SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wybory Miss SFD !!!

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 52694

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bregalad SG za przyslowie !! Warto zapamietac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1325 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15495
Mój głos poleciał do pewniego niejadka

...przyjechałem tu na bounce, nie na wczasy ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 890 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40179
Bamberka

http://www.sfd.pl/temat266261/ - Cyber Test - GASPARI NUTRITION

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1325 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15495
Zadna Bamberka tylko GINNGERKA !!!!!
Chociaz Bamberka tez jest ładna

...przyjechałem tu na bounce, nie na wczasy ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 236 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3634
A ja tez uwazam ze ten ranking jest ustawiony nie ma w nim Kochanej18 ktora moim skromnym zdaniem jest bezkonkurencyjna

Ciesze sie ze sie ze mna zgadzacie

W koncu ma sie ten wyrafinowany smak (tudziez gust)


To ze nie mam dresu jest powodem wielkiego stresu mojego superego ale tez mojego id. Pod blokiem moim kazden jeden sie stroi w pieknym stroju wymontowuje radia ... ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
IzNoGooD tez jestem tego zdania ... Kachana18 roxxxx ale Ginkerrka tez nie zla lesencja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Musze troche przystopowac waszej podniecie, Bamberka i tak jest najladniejsza w swiecie Hehehe
Wszystkie Panie sa sliczne... a ja dzisiaj poznalem jeszcze jedna fajna z SFD Tesh jej nie ma niestety na liscie
Zdjecie Kochanej znalazlem niestety troche za pozno... ale takie jest zycie... nic tu nie jest ustawione...

Pamiętaj o tym ,że arkę zbudowali amatorzy, a najlepsi fachowcy stworzyli Titanica...
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=58426 - Tu mozna zobaczyc jak wygladam i ocenic!

"Ponieważ czas niszczy wszystko. Ponieważ pewne czyny są nie do naprawienia. Ponieważ człowiek jest zwierzęciem. Ponieważ żądza zemsty jest popędem naturalnym. Ponieważ większość zbrodni pozostaje bez kary. Ponieważ miłość jest źródłem życia. Ponieważ w świecie dobrze ułożonym nie byłoby czerwonych tuneli..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja prostestuje czemu nie ma na do wyboru zdjecia panienki fiorka ??????
przeciez ona jest bjutiful hrhr (kiedys tam sie udzielila chyba nawet )

ostrza noze i nozyczki halabardy i pilniczki aparat czeski gwozdzie pineski sztyki patyki dywany i guziki trabki bombki zabki oraz choinkowe bombki gwozdzie szpady gole baby wszystko tylko dla zabawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3584 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14909
karool ja zdrajcą?


You Want To Smoke Some?
Smoke This OnE

You Want To Smoke Some?
Smoke This OnE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Mi sie podoba Bamberka. Ale wszystkie Panie są ok, ale ona ma coś w sobie, szkoda że tak daleko mieszka hehe.

Pozdrawiam

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kilka zdjec wieczorem

Następny temat

Moje fotki po 3 miesiacach treningu

WHEY premium