SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JarekSFD trenuje

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 20133

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich na moim blogu

Nazywam się Jarek i jak przystało na pierwszy dzień Nowego Roku stawiam sobie postanowienie, a mianowicie dokumentowanie tutaj swoich amatorskich poczynań związanych ze sportem. Ten dział forum obserwuję już od dłuższego czasu i podoba mi się tutejsza atmosfera tworzona przez ludzi z pasją, pasją sportu

Nie mam totalnie predyspozycji do budowania masy mięśniowej, więc może właśnie dlatego na przekór wszystkiemu pokochałem ćwiczenia siłownie Od końca lat dziewięćdziesiątych zmagam się z żelastwem, oczywiście z wieloma dłuższymi i krótszymi przerwami, ale zawsze do przodu! Dodatkowo chętnie uprawiam marsze „dookoła komina”, czasami krótkie biegi, a do niedawna również jazdę na rowerze, kiedy to pewnego wrześniowego dnia skradziono mi rower z piwnicy, więc w tej kwestii zostałem trochę „na lodzie”. Ale nie ma się co załamywać, może kupię nowy

No to lecimy z tematem! Celem na najbliższe miesiące jest zejście z poziomem tłuszczu w organizmie do poniżej 15%, a co za tym idzie skończenie się regularnie obżerać Myślę, że to wystarczy w połączeniu z treningami, by w końcu wyglądać jakbym coś w ogóle ćwiczył

Tak to wygląda na dzień dzisiejszy przy wzroście 186 cm:
- waga na czczo: 102,1 kg
- obwód pasa na wysokości pępka na czczo: 97,5 cm
- zdjęcie poglądowe na czczo:
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jutro ruszam z tematem konkursowym "Krata na Lato 2017" Proszę zatem moderatora o zamknięcie tego tematu, dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
no to JEDZIEMY :)
ps .trzeba bylo do rowerka KULKE przyczepic to by go nie wywlekli z piwnicy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
coś tam widać że ćwiczysz , ale żeby były fajne efekty to moim zdaniem michę trzeba ogarnąć w ciut większym zakresie niż brak obżerania
powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Będę lukać - powodzenia.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728591
Nie jest źle, najważniejsze,że są chęci.

Przy okazji-zapraszam do udziału w konkursach ispotkaniach w realu-oczywiście na siłowni-będzie wtedy jeszcze wieksza motywacja

Najbliższa Ustawka-28 styczeń .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
KEBUL74
no to JEDZIEMY :)
ps .trzeba bylo do rowerka KULKE przyczepic to by go nie wywlekli z piwnicy
Złodziej wyłamał zamek, więc z kulą też by sobie poradził Złodziej o dziwo złapany, ale roweru nie ma, sprzedał od ręki komuś na ulicy. A nie muszę tłumaczyć, że jest to osoba takiego pokroju, że nie ma co liczyć, by kiedykolwiek byłaby w stanie zwrócić za rower pieniądze...

kabo9
coś tam widać że ćwiczysz , ale żeby były fajne efekty to moim zdaniem michę trzeba ogarnąć w ciut większym zakresie niż brak obżerania
powodzenia
Zgadzam się! Dzięki

Giaurnemo
Będę lukać - powodzenia.
Dzięki!

masti
Nie jest źle, najważniejsze,że są chęci.
Z chęciami do treningu nigdy nie było problemu. Dietę przypilnuję i będzie ok, jest teraz okazja, by coś zmienić.
masti
Przy okazji-zapraszam do udziału w konkursach ispotkaniach w realu-oczywiście na siłowni-będzie wtedy jeszcze wieksza motywacja
Postaram się stanąć do rywalizacji, jeśli będzie ku temu okazja

--------------------------------------------------
Dzisiaj dzień bez treningu, jutro ruszam z żelastwem

Zainstalowałem z rana aplikację na smartphone Fitatu i testuję. Taki zapis dietetyczny dzisiaj zanotowałem na koniec dnia:

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
na 2 tys kaloryjek daleko nie zajedziesz
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
KEBUL74
na 2 tys kaloryjek daleko nie zajedziesz
Kalorie będą oscylować około 3 tysięcy dziennie. To pierwszy dzień, chciałem nieco przyciąć po Sylwestrze
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Cześć

Powodzenia i będę zaglądał. Źle nie jest a jak ogarniesz miskę będzie elegancko.

Pozdrawiam
1

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
adam77
Powodzenia i będę zaglądał. Źle nie jest a jak ogarniesz miskę będzie elegancko.
Dzięki za kolejną motywację do działania!

Dzisiejszy trening z rana pięknie wszedł, zrobiłem tylko kilka ćwiczeń, ale za to bardzo intensywnie. Tak to wyglądało:
- Wypychanie ciężaru nogami na suwnicy - 5x5
- Wyciskanie sztangi leżąc na ławce poziomej - 5x5
- Wiosłowanie hantlami leżąc przodem na ławce ze skosem dodatnim - 5x5
- Pompki na poręczach - 3x5
- Wyciskanie z pauzą sztangi leżąc na ławce poziomej - 3x5
- Wyciskanie francuskie sztangi łamanej leżąc na ławce poziomej - 3x8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
@- Wypychanie ciężaru nogami na suwnicy - 5x5 ?
a nie lepiej siady 5x5 ?
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowa siłownia, czy taki zestaw mi starczy?

Następny temat

DT W Z O R EK

WHEY premium