jest ok.Ale tak jak napisał kolega wyżej nie każdemu musi podobać się Twoja sylwetka,tak jak i moja czy kogoś innego.A więc myślę że to co piszesz jest zbędne.Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16377
flex nie mogę niestety ich edytować, wyskakuję: błąd forum

ale dlaczego mieli być czuć się pokrzywdzeni ?

sferą oczywistą jest że 80% użytkowników ma konta na trzech największych forach w PL
i uznałem, że mogę prosić o głosy znajomych na każdym z nich

Qba zgadzam się, ale Ty i jeszcze kilka innych osób także dawaliście tematy z fotami z sfd na inne fora / i co to też jest złe?


nie fer nie fer nie fer
ja tego tak na prawdę nie widzę
nikogo do przymusu głosowania nie zmuszałem
a o głosy mogę prosić każdą osobę i to jest chyba normalnym ruchem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10031 Napisanych postów 30373 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728722
sprawa jest prosta:
-zawody sfd(etap eliminacje) polegaja na wybraniu najlepiej zbudowanych zawodnikow prezentujacych swoja sylwetke i umiesnienie na zdjeciach-za pomoca glosowania, spelniajacych pewne warunki, forumowiczow.

-zawody sfd nie polegaja na zbieraniu glosow ,bez uwzglednienia budowy i formy kulturysty.

czyli wg mnie:
-namawanie do udzialu w glosowaniu,informowaniu o zawodach i wlasnym uczestniczeniu,wklejanie zdjec ,nawet tylko swoich nie narusza regulaminu.


regulamin narusza namawianie do glosowania tylko na siebie-poniewaz to pomija sens calych zawodow ,czyli pomija sie forme konkurencji .

pomija tez to sens sportu(np:to jakby rozstrzygac walke bokserow przez glosowanie-nie ogladajac walki.
lub na prawdziwych zawodach podchodzic do sedziow i namawiac ich by dali mnie pierwsze(czy jakies inne) miejsce.
a w glosowaniu sedziami byli forumowicze.

startujac w zawodach poddajemy sie dobrowolnie ocenie sedziow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16377
sędziami masti jest super grono znawców w drugim etapie

w swej wypowiedzi nie umieściłem sformułowania: głosujcie tylko na mnie, / a to, że prosiłbym o głos znajomych

masti ja klikanie przez forumowiczów porównuję do klikania lubie to na fb w różnych konkursach - tam wygrywają ludzie którzy mają głównie najwięcej znajomych / tutaj powiedzmy że w jakimś tam stopniu także to obowiązuję i nie jesteście w stanie nic z tym zrobić bo taka jest kolej rzeczy / szczerze? nie sądziłem, że taki wywoła to sprzeciw i w sumie pewnie usunięcie z konkursu. dla mnie na prawdę jest to niezrozumiałe i nie uważam, abym robił coś złego, po prostu rozreklamowałem się. zabawa na którą nikt nie ma wpływu zaczyna się w drugim etapie, a dopóki w pierwszym głosy zabiera społeczeństwo to zawsze będą oddawane głosy na: ciebie lubie a ciebie nie / to jest jak polityk startujący w wyborach, czy zabrania się zabiegania kandydatów na najwyższe urzędowe stanowiska w postaci marketingu? // jeżeli na pierwszy etapie takie coś by się zakończyło to faktycznie można byłoby uznać to po część za grę nie fer, a z drugiej strony tam gdzie jest głos innych tam zawsze przechodzi koleżeństwo

takie jest moje zdanie na ten temat
dodatkowo jeszcze raz wspomnę
że wiadomość na portalu napisałem o 22:30
a dostałem chyba z 2 głosy z półtorej h wcześniej
więc usunięte być nie powinny

no chyba, że ja zostanę usunięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10031 Napisanych postów 30373 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728722
w pierwszym etapie sedziami sa forumowicze.by ich oceny choc w pewnym stopniu opieraly sie na znajomosci kulturystyki, jest wymog 6 miesiecy stazu.
chroni tez to przed okazjonalnym glosowaniem przypadkowych osob.

jak sam przyznales,gdyby to mialo sie konczyc na pierwszym etapie-twoje dzialanie byloby nie fair.
ale tak dla niektorych bedzie 3 zawodnikow odpadnie-skoncza na pierwszym etapie...

wiec chyba sie zgodzisz,ze twoje dzialanie bylo niesportowe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 679 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8638
Mam tu konto mniej niż pół roku, więc w głosowaniu udziału brać w tej edycji nie mogę, ale napiszę Ci ARyNeKM, że twoje zachowanie było nie fair, tłumacząc się jeszcze bardziej się pogrążasz. Powinieneś zostać zdyskwalifikowany, aby była to nauczka dla Ciebie i innych w kolejnej odsłonie MR SFD.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16377
mas napisałem: "można byłoby uznać to po część za grę nie fer, a z drugiej strony tam gdzie jest głos innych tam zawsze przechodzi koleżeństwo" - to nie znaczy, że jak tak uważam bo swoje zdanie przedstawiłem w tym temacie/ Ci którzy nie spełniają wymogu pół rocznego czy jak to kiedyś było rocznego dostają bana , więc tutaj także problemu nie widzę // jestem zszokowany tym zamieszaniem bo dla mnie rozreklamowanie się jest oczywistą oczywistością .. bardziej chyba tutaj chodzi, że prosiłem o głosu na innym forum..
na animalu kiedyś także prosiłem o głosy i dwóch innych również, ale nie widzę tutaj żadnego problemu
i nie jestem też jakimś teraz kapusiem abym wysypywał kolegów z forum

Panowie nikomu nie groziłem i nikogo nie namawiałem
POPROSIŁEM grzecznie o głosy
i za to mam byś ukarany?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ekipy SFD

Następny temat

SPONSORZY i NAGRODY IV EDYCJI Mr SFD i II EDYCJI MISS SFD

WHEY premium