SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Morales - 15/10/5 by WODYN, aktualna fotka str. 108

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 116587

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WODYN, ale to posiłek potreningowy. Te żółtka wyrzuciłem prawie ze łzami w oczach bo nigdy tego nie robię. Sam o******lam wszystkich co wyrzucają żółtka Czyli co? Po wchłonięciu WPC zaraz po treningu mogę zjeść posiłek z tłuszczami bo potreningowe białko już wciągnięte wcześniej?

Zmieniony przez - Morales_37 w dniu 2009-03-14 06:28:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
jedziesz jedziesz Morales, ja tez u mnie nie mam lekko :D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki Perez

A to mój zestaw supli. Zapas białka na tydzień.
Prawdziwi twardziele jedzą karkówkę z kaszą i marchewką z groszkiem




Wersja przetworzona




Zmieniony przez - Morales_37 w dniu 2009-03-14 12:55:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
Ale pasza, u mnie to są dwa posiłki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tez tego nie zjadam za jednym wciągnięciem. To są dwa posiłki. 200g kaszy, 300g karkówki i 400g warzyw to na prawdę najwięksi kowale zjadają
Dzień 14.03.2009
Trening
Regeneracja
Podsumowanie
Pełen relaks. W sumie to musiałem dzisiaj pójść do pracy, ale byłem sam i nie robiłem niczego pod presją czasu. Zrobiłem tyle, ile mi się chciało. Staram się być maksymalnie wyluzowany.
WODYN, już wiem czemu wiosłowanie ma być jednorącz. Poszperałem trochę po forum i znalazłem to co miałem znaleźć
Poczytałem też o testosteronie i kortyzolu. Choć pewnie nie zawsze sytuacja będzie na to pozwalać, to będę się starał robić wszystko, by zachować odpowiedni poziom jednego i drugiego
Micha jak wyżej - jajecznica, owsianka, karkówka, kasza, warzywa, orzechy włoskie, olej lniany, twaróg. Ledwo daję radę zjadać. To jednak prawda, że czystego, nieprzetworzonego jedzenia nie da się zjeść za dużo

Zmieniony przez - Morales_37 w dniu 2009-03-14 20:42:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
już wiem czemu wiosłowanie ma być jednorącz. Poszperałem trochę po forum i znalazłem
daj link

u mnie na siłce jest fajna maszynka do wiosłowania jednorącz, jak robiłem split to miałem na niej zawsze ćwiczonko, może pomyśle żeby wrzucić do FBW

Zmieniony przez - grrubas w dniu 2009-03-14 21:11:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzień 15.03.2009
Pełna regeneracja. Trochę spaceru z synem, trochę zabawy, reszta to klawiatura i pilot Jedzenie w normie. Trochę mi się zachorowało, ale do jutra mam nadzieję, że będę zdrowy.
Grrubas:
https://www.sfd.pl/-t441741.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
16.03.2009
Pierwszy dzień treningu na najwyższych obrotach

wyciskanie od czubka glowy PROGR PO 21P
pomiedzy seeriami podciaganie na drazku podchw po 15 powt [moze byc wyciag]


Wyciskanie od czubka głowy - 4 serie, 25kg x21, 30kg x21, 35kg x21, 40kg x21
Ostatnią ledwo wypchnąłem do 21p. Przez to ćwiczenie kłóciłem się z połową siłowni, bo twierdzili, że powinienem robić pełen ruch. Aż w końcu powiedziałem, że tak chcę i zluzowali
Podciągnięć nie robię, bo nie daję rady 15x. Pierwszy raz doszedłem do 14 i spadłem z drążka, następne już robiłem na wyciągu.

pompki na poreczach 5x15p

To mi nawet wyszło. Ciężko ale poszło. Po tym ćwiczeniu zawsze czuję mega pompę.

box-przysiad 5*15p
wspiecia na palce z ciezarem o 40kg wiekszym 1 x milion powt


Siady - 60kg, 70kg, 80kg, 90kg, 100kg.
Za to ćwiczenie zebrałem joby i pewnie słusznie - ciężarowcy trenują obok. Powiedzieli, że jak dalej będę taką techniką robił to po następnych siadach będzie ortopeda potrzebny. Wstaję z wygiętym kręgosłupem - koci grzbiet - i trzymam głowę w dół przy dużych ciężarach. Następne siady zacznę od 40kg, bo technika słabiutka. I może nie dokładać 10kg tylko 5?
Wspięć z dołożonym obciążeniem robiłem tyle samo, łydki zaczynały boleć. Nigdy ich nie trenowałem, więc nie są za mocne pewnie.
Po ostatniej serii widziałem gwiazdy Robiłem już siady, ale nigdy nie 15x.

super-seria składana BEZ PRZERW PO 15POWTOPIS [wszystko bez przerw]:
-unoszenie sztangielki bokiem w opadzie jednoracz
-unoszenie tej samej sztankielki bokiem stojac
-wyciskanie ten samej sztangielki jednoracz stojac
-ZMIANA REKI I TO SAMO bez przerwy
-ZMIANA REKI I TO SAMO bez przerwy
-ZMIANA REKI I TO SAMO bez przerwy
itd itp az dobrniesz do 5 serii na kazda reke , troche sie zasapiesz jak juz wejdziesz na normalne ciezary


To jest dla mnie zamordyzm. Ledwo daję radę. Zrobiłem dzisiaj ciężarem 4kg, barki strasznie po tym bolą, ostatnie serie ledwo kończę, jak zrobię unoszenia, to czasem muszę rękę w dół na chwilę opuścić, żeby ból odpuścił. Masakra
Jakieś 2 godziny po skończonym treningu czuję ciepło i spompowanie w barkach (nie mega, ale nigdy wcześniej po treningu tak nie miałem), a po treningu szejkera z odżywką trzymam w obydwóch dłoniach. Tu oczywiście też zbierałem joby za technikę od ciężarowców. To trudne ćwiczenie, szczególnie unoszenie w opadzie.
WODYN, filmików jeszcze dzisiaj nie ma. Ale na siady i unoszenia pewnie byś się w****ił to może i lepiej Z środowego treningu postaram się już coś wrzucić.

Micha
Bez odstępstw. Rano owsianka i 4 jajka, w pracy 2 posiłki - kasza, karkówka, warzywa, ten drugi to 1,5h przed treningiem. Po treningu xpand, wpc i glukoza, za jakieś 0,5h micha kuskusa, po godzinie 4 jaja i twaróg na noc. Rozdzieliłem kuskusa z jajami, bo nie daję rady tego wciągnąć w jednym posiłku. Jestem nażarty na maksa miksem potreningowym i kuskusem. Białko mam w potreningowym, a kuskusa/ryż muszę szybko wciągnąć, go po glukozie mam gruby wyrzut insuliny i węgle są bardziej potrzebne niż białko w tym momencie.

Podsumowanie
Ciężkie zmęczenie po treningu. Znaczy, że było dobrze, mam nadzieję... Jeszcze tylko twaróg na noc i idę spać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
A ja tymczasem, robie 100 skokow na skakance w 40sek się chwale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Każdy rodzaj treningu ma swój urok. Ciągnie mnie do wytrzymałościówek, ale teraz barki najważniejsze
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan Treningowy do Oceny /4m/ Bez chamstwa prosze ;c

Następny temat

Jaś prosi o ocenę planu :)

WHEY premium