SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PUSHhard DT

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 42783

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3267 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134398
Właśnie nie wiem, czy chce to sobie wyobrażać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1532 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 106705
Fajny trening, ilość wznosów powala

Też ostatnio bułgur mi posmakował, ale nawet nie wiedziałam że to z pszenicy..teraz jak wpisałam w googlach kasza bułgur, to na pierwszej stronie wyskoczył link do mojego dziennika, heh, dobrze że nie na pierwszym miejscu

Jakim programem liczysz tętno/kcal na treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Venturko, ja byłam w wielkim szoku, że jak??!! no kasza! jaka kasza, jak to makaron!! no jak??

A puls mierzę zwykłym pulsometrem zakupionym niegdyś w Lidlu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Lacze sie w bolu zada, sumo pilowalam wczoraj i nie dosc, ze tyl boli to jeszcze chodze jak John Wayne na westernie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1532 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 106705
Eh to niedobrze z tym bułgurem, mogłaś nie pisać o tym w dzienniku, bym była nieświadoma

No ja też mam pulsometr z zegarkiem, ale pokazuje mi tylko bieżące tętno, a nie zapisuje wartości największej/najmniejszej/średniej i o to mi chodzi czy masz do tego jakiś dodatkowy program?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Ven, nie, nie mam, mam bodajże 4 główne pomiary: czas, kcal, tętno i cuśtam (czego nie używam) i są jeszcze jakby subpomiary: w tętnie: najniższe, średnie i najwyższe, w kcal: "fat burn" i BMI.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Dziecko poszło do szkoły, a mamuśka wpadła na siłownię Dosłownie WPADŁA, bo czas ją gonił
Szczelyłam se BEAR complex na rozgrzewkę oraz klatkę i barkyy.

BEAR Complex, sztanga olimpijska

1. Wyciskanie hantli na skosie 3x10
10 kg / 12 kg / 12 kgx8
2. Rozpiętki na skosie 3x10
6 kg
3. Wyciskanie hantli 3x10
10 kg / 10 kg / 10 kgx8
4. Wyciskanie sztangi siedząc 3x10
20 kg, 20 kg, 25 kgx6
5. Unoszenie hantli bokiem 3x10-12
4 kg
6. Unoszenie hantli bokiem w opadzie 3x10-12
4 kg

Łojej... Zrobiłam Miśka na rozgrzewkę i szczerze mówiąc, zeżarł mi siły Przy wyciskaniu sztangi siedząc odczuwalne było puchnięcie barków i już totalna niemoc mnie ogarniała, więc bez szans na dokładkę...
Mało tego.. domsy mam jeszcze po ostatnich nogach: czwórki, przywodziciele i pośladki KAPUT!!!


Dane techniczne:
czas: 58min22
Tętno: Hi:182, Lo:82, Av:129
kcal: 421

Miska:
1. owsiane + WPC + maliny + jogo nat
- banan po treningu + 5 g jabłczan kreatyny
2. i 3. kura + ryż + olej rzepakowy + marchew
4. kura + kasza bulgur + olej rzepakowy + ogórek zielony
5. twaróg półtłusty + chleb żytni + masło


Czuwaj!





ACHTUNG! ACHTUNG!
Zapomniałam dodać, że weszłam w okres radosnej masy, na razie jest to taka niby masa sprawdzająca, co się dzieje ze mna przy powolnym dokładaniu kcal.. Właśnie jestem po kontrolnym sprawdzeniu dzisiejszego rozkładu kcal i BTW i wyszło tak:

dostarczono 2 131,3 kcal b: 134,3 g (25,2%) w: 208,5 g (39,1%) t: 84,5 g (35,7%)

Na takim rozkładzie póki co zostaje i obserwuję

Pomiary by się jakie zrobiło może...?



Zmieniony przez - PUSHhard w dniu 2015-09-02 16:39:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
8.09.2015, dzień challenguuuuu... i to był błąd popełniać go akurat tego dnia!!!! never ever zusamen at LEGSDAY!
Śmiać mi się chciało, bo te moje szybkościowe siady wprawiły w konsternację paru uzytkowników siłowni.. Pytano mnie, czemu tak szybko?? Czy może zła na coś jestem i się wyżyć muszę?
Wrażenia... cóż, jak już wyżej wspomniałam był to błąd łączyć to wyzwanie z treningiem nóg. Zmęczył mnie bardzo, jak jakaś wytrzymałościówka, niemoc do reszty treningu mnie ogarnęła, łącznie z mdłościami przy wznosach Wróciwszy do domu zjadłam i musiałam się "uwalić" na kanapę, a jak to rzecze mój ojciec: "Uwal się i leż!", to leżałam


Trening:
1. Siadyzm (zapożyczone od Delfinki )
2a. RDL 3x 4-6
3x 55 kg
50 kg / 60 kg / 60 kg
2b. wznosy z opadu 3x 50 3min przerwy
łojezu
3a. przysiad wykroczny noga w bok 3x 6-8 na nogę
-
35 kg
3b side clam 3x 20 (paruj nogi)
-
troche pokombinowałam i to ćwiczenie zrobiłam na bramie.. odczucia troche inne, niż odwodzenie nóg z gumą..
4. turlanie piłki pod siebie z biodrami w górze leżąć na plecach 1x100 --> 3x uginanie z hantla + 2 serie uginania z piłką
-
14 kg / piłka


3a , 3b i 4 - nie robiłam, zrobiłam natomiast odwodzenie nóg na wyciągu i wypychanie suwnicy wąsko ze stałym ciężarem 60 kg, 4s x15 powt.

Dowód zdjęciowy, ale bez filmu, bo musiałam ręką telefon ruszyć i się tak przekrzwyił, że nic nie widać..


Miska:
1. jaglana + 2 jaja, jogo nat., banan, maliny
2. owsiane, 3 jaja sadzone, ogórek zielony
- trening
po: jabłczan kreatyny, banan
3. i 4. mięso z piersi kurczaka + ryż, olej rzepakowy


I czasoumilacz









Zmieniony przez - PUSHhard w dniu 2015-09-09 08:32:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Ha ha Push, mialam to samo:) Dziewczyna przyszla i zapytala czy do zawodow trenuje tak sie nad sztanga pastwilam....a nogi nastepnego dnia mialam a la Pinokio :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
ja robilam po tym siadyzmie :p bulgart ahahah a jak wracalamwdo domu to stalam w korku pod gorke, jak ktos prowadzil samochod ze zmecoznymi nogami to wie o co kaman ;D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomóżcie, trening, odżywki, dieta!

Następny temat

Spożycie błonnika pokarmowego

WHEY premium