SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PYTANIA DO ZAWODÓW "MR SFD IV" i "MISS SFD II" - TYLKO TUTAJ !

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36022

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 235 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3355
Kuba, ile masz lat? Nie ma się co spieszyć ze startem bo na pewno jesteś jeszcze młody i patrząc na Twoją sylwetkę i poprawę jaką zanotowałeś w przeciągu roku to masz jeszcze sporo zapasu w swoich genach. :) Chyba, że chciałbyś się spróbować w jakiejś juniorskiej kategorii, która Ci się kończy. Pozdrawiam!

Zmieniony przez - so nervous w dniu 2011-11-02 13:22:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Mam 19lat.Tak,tak oczywiście kategoria juniorska.W przygotowaniach pomaga mi Mateusz Polaszek,zeszłoroczny Mistrz Polski,chłopak w moim wieku:)....Byłem u niego w Lublinie i poszliśmy do siłowni SAMSON jego trener mnie pooglądał jak pozowałem i powiedział że ogólnie jest git jak na klasyka.Powiedział co mam poprawić nad czym pracować.Zobaczymy jak to wyjdzie wszystko:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Z tego co widzę po zdjęciach zawodników,to będzie na prawdę wysoki poziom tej edycji Mr.SFD:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
JW, będę miał dylemat na kogo oddac głos, ponieważ wielu świetnych zawodników będzie...

Mam nadzieje, że będzie znacznie więcej pań niż w zeszłym roku i będzie równie wysoki poziom na Miss SFD jak u panów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958458
zostały niecałe 2 tygodnie do konca zgłoszeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16377
banan zdjęcia mi poznikały ;/
niby chwilo niedostępne, może coś serwer nawalił ..

co robić ? poczekamy do jutra może wrócą .. ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958458
tak, jak sie nie pojawia to bedziesz je musial wrzucic ponownie - poki nikt nie odpowie mozesz edytowac ostatniego posta sam ,jakby ktos odpowiedzial to mi podasz linki a ja je wrzuce do Twojego posta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16377
dobra Banan już sprawę obczaiłem

jakiś limit wykorzystałem na ten miesiąc czy coś i muszę wysłać eske za 3,50 polskich złotych

nie mam teraz fona przy sobie, wieczorem wyśle to powinno się automatycznie odblokować
będę to musiał odliczyć sobie od podatku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958458
końcowe odliczanie, niecały tydzien czasu na zgłoszenia pozoostał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Znając życie wszyscy szlifują formę na ostatnią chwilę i lada chwila zacznie się masowe wrzucanie zdjęć:)...I pewnie chłopaki wyskoczą z taka formą że się popłacze i pomyślę-Po co ja startuje;p...Hahahaha
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ekipy SFD

Następny temat

SPONSORZY i NAGRODY IV EDYCJI Mr SFD i II EDYCJI MISS SFD

WHEY premium