SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Morales - 15/10/5 by WODYN, aktualna fotka str. 108

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 116449

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Obli

te dwojki to wyjd jak delikatnie zegniesz kolana , wygladaja niemałe, ale na prostej nodze zawzze sie schowaja


Morales


ciesze sie ze idzie, teraz co do zmian

-zawsze w nawiasie wpisuj ile było tydzien temu w najciezszej serii

-w wyc nad glowe sproboj ustawic stojaki wyzej, lub podonos do 1 ruchu za pomoca overhead squat

-martwy ciag - zdecydowanie maly ciezar robisz, to nie bylo nawet o polowe wiecej niz na bary


-floor press, skoro juz zamieniles na skos glowa w dol to ok, ale prosze zastanow sie nad szerokoscia chwytu, pzeciez mial byc wąski , na szerokosc barkow +"ociupinke"


-hardcore seria skladana, zacznij tobic w j\kolejnosci
*OPAD
*STAJAC
*WYCISK

bo cos to wyciskanie za łatwo idzie


nad technika pracuj , sam napisales co jest do poprawy, nie musze powtarzac,ale tragedii nie ma

a w filmikach MUZA SUPER

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2009-03-21 19:34:05

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzień 21.01.2009
Trening
Regeneracja. Załatwiłem sobie masażystę, bo zakwasy trochę mnie na brzuchu męczyły. Tanio bierze, bo zrobił mi masaż za jednego knopersa, a zabieg full wypas




WODYN, fakt wycisk rzeczywiście idzie lajtowo w porónaniu do unoszeń. Co do ciągu, to chciałem zrobić mniejszym ciężarem bo ostatnio technika była do dupy. Teraz już wiem jak robić i na następnym treningu dołożę. Flor press rzeczywiście za szeroko, zrobię za tydzień prawidłowo.
Trening odczuwam bardzo pozytywnie i dość długo czuję po nim pompkę. Lustro zaczyna pokazywać zmiany. Niestety, wraz z mięśniami idzie też brzuch Będę kontrolował ten wymiar, jak będzie bardzo źle to obetnę węglowodany. Na razie jest +2 centymetry, czyli mam 89. Przeżyję do 95, jak będzie więcej, to zacznę grzebać w diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
ale jak sie obijasz w dni beztrenigowe to bedzie brzuch

zacznij chodzic na 2godzinne spacery na głodengo

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
ale jak sie obijasz w dni beztrenigowe to bedzie brzuch

zacznij chodzic na 2godzinne spacery na głodengo


Zaczelem tak lazic, po 60 min wieczorem i brzuch, po 2 tyg 5-6 cm sie zmiejszyl, bez wiekszego wzgladu na diete, wiec cos w tym jest...

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-03-21 22:01:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
to ugnę nogę

Morales a nie lepiej od czasu do czasu trochę mniej kalorii a nie zaraz obcinać węgle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
może w przyszłości też będę miał takiego masażystę ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 325
masażysta pierwsza KLASA!!! Pirat z karabinem kurza noga trza uważac na takich masażystów ;)

Chcę piękną być tak jak dusza moja... :(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
witam
przegladam stronki i dziennik fajnie prowadzony
masaz tez elegancki
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No właśnie od przyszłego tygodnia zamieniam karkówkę na kuraka. Przestałem już podjadać słodycze. Dorzucę te spacery. Mam nadzieję, że brzuch nie wyjdzie przed klatę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Karkuwa musi byc, a po za tym wujas wygladzasz super !!!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan Treningowy do Oceny /4m/ Bez chamstwa prosze ;c

Następny temat

Jaś prosi o ocenę planu :)

WHEY premium