SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lajtowe machanie ciężarkami by Stud, od nowa str. 97

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 126385

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Sztangę, mógłbyś niżej ułożyć.
Pierwsze powtórzenie poszło strasznie w dół i nerwowo, potem już lepiej. Mógłbyś siadać jeszcze bardziej w tył. Ale ogólnie głębokość super, dupy nie podwijasz, źle nie jest. No i trochę słabo oddychasz. Jakbym ja tak wypuszczał powietrze, dopiero będąc na prostych nogach. To prawdopodobnie bym umarł. Powietrze zaczynaj wydychać, już wcześniej.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
kurde, chciałbym zeby mi sie chciało tak nisko siadać

moze załozymy jakis klub miłosników jedzenia słodyczy przed snem??

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 840 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22661
Lager90
kurde, chciałbym zeby mi sie chciało tak nisko siadać

moze załozymy jakis klub miłosników jedzenia słodyczy przed snem??

Chętnie się zapiszę do klubu - a co trzeba spełnić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Jeść słodycze przed snem. xD

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Wink wyrazny w przysiadach, zawijasz ogon - rozciagaj.
Oddychanie: od samego poczatku negatywa do samego konca, nie tylko jak juz jestes wyprostowany.
I czemu cwiczysz w pidzamie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 840 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22661
Venc1Lq
Jeść słodycze przed snem. xD

To oki, ale myślałem, że jakieś wpisowe czy coś ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2344 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17221
Venc - Sztangę mam wysoko, gdyż czytałem, że wtedy mocniej angażujemy czwórki

Lager - Jesteśmy wybrańcami

Mat - Ty masujesz, to bez problemu możesz wbijać do klubu

Antos - Dzięki za ocenę, teraz tak. O co chodzi z tym podwijaniem ogona? Możesz mi to wyjaśnić, bo nie wiem o co biega i jakie rozciąganie na to pomaga? Co do koszulki... to polówka do chodzenia po domu, nie pidżama

Zmieniony przez - st_ud w dniu 2011-12-07 18:44:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
stud - tylek Ci ucieka w dol, tym samym powodujac zaokraglenie plecow na dole (najprosciej piszac). Rozciagaj dwuglowe i brzuch.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2344 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17221
Dwójki ciągle rozciągam, głową w siadzie do kolan bez problemu sięgam.

Z tym podwijaniem dupy, to ciężka sprawa. Ja mam głupi nawyk, że podczas siadów się próbuję odginać tyłkiem jak najdalej do tyłu i przez to sobie zgotowałem piękną hiperlordozę, zdiagnozował mi ją fizjo.

Ponadto, nie wiem, jak używać brzucha w siadach, niektórzy mówią, że mają zakwasy po siadach w brzuchu, a ja ni h**a sibi Nigdy.

W ogóle jak uważasz, z hiperlordozą siady są bezpieczne?

Zmieniony przez - st_ud w dniu 2011-12-07 19:44:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Czy sa bezpieczne...dobre pytanie raczej nie bedzie tu jednoznacznej odpowiedzi tak lub nie, bo do pewnych ciezarow na pewno bedzie to w granicach akceptowalnosci ale na wysokich juz robi sie bardzo niebezpiecznie, musisz pamietac o tym ze absolutnie kazda wada postawy powoduje nierowne rozlozenie sil na kregoslupie, zreszta zeby zwiekszac mase miesniowa to wcale nie potrzebne Ci arcyduze ciezary, ale za to arcywielkie czucie miesni:) to podstawa. Ba, nawet uwazam ze jak beda Ci dokuczaly plecy to nie rob przysiadow, rob np split squat ze sztangielkami - to tez przysiad, tyle ze jednonoz ale w ktorym Twoja wada raczej nie bedzie az tak uciazliwa, by psula calkowicie technike.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwsze kroki - bieg na 1000m , 50m i drążek

Następny temat

Od zera do bohatera czyli dziennik treningowy 15 latka

WHEY premium