SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Morales - 15/10/5 by WODYN, aktualna fotka str. 108

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 116597

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
po fotkach powiem jedno, koks rośnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


WODYN, to jest porównanie z fotką z końca redukcji. Na zdjęciu jeszcze tak bardzo nie widać ale ja czuję różnicę i czuję, że po cyklu będzie efekt Bardzo długo utrzymuje mi się pompa, normalnie pełen wypas
Perez, zakoksuj też chudzielcu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
dzis zjadlam bulke z dzemem

woooooooow ; zjesz 3 to pogadamy

Morales, nogi git

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2009-03-23 09:27:35

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
Wodyn, mam jeszcze jedno pytanie.

Moj przyszły plan jest z naciskiem na siłe.

Zastosuje fbw skrócone 5x5 i tu pytanie, zwiekszać obciążenia w każdej serii, czy tylko w ostatniej - najważniejszej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzień 23.03.2009
Trening
wyciskanie od czubka glowy PROGR PO 21P
pomiedzy seeriami podciaganie na drazku podchw po 15 powt [moze byc wyciag]


Wyciskanie od czubka głowy - 4 pełne serie, 25kg x21, 30kg x21, 35kg x21, 40kg x21 i jedna niepełna 45kg x15
postęp - +1 niepełna seria
Tu już poczułem pierwszą pompkę w barkach.
Wyciąg robiony z progresją, 5, 6, 7, 8, 9 sztabek

pompki na poreczach 5x15p

Masakra i megapompa - poszło mi trochę gorzej niż ostatnio. Pierwsza seria OK, reszta za każdym razem 2 lub 3 ruchy musiałem oszukać. Po tych 5 seriach nie wiedziałem co z rękoma zrobić tak mnie rozsadzało

box-przysiad 5*15p
wspiecia na palce z ciezarem o 40kg wiekszym 1 x milion powt


Chciałem to zrobić poprawnie technicznie i... przegiąłem z obniżaniem ciężaru. Zrobiłem regres 20kg.
było 40kg x15, 50kg x15, 60kg x15, 70kg x15, 80kg x15, mam tu spokojnie z 20-30kg zapasu. Robiłem z podstawioną ławką, wcześniej robiłem bez ławki i przysiady wychodziły mi głębsze.
Technicznie za to robiłem dobrze i to jest jedyny plus.
Wspięcia robiłem z ciężarem +40, wszystko x25. Najgorsze były ostatnie serie kiedy miałem na barkach +100, strasznie plecy bolą od gryfu. Ciężko mi to wychodzi, bo nie umiem jeszcze dobrze stabilności trzymać na palcach.

super-seria składana BEZ PRZERW PO 15POWT [wszystko bez przerw]:
-unoszenie sztangielki bokiem w opadzie jednoracz
-unoszenie tej samej sztankielki bokiem stojac
-wyciskanie ten samej sztangielki jednoracz stojac
-ZMIANA REKI I TO SAMO bez przerwy
-ZMIANA REKI I TO SAMO bez przerwy
-ZMIANA REKI I TO SAMO bez przerwy
itd itp az dobrniesz do 5 serii na kazda reke , troche sie zasapiesz jak juz wejdziesz na normalne ciezary


Zrobione ciężarem 5kg
Progres - +1kg
Barki strasznie ****a bolą! O ****a jak bolą barki! Następnym razem wezmę słomkę do picia mixa, bo po treningu bolą barki i szejkera nie mogę trzymać Wiem, że miałem robić bez przerw, ale nie daję rady i krótkie przerwy muszę robić, bo barki strasznie bolą Dzisiaj zamiast braku koncentracji zobaczylibyście grymas bólu i zaciśnięte zęby
Ale pompa jest mega
Teraz już nieco mniejsza ale trzyma się cały czas

Podsumowanie
Wkurzony jestem na siady, bo za mocno obniżyłem ciężar. Za to ze składanki jestem mega zadowolony jak i z całej reszty treningu.
Ręce mi się trzęsły i barki tak bolały, że nie mogłem się ubrać, więc trening uznaję za udany.
Żarcie ciągle to samo, kurak zamiennie z karkówką (tym razem był kurak) kasza, groszek z marchewką (jutro będzie czerowna fasola), jaja, owsianka, twaróg, ryż biały, indyk, olej lniany i orzechy włoskie. Z dodatków 2 kapsy o3 i xpand+wpc+glukoza po treningu.
Na koniec powiem, że w lustrze zaczynam widzieć to co chcę widzieć, choć nie spodziewałem się efektów tak szybko. Choć to na pompie, to jest dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 798 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5588
powoli powoli i nie tylko Ty bedziesz widział różnicę tylko tak trzymaj a widze ze micha konkretna tak trzymaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
cos podejrzewam ze wziales Xpanda albo innego pumpera przed treningiem

ostrzegałem ze pompa zabije !!

no ale jesli nie brales to spoko, wyobraz sobie co by bylo zebys wziął !

co tam jhjeszcze

box-przysiady - spokojnie mogles dolozyc serii skoro skonczylo sie na rozgrzewce, na prawde od jakiegos poziomu zachodzi taka reguła ze nie zwiekszysz rozmiarow ramion jesli nie dowalisz rozmiaru nogom

bez sciemy

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No właśnie nic nie brałem, biorę tylko po treningu. Gdybym wziął to na bank bym nie skończył składanki
Ile mam zwiększyć ciężar na siadach za tydzień? Mam dołożyć 10kg i serię czy wystartować z większego ciężaru jeśli czuję się na siłach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
Następnym razem wezmę słomkę do picia mixa, bo po treningu bolą barki i szejkera nie mogę trzymać
no to to jest trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Dzisiejsza micha w pracy: Karkówka, kasza i czerwona fasola - niebo w gębie
Trening był porządny, bo od rana go czuję. Barki mam tak zmasakrowane, że dzisiaj to może byłbym w stanie samym gryfem pomachać. Jest dobrze

Zmieniony przez - Morales_37 w dniu 2009-03-24 11:12:09
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan Treningowy do Oceny /4m/ Bez chamstwa prosze ;c

Następny temat

Jaś prosi o ocenę planu :)

WHEY premium