SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs -Poprawa Sylwetki-Szerokie bary wg rutkow

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41611

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
Od dzisiaj zaczałem trenowac treningiem dzielonym

pon - klata ,bic
sr - plecy, tric
pt - barki , nogi

Trening
Dziś trening był rewelacyjny , dawno tak dobrze sie nie czułem , moze to dzieki spalaczowi od SFD który testuje, skupienie bylo tak dobre ze odrazu przełożylo sie to na trening

KLATA
1.Wyciskanie sztangi na lawce plaskie z nogami w górze 20kg/25powtórzeń 30/25 40/25 50/25 - były to jednoczesnie serie rozgrzewkowe
2.Rozpietki na maszynie 3serie
3.Wyciskanie na maszynie 4serie
4.Pompki na poreczach
5.Unoszenie linek wyciagu dolnego 3serie (nie wiem jak sie to cw nazywa dlatego nagrałem filmik




BICEPS
1.Modlitewnik sztanga łamaną 3serie
2.Młotkowe hantlami siedzac na ławce
3.Uginanie na przemian wg Słodkiewicza 3serie - podkradłem od polaco




i były jeszzce 2 cwiczenia na brzuch

do tego pierwszys raz wskoczyłem na rowerek i pokreciłem z 25 min aerobów - tu mój wynik - pierwszys raz



Suplementacja
Whey 80
Witamina C Trec
Fat Off - UNS

Dieta
Na razie bede trzymał ten poziom ok 2,5 tyś kalori w dni treningowe , ponieważ dolożyłem aeroby i zobaczymy co bedzie sie dziać







Zmieniony przez - rutkow w dniu 2014-02-10 19:44:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
pompa dobra , na poczatku podeszłem za bardzo asekuracyjnie i za mały ciezar wziałem , nastepnym razem bede juz wiedzieć co i jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
Po co unosisz nogi przy WL?

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
ta pozycja jest najlepsza dla mojego kregosłupa , jak chce robić na wolnym ciężarze , bo od zawsze byłem uczony robić mostkowanie (oczywiście prawidłowe z dupą na lawce) i juz mam taki nawyk jak nogi mam na ziemi , a ze wzglegu na moja kontuzje robie tak i jest dobrze

mniej wiecej tak to wyglada tylko mam nogi w powietrzu




Zmieniony przez - rutkow w dniu 2014-02-10 20:05:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
Dzisiaj przypadł dzień bez treningu ale za to byłem na basenie i 30 minut popływałem , jak zwykle było pełno ludzi ze było strasznie ciasno i uszczelka z okularów coś ni sie odszcelniła i ciagle okulary mi parowały , musze zainwestowac w nowe

Suplementacja

Zainwestowałem w BCAA przyda sie przed aerobami i basenem , kupiłem z FA bo sa najlepsze pod wzgledem skladu (5g BCAA w 5g prochu)ale za to bezsmakowe i niedobre

Whey Protein FA
Bcaa FA
Witamina C
Witamin A-Z Hi Tec

Dieta

Najlepsze jest to ze poszedłem do Lidla po piersi z indyka bo jest promo , ale co sie okazało , przed upieczeniem połowy piersi wazyła 400g a po upieczeniu 250g widać ze faszeruja woda - masakra

a i kupiłem sobie stevie zamiast cukru , choć cukier stosowałem tylko do kawy

przed i po basenie indyk z pieczonymi ziemniaczkami i warzywka







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Stevie kupiłeś w Lidlu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs -Poprawa Sylwetki-Szerokie bary wg kuba_n

Następny temat

Konkurs -Poprawa Sylwetki-Szerokie bary wg rkarpinski

WHEY premium