SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowa siłownia, czy taki zestaw mi starczy?

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21018

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Damian Abramowicz
kabo9
i zacznij już dbać o skórę - masaże, peelingi, kremiki, bo już masz jej za dużo i wisi, a jak zrzucisz trochę z obwodu to może być gorzej
ja nie miałem aż takiego problemu na starcie, a mimo wszystko nie wciągnęła się i cały czas mam nadmiar, który mnie bardzo mocno deprymuje

A co ja pedał żeby sobie robić peelingi jaki jestem taki jestem!!! Trening ma mi dać siłę i lepszy wygląd ale bez przesady mam swoje lata i wiem że Belbondo już nie będę he he he młodzi nie załapią co to Belmondo oczywiście pewnie to źle pisze.


Bez przesady Jeszcze młody jesteś , a kabo ma racje jak nie zadbasz o skórę na brzuchu to będziesz wyglądał jak umięśniony kangur ( z taką torbą na brzuchu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 132 Wiek 53 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1767
jsdolan5
Damian Abramowicz
kabo9
i zacznij już dbać o skórę - masaże, peelingi, kremiki, bo już masz jej za dużo i wisi, a jak zrzucisz trochę z obwodu to może być gorzej
ja nie miałem aż takiego problemu na starcie, a mimo wszystko nie wciągnęła się i cały czas mam nadmiar, który mnie bardzo mocno deprymuje

A co ja pedał żeby sobie robić peelingi jaki jestem taki jestem!!! Trening ma mi dać siłę i lepszy wygląd ale bez przesady mam swoje lata i wiem że Belbondo już nie będę he he he młodzi nie załapią co to Belmondo oczywiście pewnie to źle pisze.


Bez przesady Jeszcze młody jesteś , a kabo ma racje jak nie zadbasz o skórę na brzuchu to będziesz wyglądał jak umięśniony kangur ( z taką torbą na brzuchu)


Potrenujemy zobaczymy!
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Damian Abramowicz

A co ja pedał żeby sobie robić peelingi jaki jestem taki jestem!!!


hmm, jeżeli uważasz że tylko pedały robią sobie peelingi i dbają o ciało to masz dwa problemy:
1. Twój światopogląd jest aktualny jakoś tak pewnie na lata maks 80te, a ulubioną stacją jest pewnie rozgłośnia ojca założyciela
2. między złe wrony wlazłeś

ale to tak jak napisałem Twoje problemy, ja idę sobie zrobić peeling
nara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Masaż ciała podczas kąpieli jest dobry, pomaga lepiej ukrwić (mam inne słowo na myśli ale jakoś mi wypadło) masowane rejony, bardziej je pobudzić.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12125 Napisanych postów 30540 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130981
kabo9
Damian Abramowicz

A co ja pedał żeby sobie robić peelingi jaki jestem taki jestem!!!


hmm, jeżeli uważasz że tylko pedały robią sobie peelingi i dbają o ciało to masz dwa problemy:
1. Twój światopogląd jest aktualny jakoś tak pewnie na lata maks 80te, a ulubioną stacją jest pewnie rozgłośnia ojca założyciela
2. między złe wrony wlazłeś

ale to tak jak napisałem Twoje problemy, ja idę sobie zrobić peeling
nara

Dosadnie ale prawdziwie
Szorska gąbka lub szczotka do mycia pleców i istnieje prawdopodobieństwo, że skóra chociaż trochę się wchłonie.


Zmieniony przez - ojan w dniu 2017-01-30 08:37:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kabo9

2. między złe wrony wlazłeś



Nie boj zaby Damian, sa tu i biale kruki Peelingow nie robie a radio Maryja obserwuje na twitterze (od roku maja informacje z pierwszej reki)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 132 Wiek 53 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1767
fanslaska
kabo9

2. między złe wrony wlazłeś



Nie boj zaby Damian, sa tu i biale kruki Peelingow nie robie a radio Maryja obserwuje na twitterze (od roku maja informacje z pierwszej reki)


He He He nie boję żaby według starego powiedzenia "Straszyć to my a nie nas!!!" Ale fajnie że z humorem odchodzicie do różnych spraw. Co do polityki to się nie wypowiadam bo to ślizgi temat. A znam go od podszewki i wiem że to wielkie g**** jest i ściema. Szanuję poglądy każdego ale mam swoje i ich nie zmienię. Nie lubię jak ktoś mnie przekonuje do swoich i sam nigdy nikogo nie namawiam na swoje. W towarzystwie lubię pogadać jak to się mówi o dupie maryni bo to neutralny temat he he he Wracając do peelingu nie lubię słów obcobrzmiących. Co do Wron wolę sikorki dokarmiać
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 132 Wiek 53 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1767
Moje sikorki - nie tylko sportem człowiek żyje!


















Zmieniony przez - Damian Abramowicz w dniu 2017-01-30 13:47:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 132 Wiek 53 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1767
kabo9
Damian Abramowicz

A co ja pedał żeby sobie robić peelingi jaki jestem taki jestem!!!


hmm, jeżeli uważasz że tylko pedały robią sobie peelingi i dbają o ciało to masz dwa problemy:
1. Twój światopogląd jest aktualny jakoś tak pewnie na lata maks 80te, a ulubioną stacją jest pewnie rozgłośnia ojca założyciela



A tu to się grubo mylisz co do ojca założyciela, dyrektora akurat wręcz przeciwnie jestem bardzo na nie jeżeli chodzi o jego osobę i całe to towarzystwo. Ale nie rozmawiajmy tutaj o polityce a o sporcie. Bo po to to forum jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Jak tam treningi? Domowa siłownia gotowa ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT Ronin78

Następny temat

JarekSFD trenuje

WHEY premium