SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowa siłownia, czy taki zestaw mi starczy?

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21013

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 132 Wiek 53 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1767
ojan
Te 38kg zdjąć z karku to wyczyn!


Płytki mam nie mogę rzucać sztangą
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 132 Wiek 53 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1767
Dzisiaj miała być siłka niestety chyba już nie dam rady może po pracy około 23 ale wątpliwa sprawa.
Dzisiaj tylko zaliczyłem spacerek z pieskiem zdjęcie poniżej i chcę iść do pracy spacerkiem w dobrym tempie, około 3,6km mi dojdzie a jutro z samego rana siłka. Widzę że jak mam popołudnie muszę robić siłkę od razu rano bo potem wynikają różne obowiązki niespodziewanie i nie ma czasu iść do piwnicy.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30540 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130979
Najlepiej zacząć od rana dobry dzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 132 Wiek 53 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1767
ojan
Najlepiej zacząć od rana dobry dzień



I tak dzisiaj chciałem zrobić niestety wyszło inaczej ale najważniejsze że wyszło

Najpierw rozruszanie kości z pieskiem - dzisiaj skromne, szakal nie chciał chodzić



Potem siłka
"Miś uszatek" 14kg i to mnie zgubiło zamiast potrenować samym gryfem i nabrać wprawy to mi się zachciało 14 kg i w 3 serii juz to słabo widać zresztą jest film na koniec nawet sobie w czereb leciutko dałem gryfem Tylko się nie smiać he he he he




1 Miś Uszatek 3x7x14kg
2. Uginanie ramion stojąc ze sztangą 19kg
3. Przysiady z hantlami 3x10x14,5kg
4. Unoszenie ramion bokiem 2x10 1x8 4kg
5. Wyciskanie hantli stojąc 3x10x4kg
6. Wiosłowanie w opadzie na ławce jedną hantlą 3x10x14,5kg
7. Francuzy 3x10x10kg
8. Brzuch ale to chyba po pracy bo nie mam teraz czasu, ale może znajdę. Chciałem zrobić skłony leżąc a w piwnicy na tych płytkach nie bardzo






Zmieniony przez - Damian Abramowicz w dniu 2017-03-21 12:12:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30540 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130979
"8. Brzuch ale to chyba po pracy bo nie mam teraz czasu, ale może znajdę. Chciałem zrobić skłony leżąc a w piwnicy na tych płytkach nie bardzo "
Możesz robić skłony na krześle - stopy wsuwasz pod regał i jedziesz.

Przy zarzucie na klatkę za bardzo się garbisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 132 Wiek 53 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1767
ojan
"8. Brzuch ale to chyba po pracy bo nie mam teraz czasu, ale może znajdę. Chciałem zrobić skłony leżąc a w piwnicy na tych płytkach nie bardzo "
Możesz robić skłony na krześle - stopy wsuwasz pod regał i jedziesz.

Przy zarzucie na klatkę za bardzo się garbisz


Kurcze nie pomyślałem o krześle. Nawet taboret by starczył a nawet chyba lepszy bo to krzesło w piwnicy to delikatne jest i oparcie by przeszkadzało.
Swoją drogą ławka było nie było by się bardzo przydała i to nawet najzwyklejsza prosta. Plan zakupu to koniec kwietnia początek maja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 132 Wiek 53 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1767
Dorzuciłem jeszcze spacerek do pracy.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 132 Wiek 53 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1767
Witam
Troszkę się nie odzywałem, ale ćwiczę cały czas. Zła wiadomość to taka że dwa kilo przytyłem na jedzeniu urodzinowym i po urodzinowym córki. Jedz bo się zmarnuje Telefon mi słabo coś łapie GPS ale po jakimś czasie załapie niestety nawet 15 minut to trwa. Wiem że to spacerów nie jest konieczne ale mnie denerwuje że po kilku minutach dopiero mi mierzy różne parametry. Na dodatek przycisk zasilania mi siadł na ament i 3 dni kombinację jak go zastąpić bo naprawa to wymiana płyty głównej gdyż nie jest na osobnej listwie, a w lutowany w płytę główna telefonu. Na szczęście po podłączeniu ładowarki telefon się odblokowywał i dzisiaj wreszcie znalazłem rozwiązanie i mam sprawny telefon.

Co do dzisiejszej siłki to 80 minut mi wyszło.
Przysiady 29kg 3x10
Unoszenie hantli bokiem 4kg 3x10
Uginanie sztangi stojąc 19kg 3x10
Szrugsy z hantlami 14,5kg 3x15
Wiosłowanie jednym hantlem klęcząc na ławce 14,5kg 3x10
Francuskie jedna hantla oburącz 10kg 3x10
I przed spaniem w łóżku zrobię zginanie tułowia i podnoszeniu nóg leżąc

Musze chyba więcej ruchu wprowadzić żeby te kilogramy spadły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
Moim zdaniem to zły plan jest dla Ciebie. Jedne siady i od biedy wiosło, w dodatku jako 5 ćwiczenie, i milion izolacji. Szrugsy na tym etapie? Nie wiem, ale wydaje mi się, że chleba z tego nie będzie. I 80 minut poszło w kosmos, bo ani kalorii za dużo nie spaliłeś,ani mięśnia nie zbudowałeś. A jeśli poprą mnie Ojan czy Kabo, to znaczy ze mam 100% racji. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345944
ajazy
Moim zdaniem to zły plan jest dla Ciebie.. A jeśli poprą mnie Ojan czy Kabo, to znaczy ze mam 100% racji. :)


Jak dla mnie mimo że nie zostałem wywołany do tablicy ,jest to najgorszy plan jaki spotkałem czytając dzienniki w dziale
+35 ,o d....to rozbić takie na odp...... ,aby mieć zaliczone ,słabo
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT Ronin78

Następny temat

JarekSFD trenuje

WHEY premium