SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsze kroki - bieg na 1000m , 50m i drążek

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1023

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11
Witam wszystkich.
Chciałbym uzyskać kilka dobrych rad o tych, którzy się znają na temacie :)
Chcę zacząć biegać. Nie będę ukrywał, że w przyszłości startuje do straży :) Dzisiaj zacząłem biegać.. biegałem na bardzo krótkim odcinku i zajęło mi to w obie strony około 14 minut.
Później próbowałem sił na 50 metrów.. Wynik fatalny.. 10,4s .
Z podciąganiem fatalnie.. nie próbowałem bo obecnie planuje zakup nowego drążka. Wynik jaki chciałbym uzyskać na 1000m to około 3.30-3.50. A na 50 m 6,20s.
Pytania:
1. Jak długo biegać na początku ? (czas + dystans)
2. Ile dni w tygodniu musiałbym biegać ?
3. Jak się podciągać żeby się podciągnąć 24 razy ? Dodam, że na chwilę obecną może z raz bym się podciągnął albo w ogóle na wyprostowanych rękach..
4. Gdzie się podciągać? W warunkach domowych pozostaje tylko drążek w futrynę.. Ale nie wiem czy to jest dobre rozwiązanie..
5. Jaki drążek wybrać ? Możecie mi wysyłać linki itp. z propozycjami.

Przepraszam, że pewnie zaśmiecam forum bo pewnie nie raz to było, ale dzisiaj tyle rzeczy czytałem i szukałem, że już nie mam zdrowia na dalsze szukanie bo literki mi się zlewają :)

Pozdrawiam !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 lata na siłowni mały progres

Następny temat

Lajtowe machanie ciężarkami by Stud, od nowa str. 97

WHEY premium