SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koniec z siłownią

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 477

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 71 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4235
Po wielu latach dzwigania żelastwa postanowiłem zakończyć przygode z siłownią.Kontuzje które mnie nie omijają nie pozwalają mi na dalszą zabawe z dzwiganiem.Teraz siłownia bardziej sprawia mi ból niż przyjemność.Jako że zawsze chciałem w jakiś sposób progresować a nie dane mi jest to teraz uczynić(powiedziałbym nawet że następuje regres)postanowiłem zakończyć moje wieloletnie dzwiganie.Moj organizm nie regeneruje sie mimo wielu podjętych działań.Odżywki,saa,masaże,sen i odpoczynek nie pomaga.Pytanie do ludzi ogarniętych tematem,w jaki bezpieczny sposób przerwać ćwiczenia siłowe,odstawić środki SAA aby organizm calkowicie sie nie rozsypał,z jak najmniejszym uszczerbkiem na zdrowiu zaczął normalnie funkcjonować bez siłowni?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6223 Napisanych postów 23687 Wiek 70 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1086825
Po pierwsze odstawić SAA - a o to zapytaj w dziale doping (w jaki sposób odstawić).
Jesteś w kwiecie wieku i nikomu nie musisz udowadniać swojej siły (żonę czy dziewczynę z pewnością potrafisz wziąć na ręce i zanieść tam gdzie będzie tego chciała).
Człowiek powinien się ruszać aby zachować sprawność do końca życia.
Żyje się coraz dłużej a więc o swoje zdrowie i sprawność trzeba dbać a najlepsza do tego jest siłownia.
Napisał to człowiek mający dzieci starsze niż Ty
5
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szczypior kulturysta xd

Whey vit