SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowa siłownia, czy taki zestaw mi starczy?

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21020

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tez wczoraj mialem niespodziewana 12ke, do tego tylko o dwoch ciastkach w poludnie.
Trening jednak udalo sie zrobic, dopiero byla 9PM mloda godzina.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30540 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130984
Czytałem, że dla takich młokosów jak Wy to najlepszą porą do treningów jest czas popołudniowo-wieczorny.
Dojrzali mężczyźni najlepsze treningi zrobią rano. U mnie się to potwierdza.
Wieczorem to najlepiej wychodzą mi planki!
(Czyżbym wieczorem miał mniej lat?)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan
(Czyżbym wieczorem miał mniej lat?)
Heheh, raczej mniej testosteronu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30540 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130984
JarekSFD - przeczytaj jeszcze raz to co ja napisałem a potem to co zacytowałeś i pokazałeś.
Od której godziny liczy się u Ciebie wieczór?
(Moje planki zdecydowanie nie są podobne do tych kulturystycznych :) )
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
ojan
JarekSFD - przeczytaj jeszcze raz to co ja napisałem a potem to co zacytowałeś i pokazałeś.
Od której godziny liczy się u Ciebie wieczór?
(Moje planki zdecydowanie nie są podobne do tych kulturystycznych :) )


Baaa, bo to planki z głębokimi wrażeniami
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dopiero teraz zauważyłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 132 Wiek 53 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1767
fanslaska
Tez wczoraj mialem niespodziewana 12ke, do tego tylko o dwoch ciastkach w poludnie.
Trening jednak udalo sie zrobic, dopiero byla 9PM mloda godzina.



Oczywiście że młoda godzina 21 ale wtedy jeszcze nie miałem wolnego. Z pracy wróciłem po 19 więc nie ma tragedii ale to nie był koniec moich obowiązków niestety tak akurat się ułożyło. A około 23 nie chciało mi się iść na godzinny marsz tym bardziej że o 4:50 wstaję
Dzisiaj także pracowałem do 19 ale w domu luzik wiec zaraz zabieram się z siłkę. Na razie w domu Ćwiczę a jak przyjdzie reszta złomu to idę do piwnicy bo mnie żona pogoni
Przynajmniej będzie motywacja do posprzątania piwnicy. Wrzucę w weekend zdjęcia jak jest teraz i będę dorzucał jak moja siłka zacznie jako tako wyglądać na razie to będzie tylko leżało wszystko na podłodze. Zresztą potem na pewno część i tak na podłodze zostanie.

Mam stare panele po remoncie zastanawiam się czy nie zrobić sobie podłogi z tych paneli? Obecnie mam płytki niestety krzywe są i mają spad do środka. Panele jak bym położył na wypoziomowanych jakiś płytach to bym wyrównał no i drewno bije ciepłem tylko nie wiem czy kasy nie szkoda na płyty. Panele gratis są robocizna sam położę [nigdy nie kładłem ale co tam dam radę to nie salon]
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30540 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130984
Możesz kupić grubszą piankę pod panele (a nawet dać 2 warstwy - zdaje się, że tania jest).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 132 Wiek 53 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1767
ojan
Możesz kupić grubszą piankę pod panele (a nawet dać 2 warstwy - zdaje się, że tania jest).

Obawiam się że jest za duża nierówność na środku niecka jest ale pianka to nie głupi pomysł wylać wylewkę i potem pianka. Zobaczę zrobię pomiary to będę wiedział jaka "dziura" jest

Siłka zaliczona - po dwie serie 12-16 powtórzeń na razie małe obciążenie żeby mięśnie do pracy przyzwyczaić. Czuć troszkę że ćwiczyłem ale bólu nie ma więc ok. Myślę że po kilku tygodniach będzie wszystko ok i będę już normalnie ćwiczył.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 132 Wiek 53 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1767
Marsz zaliczony 6km myślę że na początek starczy. Jak schudnę tak do 80 kg i nabiorę troszkę kondycji w marszach to zacznę biegać.
Złom kurier przywiózł ale nikogo nie było, jutro muszę sam odebrać w siedzibie.


1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT Ronin78

Następny temat

JarekSFD trenuje

WHEY premium