SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wybory Miss SFD !!!

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 52679

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siemka... niewiedzialem do jakiego dzialu to wrzucic wiec zdaje mi sie ze tu to bedzie dobrze... :D tak wiec oceniajcie ktora z pan obecnych na SFD jest najladniejsza (czyt. najbardziej sexy ) heheh jak jakiejs z pan brakuje w ankiecie pisac

"bez pracy nie ma kołaczy..."
wally
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 551 Wiek 52 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11024
......ja juz oddalem wszystkie mozliwe glosy na zonemefa....moja cudowna anie....ale wszystkie dziewczyny sa wporzo...pozdrawiam

..sila i rownosc..

..siła i rowność..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
gdzie zdjecia gdzie ankieta a wogole to glupi pomysl

Pozdrawiam,
NoRtOn

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Brawo Wally! Juz dawno myslalem o taki czyms...
Ja mam "swoja" kandydatkehttps://bundles.sfd.pl/../../buziaki/31.gif[/img] Nie wiem czy za zamieszczenie tego zdjecia tutaj, nie dostane jakiegos o******lu, ale zaryzykuje... Dla mnie MISS SFD jest Pani BAMBERKA! Nie wiem czy za zamieszczenie tego zdjecia tutaj, nie dostane jakiegos o******lu, ale zaryzykuje... Dla mnie MISS SFD jest Pani BAMBERKA! Nie wiem czy za zamieszczenie tego zdjecia tutaj, nie dostane jakiegos o******lu, ale zaryzykuje... Dla mnie MISS SFD jest Pani BAMBERKA![img]../../buziaki/1.gif" alt="" />
Jest jeszcze mnóstwo ładnych kobiet... SpiceLady, Lara C, Amazone, Giingerka, Szalona itd itp...
Norton pomysl jest fajny tylko trzeba powstawiac zdjecia kandydatek i zrobic ankiete...

Pamiętaj o tym ,że arkę zbudowali amatorzy, a najlepsi fachowcy stworzyli Titanica...
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=58426 - Tu mozna zobaczyc jak wygladam i ocenic!

"Ponieważ czas niszczy wszystko. Ponieważ pewne czyny są nie do naprawienia. Ponieważ człowiek jest zwierzęciem. Ponieważ żądza zemsty jest popędem naturalnym. Ponieważ większość zbrodni pozostaje bez kary. Ponieważ miłość jest źródłem życia. Ponieważ w świecie dobrze ułożonym nie byłoby czerwonych tuneli..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
norton jak glupi to okej... mozesz wykasowac tego posta?? jesli tak to dzieki... to byl atylko propozycja

"bez pracy nie ma kołaczy..."
wally
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Nie kasowac QRWA!!! Najwyzej jak cos to niech ktos przeniesie do szatni...!!! Post jest spoko... Ja dla Cichego cos sie nie spodoba to niech wypierniczy post do SZATNI...
Ja mam zdjecie kolejnej kandydatki... Jakby ktorejs Pani sie nie podobalo ze zamieszczam jej fotki tutaj to prosze mnie nie bic tylko powiedziec jakiemus MODOWI zeby je usunal, oki Z góry dziękuje!

Pamiętaj o tym ,że arkę zbudowali amatorzy, a najlepsi fachowcy stworzyli Titanica...
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=58426 - Tu mozna zobaczyc jak wygladam i ocenic!

"Ponieważ czas niszczy wszystko. Ponieważ pewne czyny są nie do naprawienia. Ponieważ człowiek jest zwierzęciem. Ponieważ żądza zemsty jest popędem naturalnym. Ponieważ większość zbrodni pozostaje bez kary. Ponieważ miłość jest źródłem życia. Ponieważ w świecie dobrze ułożonym nie byłoby czerwonych tuneli..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mbj-brian... ale jest prbolem... ankieta ma tylko 20 miejsc... a pan jest duzo wiecej... trzeba njapierw powybierac tge najlepsze... a potem je do akiety walnac heheh.. cofam moja wczesniejsza wypowiedzo usunieciu posta... PS. zgadzam sie z Twoja wypowiedzia ze BAMBERKA jest ... ale to nasze typy kazdy ma inny gust

"bez pracy nie ma kołaczy..."
wally
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1366 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15547
dla mnie tez pomysl sie podoba
Ps. wzuccie ankiete

Wszystkie obyczaje , nawet najtwardsze , stają się z czasem przyjemniejsze i łagodniejsze , najsurowszy zaś sposób życia może stać się przyzwyczajeniem , a przez to przyjemnością.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10032 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59628
przecież wszystkie są piękne....co mamy wybierać ?

Moderator działu Komputery "Wiatraczek to to co się kręci"
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=52935 - Najciekawsze posty w dziale Komputery
Cytat roku SFD:
"...W regulaminie SFD jest napisane, że kto jedzie na moderatorów ten ma prze***ane..."

hrhr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23555
amazone i bamberka (ze wskazaniem na amazone )

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"
BROŃ (miecze,sai,itp.), DUŻY WYBÓR, TANIO!!!! INFO I PYT. NA MAILA
MAFIA SFD RULEZ
Szacunek Lojalność Zaufanie
AGILITY HANDLER PRO
sklep zawiesza dziłalność do odwołania

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Brawo Norton Piekna jest ta Pani
Wodór, ale musi Ci sie w koncu jakas najbardziej podobacJa nawet chyba wiem jaka
Tu Panna giiNgeRrKa!

Pamiętaj o tym ,że arkę zbudowali amatorzy, a najlepsi fachowcy stworzyli Titanica...
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=58426 - Tu mozna zobaczyc jak wygladam i ocenic!

"Ponieważ czas niszczy wszystko. Ponieważ pewne czyny są nie do naprawienia. Ponieważ człowiek jest zwierzęciem. Ponieważ żądza zemsty jest popędem naturalnym. Ponieważ większość zbrodni pozostaje bez kary. Ponieważ miłość jest źródłem życia. Ponieważ w świecie dobrze ułożonym nie byłoby czerwonych tuneli..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1199 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10867
Jest wiele pieknych pan na forum, ja mam swoja kandydatke... Policzanke!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kilka zdjec wieczorem

Następny temat

Moje fotki po 3 miesiacach treningu

WHEY premium