SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowa siłownia, czy taki zestaw mi starczy?

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21173

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12155 Napisanych postów 30573 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131269
To nie była furtka!
To było przypomnienie, że najlepiej nic nie odkładać na jutro (albo później).
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
ojan
To nie była furtka!
To było przypomnienie, że najlepiej nic nie odkładać na jutro (albo później).


Już to gdzieś pisałem że człowiek dochodzi do momentu w którym sobie uświadamia że niema już czasu żeby wszystko odkładać na później
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 132 Wiek 53 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1767
Właśnie córka zrobiła mi zdjęcia miała dużą radochę w robieniu. Umieszczę za chwilkę ludzi o słabych nerwach proszę o wymazanie mojego tematu bo zdjęcia drastyczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 132 Wiek 53 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1767
5 pierwszych zdjęć














1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 132 Wiek 53 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1767
i reszta




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 132 Wiek 53 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1767
Czyli z takiego łajzy chcę zrobić cosik fajnego myślę że że z Wami mi się to uda!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12155 Napisanych postów 30573 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131269
Jak się przyłożysz to Ci się uda.
Zacznij od wciągania brzucha aby wzmocnić i skrócić mięśnie skośne brzucha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 132 Wiek 53 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1767
ojan
Jak się przyłożysz to Ci się uda.
Zacznij od wciągania brzucha aby wzmocnić i skrócić mięśnie skośne brzucha.


Przyłożę się na pewno! Mam kilka celów do zrealizowania i zrobię je nawet po trupach czyli albo je osiągnę albo padnę!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
i zacznij już dbać o skórę - masaże, peelingi, kremiki, bo już masz jej za dużo i wisi, a jak zrzucisz trochę z obwodu to może być gorzej
ja nie miałem aż takiego problemu na starcie, a mimo wszystko nie wciągnęła się i cały czas mam nadmiar, który mnie bardzo mocno deprymuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 132 Wiek 53 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1767
kabo9
i zacznij już dbać o skórę - masaże, peelingi, kremiki, bo już masz jej za dużo i wisi, a jak zrzucisz trochę z obwodu to może być gorzej
ja nie miałem aż takiego problemu na starcie, a mimo wszystko nie wciągnęła się i cały czas mam nadmiar, który mnie bardzo mocno deprymuje

A co ja pedał żeby sobie robić peelingi jaki jestem taki jestem!!! Trening ma mi dać siłę i lepszy wygląd ale bez przesady mam swoje lata i wiem że Belbondo już nie będę he he he młodzi nie załapią co to Belmondo oczywiście pewnie to źle pisze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT Ronin78

Następny temat

JarekSFD trenuje

forma lato