SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs -Poprawa Sylwetki-Szerokie bary wg rutkow

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41684

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12139 Napisanych postów 30549 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131072
rutkow
Ja robie tak ze kupuje porcje , kroje go, piecze w piekarniku i potem waze , wiec juz sam nie wiem co mam wpisywać

Nie chodzi o wpisywanie.
Chodzi o wiedzę ile się czego zjadło!
(Głównie przy redukcji.)
Ważę po krojeniu. (Żona mi to robi - kroi i waży).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 550 Napisanych postów 7987 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 99207
Najlepiej zrobisz jak porcje powazysz na surowo. Jesli musisz liczyc - a wazysz mieso obrobione termicznie, wypadaloby liczyc z tabel wlasnie uwzgledniajacych obrobke. Imo wogole liczenie miesa jest trudne, tak bardzo roznia sie pomiedzy soba kawalki, rozni sie obrobka, tluste miesa oddaja duzo tluszczu, jedni go zjadaja, inni nie.. Problematyczne. Miedzy innymi dlatego zarzucilem liczenie, nawet na potrzeby testu. Na szczescie juz nie musze nic redukowac - wiec jem tyle ile mam ochote. W przypadku laczenia w posilkach tluszczu z weglami - jest klopot.

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/_DT_Xzaar._Triathlon,_cel_Double_IronMan_2017_-t1018057-s340.html

Cele 2016:

1. Sieraków Triathlon dystans 1/4 IM - http://triathlonsierakow.pl - 28.05.2016 - 02:34:12
2. Challenge Venice dystans IM - http://www.challenge-family.com/challenge-venice/ - 05.06.2016 11:47:48
3. Challenge Poznań ME dystans IM - http://challenge-poznan.pl - 24.07.2016 11:35:22
4. Ironman 70.3 Gdynia - http://ironmangdynia.pl/pl/ - 07.08.2016

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7517 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528
Trening

10min rowerek
NOGI
1.Przysiad na maszynie smitha z samym gryfem 4serie maxy
2.Uginanie nóg lezac na brzuchu 4serie
3.Prostowanie nóg siedzac na maszynie 4serie
4.Wpiecia na palcach 4serie
5.Wypychanie na suwnicy 4serie

AEROBY
25min bieżnia

Suplementacja
Whey Protein 80 Activlab
Bcaa FA
Omega 3 Olimp
White Flood

Dieta trzymana do wieczora po czym czeka mnie kilka drinków z powodu kupna mieszkania wiec kaloryczność dziś na pewno wzrośnie

Za to jutro z rana ide biegac zeby nie było

A to porównanie 3 analiz , dziś byłem zrobić ta ostatnia , coś tam fatu spadło ale szalu nie ma a wiec trzeba podkrecić aeroby

Datą i godzina nie ma co sie sugerowac na analizach bo poprostu nie maja ustawione ta tak jak powinno byc




Zmieniony przez - rutkow w dniu 2014-03-22 16:37:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7517 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528
Trening

AEROBY
bieganie na czczo 30min

Suplementacja

C6 Hi Tec
Bcaa Xtra Activlab
Omega 3 Olimp

Dieta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7517 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528
Trening
Przez aeroby jestem mega zmeczony zwlaszcza po pracy dlatego musze zarzucać przedtreningówke zeby jakoś przetrwac

KLATA
1.Wyciskanie sztangi na ławce płaskiej 4serie
2.Butterfly 3serie
3.Wyciskanie sztangi skos dodtani 3serie
4.Rozpietki na bramie linki góra 3serie ostatnia dropy
5.Wznosy linek na bramie z dołu 2serie

BICEPS
1.Uginanie przedramion hantlami stojac 3serie
2.Uginanie przedramion chwyt mlotkowy linkami wyciag dół 3serie

BRZUCH
3 serie

AEROBY
40min bieżnia

Suplementacja
Whey Protein 80 Activlab
Whey Protein 95 Activlab
Bcaa FA
Omega 3 Olimp
White Flood

Dieta

Dziś w kalkulator wpisałem schab pieczony zamiast surowego i o dziwo ma wiecej kalorii (wiecej białka) sprawdzałem na kilku stronach i wyglada ze tak ma być

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
prosta sprawa z tym schabem po upieczeniu kawałek mięcha jest lżejszy więc i automatycznie jest więcej makro / 100g (podczas obróbki odparowuje woda)
po obróbce węgli jest na odwrót, ryż/makaron/kasze naciągają wodę

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7517 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528
jak wyciagam z piekarnika to na foli zawsze duzo wody jest bede wpisywał po obróbce teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 563 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2543
Giaurnemo
Pracuj wytrwale bo wiele osób bacznie się będzie przyglądać Twoim poczynaniom.
Mam nadzieję, że Ty sam będziesz usatysfakcjonowany efektami.
Kto wie, może wtedy zobaczymy uśmiech na Twojej twarzy

pan masz serio 60 lat? bo jesli tak to szacun
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mlody paker
Giaurnemo
Pracuj wytrwale bo wiele osób bacznie się będzie przyglądać Twoim poczynaniom.
Mam nadzieję, że Ty sam będziesz usatysfakcjonowany efektami.
Kto wie, może wtedy zobaczymy uśmiech na Twojej twarzy

pan masz serio 60 lat? bo jesli tak to szacun


Co prawda nie pamiętam momentu urodzin ale metryka wskazuje jednoznacznie, na 60 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 563 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2543
Oj mam podziw i szacunek do takich ludzi. teraz sie widzi w Pańskim wieku takich z piwkiem i w ogle ;p
A klate masz pan jak niejeden cwiczacy nastolatek!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs -Poprawa Sylwetki-Szerokie bary wg kuba_n

Następny temat

Konkurs -Poprawa Sylwetki-Szerokie bary wg rkarpinski

WHEY premium