SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowa siłownia, czy taki zestaw mi starczy?

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21023

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Odpocznij, niech organizm się zregeneruje. Dodatkowe obciążenie może wydłużyć okres rekonwalescencji

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli choroba, to odpuszczam, jeśli przeziębienie, to trenuję. Przeważnie tak jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak jakieś lekkie to spoko, sam mam katar, boli mnie gardło ale nie czuje osłabienia, nie mam gorączki więc ide.
2

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 132 Wiek 53 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1767
anubis84
Jak jakieś lekkie to spoko, sam mam katar, boli mnie gardło ale nie czuje osłabienia, nie mam gorączki więc ide.


Dziękuję za informacje. To odpuszczam bo to nie sam katar czy ból gardła. Bardziej mnie połamało. Przed chwilą byłem w sklepie i po powrocie słaby i mokry. Daje czas sobie do piątku jak nie będzie lepiej idę do lekarza. Znalazłem w domu antybiotyk co ostatnio brałem została część to wezmę do końca tak się nie robi wiem, ale co Cię nie zabije to cię wzmocni w piątek najwyżej przepisze mi ten sam antybiotyk albo inny zobaczymy może uda się samemu to ubić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
tylko żeby antybiotyk pomógł to musisz mieć zakażenie bakteryjne, a ostatnio jest jakaś plaga wirusów - wysoka goraczka, osłabienie itp i na to antybiotyk nie pomoże
duże dawki Vit C + NLPZ, a jak nie pomoże to do lekarza, tak bym radził
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 132 Wiek 53 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1767
Nie wiem co mi pomogło ale przechodzi. Po za antybiotykiem dowaliłem kilka tysięcy mg witaminy C dziennie plus apapy itp. Od jutra zaczynam siłką
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Damian Abramowicz
Od jutra zaczynam siłką


No najwyższy czas, koniec z lenistwem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30540 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130984
jsdolan5
Damian Abramowicz
Od jutra zaczynam siłką


No najwyższy czas, koniec z lenistwem

Też wiele rzeczy odkładam na jutro!
A nawet w czasie marszu obiecuję sobie, że po powrocie będę się rozciągać! Niestety potem siadam przed komputerem i jem! I tak mam od kilkunastu dni!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
ojan
jsdolan5
Damian Abramowicz
Od jutra zaczynam siłką


No najwyższy czas, koniec z lenistwem

Też wiele rzeczy odkładam na jutro!
A nawet w czasie marszu obiecuję sobie, że po powrocie będę się rozciągać! Niestety potem siadam przed komputerem i jem! I tak mam od kilkunastu dni!


No to jednak rozciągasz, co prawda żołądek ale jednak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 132 Wiek 53 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1767
ojan
jsdolan5
Damian Abramowicz
Od jutra zaczynam siłką


No najwyższy czas, koniec z lenistwem

Też wiele rzeczy odkładam na jutro!
A nawet w czasie marszu obiecuję sobie, że po powrocie będę się rozciągać! Niestety potem siadam przed komputerem i jem! I tak mam od kilkunastu dni!


No kurcze myślałem że mnie zmotywujesz a nie dasz furtkę do odkładania treningu. Ale nie dam się jutro trening siłowy!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT Ronin78

Następny temat

JarekSFD trenuje

WHEY premium