SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowa siłownia, czy taki zestaw mi starczy?

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21030

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130988
RedAlert
ojan
Za to więcej można na nie włożyć.


To raczej bez znaczenia dla osoby począktującej.

Nie ma to jak dyskusja z trenerem personalnym.
Pozwalam sobie zauważyć, że początkujący będzie później zaawansowanym a żelazo ma dużą trwałość czasową.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Damian Abramowicz
Z
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: jestem na diecie jak Wy to nazywacie redukcji dieta MŻ
Twoje pytanie -cel/problem/opis: proszę o śledzenie moich wpisów i podpowiedzi jak ćwiczyć żeby zachować zdrową sylwetkę ciała nie mam zamiaru być kulturystą tylko dobrze i zdrowo wyglądać oraz mieć kondycję



ćwiczenia to jakieś 30-40%sukcesu, za resztę odpowiada dieta, żeby zdrowo wyglądać trzeba trochę popracować w kuchni i przyłożyć się bardziej niż MŻ, zawsze na początku MŻ będzie działać, ale na dłuższą metę to może być zgubne bo jak zaczniesz jeść za mało, organizm się zacznie buntować, a Ty pękniesz to waga wróci z naddatkiem (to słynne jojo)

czeka Cię jeszcze jeden zakup, o ile jeszcze nie masz - waga kuchenna
musisz wiedzieć ile zjeść, zacząć świadomie wybierać produkty
zacznij na początku pisać i liczyć ile teraz jesz i czego, później doradzimy co zmienić

tu masz jak wrzucić zrzut miski w przejrzysty sposób:
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123164
ojan
RedAlert
ojan
Za to więcej można na nie włożyć.


To raczej bez znaczenia dla osoby począktującej.

Nie ma to jak dyskusja z trenerem personalnym.
Pozwalam sobie zauważyć, że początkujący będzie później zaawansowanym a żelazo ma dużą trwałość czasową.


To szczera prawda tylko po co do tego czasu ma obijać o odrapywać uda :) zbyt długimi gryfami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130988
Poradzi sobie.
Będzie biceps robić bardziej ostrożnie a może nawet zastosuje chwyt młotkowy.
Sztangielki nadają się do wszystkiego!
Nie widzę większej różnicy między 40cm a 36cm.
(Muszę zmierzyć ile mają moje długości)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
ojan
Poradzi sobie.
Będzie biceps robić bardziej ostrożnie a może nawet zastosuje chwyt młotkowy.
Sztangielki nadają się do wszystkiego!
Nie widzę większej różnicy między 40cm a 36cm.
(Muszę zmierzyć ile mają moje długości)


Nooo, czasami 4cm robią wielką różnicę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130988
Widzę, że też znasz ten dowcip:
Pytanie - dlaczego (***) pisze się przez "c"?
Odpowiedź - aby był dłuższy.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 132 Wiek 53 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1767
kabo9

ćwiczenia to jakieś 30-40%sukcesu, za resztę odpowiada dieta, żeby zdrowo wyglądać trzeba trochę popracować w kuchni i przyłożyć się bardziej niż MŻ, zawsze na początku MŻ będzie działać, ale na dłuższą metę to może być zgubne bo jak zaczniesz jeść za mało, organizm się zacznie buntować, a Ty pękniesz to waga wróci z naddatkiem (to słynne jojo) czeka Cię jeszcze jeden zakup, o ile jeszcze nie masz - waga kuchenna musisz wiedzieć ile zjeść, zacząć świadomie wybierać produkty zacznij na początku pisać i liczyć ile teraz jesz i czego, później doradzimy co zmienić
tu masz jak wrzucić zrzut miski w przejrzysty sposób:
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html



To stwierdzenie że mam dietę MŻ to bardziej w formie żartu niż rzeczywistość bo dietę mam ułożona przez Vitalie. wykupiłem dietę na dwa miechy ale dalej nie będę przedłużał, a sam będę sobie układał. Ostatni tydzień mam abonament i koniec diety z Vitali. Miałem ułożone dietę na około 2000 kalorii Sztywno się nie trzymałem diety ale starałem się nie przekraczać tych 2000 kalorii

Za to mój pies jest na diecie kulturystycznej codziennie kurczak z ryżem i marchewką tylko mu muszę sprzęt do treningu załatwić bo na takiej diecie już jest 8 lat więc czas dodać ćwiczenia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Damian Abramowicz
Za to mój pies jest na diecie kulturystycznej codziennie kurczak z ryżem i marchewką tylko mu muszę sprzęt do treningu załatwić bo na takiej diecie już jest 8 lat więc czas dodać ćwiczenia
Hehehe Takie sanie bu mu się przydały:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 132 Wiek 53 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1767
JarekSFD
Damian Abramowicz
Za to mój pies jest na diecie kulturystycznej codziennie kurczak z ryżem i marchewką tylko mu muszę sprzęt do treningu załatwić bo na takiej diecie już jest 8 lat więc czas dodać ćwiczenia
Hehehe Takie sanie bu mu się przydały:





He he he to nie Haski ani Malamut lecz Beagle pies gończy nie pociągowy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123164
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT Ronin78

Następny temat

JarekSFD trenuje

WHEY premium