SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wybory Miss SFD !!!

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 52695

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bamberka

GeT rIcH oR dIe TrYi'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie znam wielu pan na SFD ale dla mnie miss powinna byc SZALONA i na nia oddaje swoj glos..pozdrowka !!!!

<<<POZDRAWIAM WSZYSTKICH POZNANIAKOW>>>>>>>>>
NIE SPIMY , NIE SPIMY....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 402 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2921
MastaBlast: dziekuje za glosik :*

Nie ma to jak umiesnione meskie cialka i tylki...pobijaja wszystko i wszystkich:)

Nie ma to jak umiesnione meskie cialka i tylki...pobijaja wszystko i wszystkich:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
uuu rozdaja calusy to ja tez chce mozna zmienic glos???

Ćwicze cyklicznie tzn od cyklu do cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale zacieta walka w czolówce
male roznice... za male... BAMBERKA RULEZ!!!

Pamiętaj o tym ,że arkę zbudowali amatorzy, a najlepsi fachowcy stworzyli Titanica...
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=58426 - Tu mozna zobaczyc jak wygladam i ocenic!

"Ponieważ czas niszczy wszystko. Ponieważ pewne czyny są nie do naprawienia. Ponieważ człowiek jest zwierzęciem. Ponieważ żądza zemsty jest popędem naturalnym. Ponieważ większość zbrodni pozostaje bez kary. Ponieważ miłość jest źródłem życia. Ponieważ w świecie dobrze ułożonym nie byłoby czerwonych tuneli..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1240
szczerze?? - nie ma tu za***ist.ch dup... jest kilka ladnych ale nie sa to mis...

Nie przejmuj się zbytnio życiem... i tak nie wyjdziesz z niego żywy :>

..::Pozdro 4 all::..

..::Team "Krisbut" is Best Of The Best::..
..::Świetlik - Prince Of Darknes::..
http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=270&topic_id=47683  - tak wygladałem po 3,5 miecha...(zjedź na doł strony) jak WAM sie podoba moja budowa to SOG mile widziany...
zapraszam rowniez do nowego tematu ktorego jestm autorem http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=80729 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 452 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13223
czlowiek tylko zacznie pracowac,nadrabiac zaleglosci w szkole i odnawiac mieszkanie po zalaniu a tu takie posty!
chyba mialabym taka prosbe jak Sandi bo to nie fair nie tyle wobec mnie co wobec glosujacych na mnie, gdyz w realu ... no nic, niewazne. bynajmniej jestem ostatnia osoba nadajaca sie do takich konkursów
Ale glos oddam, "ajak", na Amazone! za czesto dojrzale wypowiedzi,ktore czasem wpedzaja w chwilowe kompleksy !
pozdrawiam wszystklich


"Nie pozwól aby przypadek uformował Twoje ciało!!!"

"Nie pozwól aby przypadek uformował Twoje ciało!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bamberko nie rob tego ... To jest czysto sportowa rywalizacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Bądż twarda siostrzyczko , wrzuć chłopakom fotkę jak byłas chłopcem



------------------------------
Jeżeli moja wypowiedż Ci się podobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdź na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!


"Moderator w dziale Trening"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3584 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14909
powiedz gdzie ciebie czesto mozna zobaczyc na zywo to zdam relacje chlopakom

You Want To Smoke Some?
Smoke This OnE

You Want To Smoke Some?
Smoke This OnE

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kilka zdjec wieczorem

Następny temat

Moje fotki po 3 miesiacach treningu

WHEY premium