Zawodniczka Bikini Fitness, która nie odniosła do tej pory większych sukcesów- Klaudia Ignasiak na swoim Instastory podzieliła się takimi przemyśleniami na temat swojej osoby i tego co się wokół niej dzieje.

Źródło: instagram

“Mam coś do powiedzenia coś co może być kontrowersyjne, ale trudno... Chcę, mój profil- mówię. Jestem zmęczona ciągłym postrzeganiem Klaudii Ignasiak jako ciało, jako to co wypracowałam, to jaką mam buzię, to jak wyglądam. Naprawdę już mam tego dosyć. Chciałabym, chcę i dążę do tego, aby ludzie postrzegali więcej w drugim człowieku niż tylko to jakim jest ciałem, nie chodzi tu o jego charakter o jego.. Tu chodzi o to… (chwila zawahania) to jest... Ciężko wyrazić słowami więc... Naprawdę jeżeli ktoś mnie rozumie to na pewno to czuje, ale chodzi o… tak najłatwiej powiedzieć po prostu tu chodzi o to by być dobrym. Nie dobrym w czymś, tylko emanować tą dobrą energią.

Jeżeli ktoś pomyślał, że ty się tylko pokazujesz z tej strony cielesnej, nie pokazujesz tego jaka jesteś, szczerze? Wiecie czemu nie? Bo was to nie interesuje , bo zaczęłyby się hejty. Z jednej strony jestem odporna na hejt, a z drugiej nie chce go w swoim życiu. Więc staram się nie dopuszczać do takich sytuacji, a wiem że większość ma klapki na oczach. Jeżeli ktoś mnie zrozumiał cieszę się, bardzo się cieszę, a jeśli nie do końca to po prostu przemyśl to drugi raz co mam na myśli zanim zaczniesz rzucać osądami. Czuje że się zmieniam i musicie to zaakceptować jeżeli nie - nikt was tu nie trzyma, bo ten profil będzie już trochę innym profilem, bo ja jestem inna!”

My niestety nic z tych wywodów nie zrozumieliśmy. Niestety Klaudia chyba nie zdawała sobie sprawy z tego, że jako zawodniczka bikini fitness jej ciało będzie podlegało ciągłym ocenom. Tym bardziej jak na swoim profilu jest większość zdjęć raczej odkrywających niż zasłaniających ciało. Ciekawe jakie zmiany szykuje Klaudia? Czyżby chciała się zaangażować w akcje charytatywne? A może szykuje coś innego? Czekamy z niecierpliwością na nową odsłonę podopiecznej Akopa.

Źródło: instagram

Źródło: instagram

Jeżeli jesteście w posiadaniu jakiejś ciekawej informacji, filmu lub zdjęć z branży fitness albo chcecie udzielić nam wywiadu napiszcie do nas: [email protected]

Komentarze (0)