SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PYTANIA DO ZAWODÓW "MR SFD IV" i "MISS SFD II" - TYLKO TUTAJ !

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36034

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16377
solaros zjeżdżasz Nas debiutujących, a zadajesz takie banalne pytanie, jeżeli coś jest proste jak budowa cepa to właśnie tożsamość konkursowa, albo wszyscy są jawni, albo nie/ nie chcą to niech nie startują.. to jest proste, a amator/pro już nie

jeżeli byłby to konkurs typu FFL gdzie w późniejszym etapie finałowym musimy przyjechać czy np. tutaj byśmy mieli dodać drugi raz foty to ok, ale w dniu wysłania zdjęć jestem amatorem, / "amator całkowity" będzie pokrzywdzony w chwili startu z "pół prosem" a "pół pros" będzie pokrzywdzony startując z chłopakami którzy mają za sobą 10 lat startów. JA oczywiście tylko piszę jakie jest moje zdanie, zawsze możecie mi pocisnąć, że jak mi się nie podoba to nie muszę startować

i jeszcze jedno już nie przesadzajmy z tym prestiżem MPJ bo poziom w SFD będzie na pewno większy chociażby przez sylwetki MArcinOlb czy Pawła.

Jeżeli debiutant w dniu wysłania zdjęć '100% amator' ma startować w pro, to zgódź się chociaż Banan na jedno zdaniową dopiskę do zdjęć dla userów/sędziów coś typu że debiutant przygotowujący się do startu za nie wiem np 2tyg. + można dodać tą kartkę z datą, może się większości zdawać, że jest to kompletnie nie potrzebne, ale według mnie chociaż po części nienarzucenie sformułowania pro dla userów/sędziów postawi Nas debiutujących w mniej pokrzywdzonym świetle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
zasady wydaja mi sie proste i bardzo jasne
i banan chyba napisal wyczerpujaca odpowiedz

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 298 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2749
Witam chciałbym sie zapytac bo nie zauwazylem gdzes na to odpowiedzi. Jezeli posiadam juz konto ponad rok, a moj kolega chcialby wystartowac w profesjonalistach nie majac konta na sfd - moglby wystartowac z mojego konto? oczywiscie karteczka z data i dopiskiem "sfd"?

To bóg nas stworzył ^^ ale to my decydujemy jak wyglądamy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958459
ARyNeKM - ok , jak chcesz , możesz dodać taką krótką informację - nie widzę problemu

Twarz - musi / powinna być widoczna, daliśmy u kobiet opcję zamazania twarzy na 1 lub 2 zdjęciach ale też wymóg iż musi byc któreś robione z przodu z widoczną twarzą, po to by sprawdzić czy wpłynie to po części na frekwencje w tej kategorii , bo to byc albo nie być miss sfd, nie wypali w tym roku to za rok nie będzie (pisałem już o tym i na pewno tak będzie i prosby za rok nie pomogą )
U facetów od 1 edycji nie było z tym problemu, jak ktoś bardzo chce to mogę pójść ewentualnie na rękę i po zawodach -ale już całościowo 'po' - podmienic zdjecia z twarzą na zdjęcia z zamazaną facjatą (by np. obcy nie podkradali tych zdjęć po to by zakladac fake konta na portalach spolecznosciowych czy fotkach.pl - bo rozumiem ,ze o to się głownie rozchodzi) Także takie coś by wchodziło w gre, oczywiscie tylko bym podmieniał zdjecia, do zawodnika nalezalyby wszystkie graficzne kwestie i wykonanie tego i pod zdjeciami dodałbym informacje ,ze takie cos mialo miejsce. Oryginalne zdjęcia wrzucone w czasie zawodów i do momentu ich rozstrzygniecia muszą być z widoczną twarzą.


Hazel2221 - widzisz, czasami wystarczy przeczytać dokładnie regulamin i nie zadawać takich pytań , Ty zadałeś i w tym przypadku odpowiedź jest tylko jedna: wiemy , że nie byłyby to Twoje zdjęcia także raczej spalona sytuacja. Jednak koniec końcu mnie interesuje tylko to by nikt nie łamał regulaminu, prawda jest taka , że nie jestem w stanie do końca zweryfikowac czy wrzucane zdjecia są wlasciciela konta czy np. jego brata, ktory ma konto na sfd ale nie łapie sie w limicie stażu....takze zamiast zadawać takie pytania lepiej po prostu czytac dokladnie regulamin i go nie złamac w czasie zgloszenia, tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 298 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2749
Dobra w takim razie co proponujesz skoro ktos bardzo sie uparł zeby wystartowac w zawodach sfd a nie posiada zalozonego konta? No wiadomo ze to nie byłbym ja ... Hmm.. Jest to dosyc znana osoba , nalezy do PZKFITS chodzi razem ze mna na siłownie a nie ma poprostu internetu?

To bóg nas stworzył ^^ ale to my decydujemy jak wyglądamy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958459
By założył konto teraz i wystartował za rok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20325
co to ma do rzeczy?

Life For Everything - Die For Nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2588 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23191
mysle ze jak byscie nagrodzili pierwszych 6 miejsc zamiast 3 znacznie wiecej osob by wzielo udzial

http://www.sfd.pl/SAPPHIREEX-t807051.html zdiecia strona: 1,4,6,7,9,10,11,12,13,14,15,18,21,21,25

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
JW, nawet jak były by bardzo skromne nagrody za 4,5,6 miejsce to więcej osób by wzięło udział. Poziom jest dośc wysoki i więkoszośc się nie decyduje na start, bo wiedzą, że nie mają szans w rywalizacji z takimi zawodnikami jak aPaweł i nie dostaną się do pierwszej trójki a co za tym idzie nic z tego nie będą mieli.

I jak pisałem wcześniej nie chodzi tu o cały zestaw odżywek, tak jak są nagradzane pierwsze 3 miejsca ale chociażby puszkę dobrej kreatyny.

Zmieniony przez - Laciu1992 w dniu 2011-10-04 16:39:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958459
Niestety nie przewiduję więcej nagród , czy też większej liczby nagradzanych osób w tej edycji to na 100% ,a w kolejnych raczej również. Sam zajmuję się organizacją sponsorów - a wierzcie mi, że nie jest to proste, potem sam nadzoruje ustalanie nagród (tutaj odsyłam do listy nagród bo dziś ukazały się nagrody FITMAXA - naprawdę fajne zestawy, a także lekko zmienione nagrody Iron Horse,a wieczorem pojawią się zestawy TRECA), a następnie wysyłkę nagród ,zbieranie danych i pilnowanie ,że kazdy nagrodzony otrzyma paczkę.

A nagrody nie idą wszystkie razem z 1 miejsca, tylko od każdego sponsora z osobna - także jest to bardzo uciążliwe bo trzeba dopilnować by wszystko od około 10 sponsorów doszło do każdego z 3 zawodników, a co to by dopiero było przy 6 nagrodzonych - nie wyobrażam sobie

Może kiedyś pomyślimy o nagrodach pocieszenia dla finałowej '6' -a dokładnie tych 3 osób, które nie załapią się na podium. Jednak obecny system jest jak najbardziej ok , te zawody to nie konkurs , w którym zależy nam na nagradzaniu jak największej liczby osób - to są mistrzostwa największego sportowego forum dyskusyjnego !
Dlatego nie rozdrabniamy się z nagrodami, tylko całą pulę dajemy na główne 3 miejsca MR SFD bo zależy nam by startowali zawodnicy, którzy będą dobrze przygotowani, którzy widać że włożyli w start sporo wyrzeczeń i przygotowali dobrą formę, tacy którzy na te nagrody będą na pewno zasługiwali.

Oczywiście zachęcamy do startu wszystkich, nawet tych co się 'boją' czy czują, że nie mają większych sens, bo jak widać po poprzednich edycja (niektórzy startowali już dwukrotnie) można pokazać się bardzo dużej liczbie osób od dobrej strony , że przez rok poprawiło się sporo swoją sylwetkę,a tym samym dąży się do uzyskiwania jak najlepszych miejs w głosowaniu użytkowników lub w finałowej 6.

Nigdy nikomu się nie dogodzi w 100% już o tym pisałem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ekipy SFD

Następny temat

SPONSORZY i NAGRODY IV EDYCJI Mr SFD i II EDYCJI MISS SFD

WHEY premium