SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Morales - 15/10/5 by WODYN, aktualna fotka str. 108

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 116410

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po prostu mniej podlewa. Dodatkowo trafiłem z węglami tak, że redukuję jeszcze fałdy w miejscach insulinowych. Zobaczę jak długo będzie taki efekt. Na razie idzie bardzo dobrze, ale jeszcze trochę za krótko by efekt ocenić. Zobaczę co będzie na początku grudnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Jak pamiętam, to na tym forum wszyscy zawsze po fruktozie jechali, a zjedzenie winogron było wręcz karane śmiercią cywilną .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Bo Morales chce robic czysta mase, czyli liczy ze troche schudnie wiec wegle ogranicza do podstawowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czasy się zmieniają
No ja postanowiłem na sobie spróbować. Ostatnio czytałem na BF opinię kilku ludzi którzy twierdzą, że owoców absolutnie nie powinno się eliminować z diety. Nie mówię o jedzeniu 2kg bananów oczywiście, ale o jabłkach, śliwkach, truskawkach, borówkach itp. Poza tym 90% forum jedzie po carbo. A ja piję spokojnie po treningu, na redukcji też piłem i nie podlewało. Miód też nie zalewa. Wszystko zależy jakie są tego ilości i o jakich porach. Ja się cukrów prostych po treningu nie boję. I na razie nie mam podstaw by zmieniać zdanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Ja zawsze byłem za owocami . Szczególnie jagodowymi.

Czyli Pani Trener proponuje masę "nieczystą"? Bo o ile pamiętam, Izabelo, jesteś jednym z większych wrogów owoców tutaj .

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2009-10-22 09:09:19

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Oczywiscie bo jak jesz tyle wegli to owcoce sa zbedne i moga przeszkadzac.
Wszytsko zalezy od diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Jak zwykle wyważona odpowiedź. Słodka jesteś momentami .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
A co
Przeciez to wszytsko jest smieszne, wypowiedzi "naszych" specjalistow, ktory z nich prowadzi jakiekolwiek badania, kazdy powtarza . Zależnie od tego na zasadach jakiej diety sie opierasz takie produkty sie spozywa. A dla 90% tego forum i tak wszytskie te manewry wiekszej roznicy nie czynia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
A dla 90% tego forum i tak wszytskie te manewry wiekszej roznicy nie czynia

DWA LATA NA TO CZEKAŁEM!!!

Zapiszę sobie dzisiejszą datę w kalendarzu .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Radziu co ty opowiadasz
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan Treningowy do Oceny /4m/ Bez chamstwa prosze ;c

Następny temat

Jaś prosi o ocenę planu :)

WHEY premium