SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PYTANIA DO ZAWODÓW "MR SFD IV" i "MISS SFD II" - TYLKO TUTAJ !

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36023

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20325
Myśle że aPaweł będzie mógł konkurować wiec nie mów że nikt się nie zgłosi.
a tak po za tym no to logiczne że Marcin wyglądasz lepiej jak nie jeden zawodowiec.
jak ty to zrobiłes/

Life For Everything - Die For Nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 679 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8638
wellcome7
marcin, jestem pod ogromnym wrażeniem

tylko teraz już nikt nie będzie miał odwagi się zgłosić


Nie przesadzaj, nie ma szału . Mnie osobiście Marcin 100 razy lepiej podobał się na masie, był zaj**isty dzik, teraz chucherko, ale każdy ma swój gust i każdemu może podobać się co innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24175 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402439
n3x jezeli pisał powaznie to chyba nie wiesz co piszesz, fakt kazdy ma swój gust i moze podobac sie co innego, ale piszac takie rzeczy o formie Marcina piszesz głupoty.
Marcin forma przednia mimo błedów jakie popełniłes o których pisałes :)


Zmieniony przez - wincol w dniu 2011-11-18 09:23:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958458
.

Zmieniony przez - Banan w dniu 2011-11-18 09:36:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
Moim zdaniem Marcin parę tygodni wyglądałeś lepiej :) Forma na pudło napewno jest, ale chyba lekko coś popierniczyłeś :) za dużo mięsa poleciało w końcówce. Lecz przy takiej wadze talia jest naprawdę kozak!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
n3x-Nie zgadzam się z Tobą.Tak jak wspomniał kolega wyżej wiadomo każdy ma inny gust,ale teraz Marcin wygląda jak rasowy kulturysta.A wtedy w II edycji,oczywiście był wielki i szacun za to,ale to nie było to samo co teraz.Marcin jeszcze raz wielkie graty za formę!!!:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
QbaKing dziekuje. Tez zrobiles ogromny postep od zeszlego roku

Co racja to racja , ze chudo wyszlo. Niestety wyczerpanie i brak wiedzy(doswiadczenia) zrobila swoje. To byla moja 1 proba takiej wycinki wiec latwo popelnic gdzies blad. Dzis Mam juz 14 kg wiecej na gorbej zyle ale niestety talia mocno rozbuchana juz od jedzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2588 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23191
n3x- nie wiesz o czym piszesz chyba. to sa zawody, liczy sie wszystko -wielkosc, proporcje, symetria, pozowanie ale przedewszystkim jakosc miesa, nie ma tu miejsca na ostre "zalanie" widziales kiedys kulturyste podczas robienia masy wygrywajacego jakies zawody? lol

Marcin wyglada MEGA, moze ladowanie mu troche nie wyszlo, nie ma tych prazkow i tej pompy ale i tak wygra i to ze spora przewaga.

http://www.sfd.pl/SAPPHIREEX-t807051.html zdiecia strona: 1,4,6,7,9,10,11,12,13,14,15,18,21,21,25

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
Marcin... na rzeźbie wyglądasz po prostu fenomenalnie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 679 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8638
przecież napisałem że każdy ma swój gust. Ja Marcina sylwetki nie neguję, po prostu jak dla mnie miał czas że wyglądał lepiej, co nie znaczy że teraz jest źle. Tyle
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ekipy SFD

Następny temat

SPONSORZY i NAGRODY IV EDYCJI Mr SFD i II EDYCJI MISS SFD

WHEY premium