SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Morales - 15/10/5 by WODYN, aktualna fotka str. 108

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114992

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
Wirtualne relacje to drugorzędna sprawa, najważniejsze że za******lasz w realu, pozdrowionka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Ważne, że ćwiczysz

Czekamy na zaległe wypiski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
pamietasz o zmianie w wyciskaniu lezac?

prowadz normalne wypiski - to jedyna droga zebym mogl wylapywac bledy

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra Wodyn, wracam z rozpiskami.

05.07.2009 - Dzień treningowy 22.

Trening

Wyciskanie na bary od czubka głowy PROGR PO 7 powt
pomiedzy seriami wyskoki dosiezne z przysiadu po 5 powt


Zrobione w seriach 42,5, 47,5, 52,5, 57,5, 62,5x6+1 negatyw, 67,5x1+1 negatyw
Ostatnio było 65x3

martwy ciag 7*5 powtpomiedzy seriami pompki z klasnieciem lub 2ma klasnieciami po 5 powt

Zrobione w seriach 70, 80, 90, 100, 110, 120, 130x2
Ostatnio było 125x4

modlitewnik 5*5
pomiedzy seriami uginanie nog 5*5


Nie zrobione

Floor press, chwyt nieco szerzej niz stawy barkowe, oderwanie dupy 5*5, jesli wolisz to lawa skosna w dół
pomiedzy seriami unoszenie nog w zwisie na drazku [brzuch] po 15p


Zrobione w seriach 65, 70, 75, 80, 85x5
Ostatnio było 80x5

Składanka
Zrobiona ciężarem 16kg
Ostatnio było 15kg

Podsumowanie
Wreszcie przełamana stagnacja i pobity rekord 67,5kg to mój najlepszy wynik do tej pory, a takiej radochy nie miałem od zakończenia redukcji Psychicznie podbudowany i z motywacją do jeszcze cięższej pracy. Wodyn, nie wybieram się do piekła
MC do 110 robię na luzie. Ale od 120 zaczynają mnie dłonie boleć, bo naskórek się zdziera od trzymania sztangi. 130 to na razie kres moich możliwości, ale robię już z nad głowy 67,5, więc następnym razem w ciągu i siadach podchodzę pod 135kg.
Z tej euforii i radochy zapomniałem zupełnie o modlitewniku. A floor press wyszedł mi całkiem nieźle.
Co do wyciskania na poziomej przy dziesiątkach, to pamiętam o hantlach. W poniedziałek tak zrobiłem, zacząłem od 17kg a skończyłem na 26.
A teraz składanka. Te 16kg to wynik który był dla mnie nieosiągalny. Robię tym ciężarem z bólem i to chyba w tym momencie kres moich możliwości. Po 7-8 ruchu tracę kontrolę nad ciężarem i ręka zaczyna sama opadać. Do góry jeszcze jakoś wychodzi. Na następnym treningu zrobię filmik, bo czuję, że technicznie też jest średnio.
Co do diety, to zacząłem jeść więcej węglowodanów. Ale to na siłę wpycham, bo ciągle czuję brak apetytu. Rano śniadanie jest OK, pierwszy posiłek w pracy też. Ale do przedtreningowego po prostu się zmuszam.
I żeby było jasne: Nie biorę aktualnie żadnego staka. Xpand się skończył jakieś 3 tygodnie temu, więc wszystko robi się na naturalnym żarciu, tylko po treningu piję bulka 55g białka i 70g węglowodanów prostych. Więc wynik tym bardziej cieszy. Jedyne suple jakie biorę to omega-3 i ZMA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
wyc na bary - tu jesli nie dobrniesz do 7 powt to nie zwiekszasz ciezaru - trzymaj sie tej zasady

ciagi i siady - ogranicznik wkrotce powinien dac poczucie ze jest "az za lekko" no chyba ze bary beda rosły jak szalone, jednak ten etap masz juz za soba, teraz po prostu licz na stale postepy , dajace wioele w skali powiedzmy polrocznej

na moje oko ta 100wka bedzie osiagana przez wiecej niz 6 miesiecy ale jak juz stanie sie faktem i otworzysz np str 56 dziennika to poczujesz sie... calkiem nieżle


wytrwalosc na 100% da 100kg

wazne jest zebys ciagi i siady robil wg ogranicznika co oznacza ze nie wejda Ci na psyche. rozumiesz o co chodzi - jesli dlugo nie mogles przelamac 110-120 na MC to 200 w tej chwili podminowuje cie psychicznie ale jesli bedzie ogranicznikiem to bedzie robione na luuzie a przynajmniej "ochoczo"




modlitewnik - nie przepisuje modlitewnikow w planach


wyc hantli - zdawaj relacje, moze przy nich zostaniemy dłuzej - tak dlugo jak jest postep, kiedy sie wyczerpie znow wejdzie sztanga ... jako powtep w klcie nadal nalezy liczyc waskie wyc glowa w dol


skladanka - tu cos pomieszales bo powtorzen jest tylko 5 w ten dzien
filmik mile widziany

no i zanim zobacze filmik - wydaje mi sie ze poki jestes w stanie wyciskac jednoracz na koniec składanki to ciezar jest adekwatny - pedantyzm zostaw ped...om


ruchy balistyczne sa ok tak dlugo jak rozpedzasz ci8ezar miesniami pasa barkowego... zreszta poki co rosnie wiec technika działa

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie pomieszałem, bo jest 5 w opadzie +5 bokiem +5 do góry. Czyli razem 15
Jeśli chodzi o siady, to już robię z zapasem. Ciągi jeszcze się męczę przy 130, ale robię postępy. A jeśli chodzi o ten negatyw w wyciskaniu, to był taki na prawdę lekki. Ale OK, będę się tego trzymał.
A modlitewnik to miałem na myśli "Modlitewnik Wodyna"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
no ale ten moj "modlitewnik" to totalnie co innego - powrownaj tylko ciezary jakie mozna tam stosowac, na "lawce scotta" w zyciu 50 kg sztangirlki bym nie ruszył


dobrze ze siady juz sa zapasowe bo 100kg na bary to w tym cw na tyle powt jest super wynikiem

box siady na 200 i MC na 200 w serii tez sa super wynikiem

takze nie oczekuj ze szybko dojdziesz do takiego poziomu - masz czas do przyzwyczajenia sie do ograniczenia

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
no i oczywiscie nie masz tam 15 powt tylko 5+5+5 a to przeciez wielka roznica

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No tak. Ale to seria łączona, więc zakładając, że robię 5+5+5 to w drugiej piątce od połowy zaczyna występować ten efekt o którym pisałem, czyli ręka opada nieco szybciej niż powinna, czyli zaczynam mocniej odczuwać grawitację To prawda, że gimnastykuję się trochę przy unoszeniu bokiem, ale ciężar 16kg w takiej składance to dla mnie mega wyczyn i nawet nie spodziewałem się, że tak szybko dojdę do takiego ciężaru.
A co do szybkich efektów - nigdy ich nie oczekiwałem. Ważne jest, by były małe postępy, choć jeden dołożony ruch. To bardzo motywuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
witam morales i zapraszam do mnie ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan Treningowy do Oceny /4m/ Bez chamstwa prosze ;c

Następny temat

Jaś prosi o ocenę planu :)

Wiecej