SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lajtowe machanie ciężarkami by Stud, od nowa str. 97

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125784

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2344 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17221
Środa 30.11.2011

Porozciągałem się wieczorem prawie 1h, czas się wziąć za siebie konkretnie, bo jest tragedia. Trzeba poprawić mobliność no i zrobić znów szpagat, jak 4 lata temu

Ogólnie jak się rozciągałem to miałem trochę rozkminek. Mianowicie, nic na siłę, nie ma co masować za wszelką cenę, odpuszczając ogólną sprawność fizyczną, inne formy ruchu, żeby tylko nie spalić dodatkowych kcal. Trochę to śmieszne. Po prostu, odpalam w poniedziałek to FBW i jedziemy bez srania, ogólny cel to siła, do tego dużo rozciągania, może jakiś basen czasami czy coś, aby nie tracić wytrzymałości i tyle. A masa pewnie przyjdzie z wiekiem, jeszcze będę wspominał obecne czasy i wycinki kiedyś robić, bo mi sadło urośnie

A jutro trening siłowy, nie wiem, może jakiś lekki wstęp do FBW zrobię, np siady, żołnierskie, drążek i wąskie


Szama z dziś to:

Śniadanie - jajecznica z 5 jaj + 2 buły, potem 2 jabłka, obiad ryż + mielona wołowina i szpinak na maśle i łyk oliwy, next kiwi, 2 banany, next duży jogurt naturalny z puchatkiem, next 3 banany, fistaszki i czekolada i przed chwilą to co na obiad. Pieprzyć ryż 4 razy dziennie Przynajmniej nie jestem taki rozdęty.

Pozdr.

Zmieniony przez - st_ud w dniu 2011-11-30 21:35:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Pieprzyć ryż 4 razy dziennie"
- Jestem kurva za, zdecydowanie!

Dzięki Stud, wiesz za co. Szacunek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 840 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22661
Same pozytywy z rozciagania bedziesz mial - chyba, ze hipermobilnosc w stawach wyrobisz to inna sprawa :D

Dobra rada: rozciągaj się na wydechu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Czyli wracasz do FBW? :)
Ja już powoli rozkminiam nowy plan, bo na Push&Pull już nigdy nie pojadę więcej.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2344 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17221
Paweł, git

Mat - Znaczy wiesz, np. w jednej pozycji rozciągania siedzę czasem i minutę czy dłużej, także tyle na wydechu siedzieć nie bardzo Aczkolwiek staram się jak najdłużej zachowywać wydech.

Venc - Tak, FBW i nie ma zmiłuj. Póki nie będzie 100 w siadach na serie i przynajmniej 70-80 na ławce, to nie wchodzę na typowego splita

*****

W ramach pracy nad mobilością, z rana poszło 30 przysiadów dynamicznych z rękami w przodzie, dupą jak najniżej. Następnie około 5 minut (z przerwami) kucania w pozycji przysiadowej, dupa na łydkach. Chyba wiem gdzie jest problem u mnie. Mianowicie, słabo rozciągnięte biodra i temu nie mogłem nisko schodzić. Ale myślę, że jak je rozciągne, to będzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
Venc1Lq

na Push&Pull już nigdy nie pojadę więcej.

czemu?

Zmieniony przez - grrubas w dniu 2011-12-01 12:46:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2344 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17221
Czwartek 1.12.2011

Trening

Rozruch przed rozpoczęciem FBW

Wyciskanie stojąc
10x 10
15x 10
20x 8
25x 8/8

Podciąganie na drążku podchwytem, pełne
8x
7x
6x

Wyciskanie wąsko
20x 10
30x 8
35x 7/8

Uginanie ze sztangą podchwytem (sztanga owinięta ręcznikiem)
10x 12
15x 10
20x 7
15x 8
10x 10

*****

Przygotowanie do FBW.

Trening bardzo przyjemny, o dziwo, bardzo mocna pompa.

Przysiadów nie robiłem w związku z tym, że mam masakrę na nogach po rozciąganiu. Ale to nic, myślę, że jak zacznę siadać w poniedziałek, to będzie to szło o wiele lepiej niż zwykle, za sprawą tego rozciągania.

Jak ktoś nie uginał przedramion ze sztangą grubą, czyli fat gripzami (w moim wypadku ich symulacja - ręcznik), to niech spróbuje. To przechodzi ludzkie pojęcie, jak ręce się pompują. Po treningu ręka 34 cm, więc trochę się podbudowałem, zważając na to, że we wrześniu było chyba nie całe 30

Jak zywkle po treningu trochę rozciągania + fajne ćwiczenie, na łopatki i mięśnie zębate. Mianowicie coś takiego:





*****

Szama do tej pory: śniadanie 5 jaj, troche masła i 2 bułki, przed treningiem 300g bananów, a teraz po treningu jem 120g ryżu i puszkę tuny. Zaraz jadę do Maślany, także nie wiem co tam dalej wpadnie, ale bynajmniej, nie mam zamiaru się tym przejmować

Teraz do poniedziałku przerwa.

Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3704 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10020
ooo jedziesz do mnie, a ja w szkole gnije, na infie

idziemy na pizze, ja stawiam

100 % satysfakcji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 840 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22661
Jasne, że nie cały czas bez powietrza - bardziej chodzi mi o ostatnia faze

A jak kopytka rozciagniesz to i siady beda glebsze Teraz zobaczymy jak w poniedzialek Ci pojdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
mogłes mi pauko powiedziec ze dalej prowadisz dziennik. rzadko ostatnio wpadałem i nic nie wiedziałem a twój mi sie zawsze dobrze czytało

co do treningu to myslałes o HST??

Rosnij

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwsze kroki - bieg na 1000m , 50m i drążek

Następny temat

Od zera do bohatera czyli dziennik treningowy 15 latka

WHEY premium