SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PUSHhard DT

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 42778

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
no ja tez o tobie myslalam wiec, ze nikt nic nie pisal to nie znaczy, ze nie tesknił :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
O rety, babeczki jak miło, że jednak ktoś zagląda!

6.12. DT --> Mykołajki

MISKA:
1. jaglana + 2 jaja + wiórki kokosowe + 2 łyżki jogurtu naturalnego
2. schab + 3 ciastka owsiane (skład: owsiane + mąka żytnia + masło + wiórki kokosowe + jajko + troooooooooooszkę cukru + żurawina suszona)
3. pulpety z łopatki wieprzowej w sosie koperkowym (woda, marchew, korzeń pietruchy, 2 łyżki masła, koperek) + ziemniaki
4. jajka na "miętko" + chleb żytni

TRENING:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
PUSH jaka ty masz kalorycznosc ? Nie trafilam tu na wymiary w trakcie. IMo trening Ann nie ma u ciebie sensu bycia. Jaki jest twoj cel?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Cześć Obli! Miło mi bardzo, że zajrzałaś!

Więc tak, przyjęłam sobie niby 1800 kcal, aczkolwiek bywają dni, że nie dojadam.. często i świadomie... Wymiary uzupełnię jutro, bo faktycznie nie aktualizowałam bazy danych...
Co do treningu... Nie ma on racji bytu, gdyż jest to swoisty level hard, czy ja po prostu nie jestem na to gotowa?
Ciągle szukam czegoś dla siebie...

TRENING:
zajął mi 30 min 13 sekund i właśnie się zorientowałam, że zdublowałam trening z dnia 4.12.

3x 15
A. przysiad przedni 17 kg
B. MC 2x 10 kg
C. WL 17 kg
D. Push Press 17 kg
E. wypady 2x 10 kg
F. pompki 1 seria na maksymalna ilość powtórzeń
3 + 15 --> no tu dziś przeszłam samą siebie.... 3 męskie i chyba te wypady z hantlami 10 kg mnie umęczyły, bo nie byłam w stanie się spiąć na więcej.... pompki najlepiej mi wychodzą w dni bez treningu



Zmieniony przez - PUSHhard w dniu 2014-12-06 21:44:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ann jest sportow cem tu lezy problem. Co chcesz osiagnac,? To co ja widze przede wszystkim to poprawic gore ciala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
tak, tego też bym sobie życzyła, by się na górze powiększyć, bo to pewnie pójdzie sprawniej, aniżeli pomniejszenie obwodu ud a i sprawi to, że nabiorę proporcji...
Czyli co, szukać mam w zbiorze treningu z naciskiem na górne partie?

A co do celów... no cóż, zawsze marzyły mi się "docięte" uda, a zaznaczona dwójka i przywodziciele, to już spełnienie owych marzeń póki co, żyję z tą miękką masą

Zmieniony przez - PUSHhard w dniu 2014-12-06 22:15:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
A co odessac idziesz ? oczywiscje ze pierw budujesz gore bo jak bedziesz po probie redukcji wygladac teraz? JK smkerc na urlopie wiec kalorii nie zanizaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
odessać, to ja mogę sobie co najwyżej tłuszcz z uszu zaniżać nie będę, bo, jak mówisz, leci mi z góry szybciutko i jedyne, co pozostaje, to wypełniać staniki skarpetami, bo koszulki XS robią się luźnawe... ja to bym chętnie więcej jadła, z dostarczeniem węgli nie mam problemów, w przeciwieństwie do białka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
7.12. DNT

Obli, pomiary zrobię jutro rano, a co do treningu, to na ten miesiąc uskuteczniać będę ten domowy siłowy A i B, robiłam go już kiedyś i sprawiał mi frajdę, od stycznia (miał być grudzień, ale ekonomia jednak nie pozwoli) wrócę na siłownię, to może się coś innego wykombinuje..

Aktywność:
- bieg w terenie: ok 5 km, czas 25' 43 sek
- spacer z psem, zakładam ok 1.5 h, bo ciepło, a dłużej mi dzieć raczej nie wytrzyma

MISKA:
- serek wiejski + ciastka owsiane, sztuk 3
- po biegu na szybko: pół banana + pół jabłka
- pulpety z łopatki wieprzowej w sosie koperkowym + ryż parboiled
- jajecznica na maśle + pieczywo żytnie + pomidory + cebula
- pierś z kurczaka + kasza gryczana + sałata lodowa + pomidor

Zmieniony przez - PUSHhard w dniu 2014-12-07 11:44:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
echhh...




A uskuteczniać będę trening ten:

Trening do domu do wykonania ze sztangielakami lub butelkami wody mineralnej w/g Agak
trening A
1) Wznosy nóg z leżenia
2) Wspięcia na palce obunóż
3) Przysiady klasyczne z hantlami
4) wejście na ławkę z hantlami
5) wznosy z opadu
6) Pompki klasyczne max powtórzeń
7) Podciąganie obciążenia wzdłuż tułowia, oburącz
8) Pompki w podporze tyłem


trening B
1) plank max czas
2) Martwy ciąg z hantlami
3) Wykroki z hantlami
4) wiosłowanie hantelką
5) wyciskanie hantli leżąć (jeśli masz możliwość np na taboretach, ławie wąskiej)
6) Wyciskanie hantli stojąc na barki
7) uginanie przedramion (biceps)
8) wyciskanie francuskie stojąc (triceps)

Iza, mam pytanie odnośnie wznosów z nóg, planku i pompek (choć tych ostatnich usuwać z treningu absolutnie bym nie chciała). Jako, że mam niedomkniętą szczelinę, to mam dwa pierwsze wymienione ćwiczenia zastąpić innymi? Bo pompki, to pewnie można przy ścianie robić, by tak bardzo brzucha nie tłoczyć...


MISKA:





poidło: 2x kawa z mlekiem (wliczone), woda, herbata
warzywa: pomidor
przyprawy: curry, cynamon


TRENING:
3 x 15 powt.

trening A
1) Wznosy nóg z leżenia
3 x 15
2) Wspięcia na palce obunóż
20 kg / 20 kg / 20 kg
3) Przysiady klasyczne z hantlami
20 kg / 20 kg / 20 kg
4) wejście na ławkę z hantlami
20 kg / 10 kg / 10 kg
5) wznosy z opadu
3 x 15
6) Pompki klasyczne max powtórzeń
12 / 10 / 10
7) Podciąganie obciążenia wzdłuż tułowia, oburącz
10 kg / 10 kg / 10 kg
8) Pompki w podporze tyłem
3 x 15

czas: 42 min + rozciąganie


Miło się wraca do korzeni niby takie proste, a się umęczyłam, ale i mam satysfakcję z treningu

Zmieniony przez - PUSHhard w dniu 2014-12-08 20:17:07
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomóżcie, trening, odżywki, dieta!

Następny temat

Spożycie błonnika pokarmowego

WHEY premium