SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mistrzostwa SFD !!

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 22564

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 877 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2960
Proponoj w tym poscie pokazywac do czego doszliscie w ciagu lat lub miesiecy jakie pociliscie sie na siłowni !! Nagroda to uznanie wszystki Forumowiczów kazdy moze zamiescic tu fotke (mile widziane laski )

Proponowane zdiecia:
-Najlepiej jak najwiecej wazne zeby okazac całe ciało...bedziecie oceniani przez forum !!

Dane:
-dobrze było by podac aktualny wiek ,starz treningowy ,wage i wymiary tego co pokazujecie na fotce

Do roboty:
-no to wklejajcie i czekajcie na opinie forum !!...miłej zabawy mysle ze fotki będą napływac długo


Oceniających prosze o przyzwoite zachowanie
-kryteria oceniania - starzu i wieku

siła tkwi w psychice...kasta ;>

Siła tkwi w psychice...i-mafii.suple.hardcor.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
oszalales? na cholere takie stare tematy odswiezasz , jeszcze z 2 kont 2 tematy
ban na 2 konta

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2007-05-05 18:58:16

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Dobra..
Ty pierwszy !


-=()=-Red : "Nasze Zdjęcia"-=()=-
-=()=-Kultura i Etyka = Kulturystyka-=()=-

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1927 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25267
no to dawaj stary

"Pamiętaj! Jeżeli dasz mi soga to byćmoże w następnym losowaniu totolotka to ty trafisz szóstkę.
Jeżeli zaś mi go nie dasz całe życie będziesz się zastanawiał co by było gdybym ... dał mu tego soga. "

pozdro.
Aidstep
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 877 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2960
Moje fotki bede mial dopiero po Grudniu sesje planuje na swieta ale napewno wrzuce

-zapomnialem dodac zeby pisac wzrost !! mam nadzieje ze chetnych na ujawnienie sie bedzie wielu nie trzeba sie spieszyc ja tez foto wrzuce pozniej nara

siła tkwi w psychice...kasta ;>

Siła tkwi w psychice...i-mafii.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja w czwartek wywolam klisze i wtedy umieszczez swoje zdjecie, wiec szykujcie sie na widok potwora;) Widze ze jako pierwszy oddalem glos w ankiecie ktora chyba dotyczy mojej wagi a nie wagi wyciskanego ciezaru? Bo waze az 68 kg:) a wyciskam 90:) Wiec do czwartku!

Pamiętaj o tym ,że arkę zbudowali amatorzy, a najlepsi fachowcy stworzyli Titanica...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mnie oceniali tutaj https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=54873



pozdrawiam_młody_

„Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny i szanuj swego ojca oraz matkę. Przestrzegając tych zasad będziesz panem samego siebie. Uczynią Cię silnym, napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości.”
-JOE WEIDER, TRENER MISTRZÓW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 877 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2960
_młody_Mimo wszystko daj foty tez tutaj !! na koniec postaram sie zalatwic kto z tych fotek najlepiej wypadl i dlaczego !!

siła tkwi w psychice...kasta ;>

Siła tkwi w psychice...i-mafii.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


to ja po 2 miechach treningu mam 14 lat teraz zaczyna sie 4 miesiac i jestem sporo wiekszy za jakies 6 tygodni zroie nowe fotki
i takie byki to tlko na fsn znajdziecie

czlonek nie mafi fsn
lol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Co to za poza, kompletnie nic tu raczej nie można ocenić
Podoba mi się ten obraz, a poza tym chyba fajna chata.




Doradca w dziale "Trening"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
konkretnie ja tu widze plecy i tric
ty myslisz ze jak sobie smemu fotki robisz prze ustawienie timera to tak latwo reszta foteky byla nieszczesliwe beznadziejna zreszta sa gdzies na fsn

czlonek nie mafi fsn
lol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Masz odstajace lopatki ?


-=()=-Red : "Nasze Zdjęcia"-=()=-
-=()=-Kultura i Etyka = Kulturystyka-=()=-

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zlot SFD w Chicago - bylo nas tylko dwoch :((

Następny temat

Cienkie fotki:(

WHEY premium