SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs -Poprawa Sylwetki-Szerokie bary wg rutkow

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41749

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
tez bym chciał juz wejsc na pełne obroty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
Weekend jak zawsze jest dniem wolnym od treningów

Suplementacja
Whey Protein 80

Dieta

Bede obcinac wegle od poniedziałku , tylko beda w 1 posiłku i posiłkach okolotreningowych , zastanawiam sie czym podbić tłuszcze bo te oliwy i oleje mi nie wchodza za bardzo






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja póki daje rade lecę na oliwie. Ale nie wiem ile jeszcze wytrzymam. Te 100g na dzień czasem ciężko wrzucić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69533
Ja zawsze walę oliwę z gwintu przed posiłkiem bo w posiłku psuje mi smak potraw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brakło mi ze 2 tyg temu 90g tłuszczu wieczorem. 60g wlałem na dwa razy, ale już się podnosiło. Teraz całość kury czy indyka smażę na tych 100g i potem wrzucam z posiłkiem. Każdy kęs jest wymoczony / Sama oliwa jest z przyprawami więc daje rade.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1778 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23820
Panowie, polecam zrobić sobie dressing do sałatki i po kłopocie. Na przykład 100ml, 100ml octu winnego (białe wino, czerwone, jabłkowy i nawet balsamiczny), łyżeczka musztardy (spora), odrobina miodu lub słodzik jeśli ktoś węgle tnie, ząbek czosnku lub dwa przeciśnięte już, zioła prowansalskie, sól, pieprz jeśli komuś potrzeba. U mnie wchodzi w taki lub zbliżony sposób, czasem do smażenia. Oliwa ot tak z gwinta na surowo odpada, nie dałbym rady.
Poza tym w temacie 2fat4u rozwinęła się nieco dyskusja na temat źródeł tłuszczu w diecie i Xzaar podzielił się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Tak więc ja od poniedziałku tnę węgle a wejdzie więcej tłustych ryb, jaj oraz mięs. Już nakupiłem karkówki bo w Irlndii o nią nie jest tak łatwo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Ja z kolei polecam, bo sam tak robiłem i wychodziło jak dla mnie bdb - ryż polać oliwą (ile tam zaplanowaliście), posypać jakąś przyprawą (ja stosowałem burrito) dość grubo i przemieszać łyżką. Smak oliwy zabity (prawie), a ryż jakby "mokrzejszy"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
niezły hardcore wlac oliwe prosto do gardła , ja spróbowałem 5g oleju lnianego i mi ise podnosiło wiec odpada , widziałem ze xzaar pije tłusta smietanke ale nie wiem na ile to zdrowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69533
Mi wlanie oliwy prosto do gardła nie robi krzywdy a do ryżu zawsze smażę cebulkę na oliwie i jest mokro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
Na razie bede zbijac wegle zeby zmniejszyc kalorycznosc zeby sadło spadło , tłuszzce mysle zeby tak trzymac na poziomie 1,5g
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs -Poprawa Sylwetki-Szerokie bary wg kuba_n

Następny temat

Konkurs -Poprawa Sylwetki-Szerokie bary wg rkarpinski

WHEY premium