SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrót na siłownie wg rutkow

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1151

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4145 Napisanych postów 44108 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 363006
Postanowiłem założyc temat bo tak naprawde zaczałem systematycznie ćwiczyć po tej całej pandemi .
Przed tym wszystkim miałem fajny okres budowania gdzie wszystko szło elegancko , tak to mniej wiecej wygladało , zdjecie z Piechowiakiem .

Byłem naprawdę w gazie , niestety naszły problemy osobiste , potem rodzinne ,cały czas stres do tego pandemia i restrykcje . Dostałem klucz do siłowni do strazy zebym sobie robił treningi , poczatkowo chodziłem 3 razy w tyg , pożniej 2 , az checi tak zmalały ze raz w tyg sie zdarzało .
Dużo problemów sie nawarstwiło , ze odeszły checi do treningu , nie mówiac o jakieś diecie.

Po zluzowaniu restrykcji i otwarciu siłowni , zdecydowałem sie zaczac systematycznie ćwiczyc , trenuje 4 razy w tyg .
Trening mam obecnie podzielony na
1.Nogi
2.Klata,tric
3.Plecy,bic
4.Bic,Tric,Barki

Po kazdym treningu oprócz nóg , 25 min cardio sobie krece.

Ustawiłem sobie prio na łapy zeby troche podrosły ale łokiec bolący troche mi tu namieszał i myśle o zmianie systemu treningowego.
Co do szamy , nie licze kalorii , staram sie jesc te 5 posiłków dziennie , trzymać białko na poziomie 250g no i wegle w dni treningowe wiecej w nie treningowe mniej .
Ogólnie widze ze troche mnie podlewa ale w sumie masy troche mi sie przyda Zawsze mozna zredukowac

Jak wszystko sie u mnie pouklada obiore jakiś cel i bede go realizowac , narazie na spokojnie podchodze , nie znaczy ze nie trenuje ciezko

Będe wrzucac moje treningi , suplementacje i co tam czasami trafia na talerz wiec jak ktoś jest zainteresowany to zapraszam do zagladania .

Ostatnie foto jakie sobie robiłem to chyba z przed tyg czy dwóch , w domu , nie na pompie po treningu

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4145 Napisanych postów 44108 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 363006
Czwartek

Trening elegacnko wszedł , coraz wiecej ludzi na siłowni i coraz bardziej ciasniej sie robi

Trening

Plecy bic
0. Podciaganie szeroki nachwyt 3x max
1.Wioslo sztanga 4x10
2. Hamer 5x8
3.Hammer podchwyt 3x10

4a.Ściąganie nachwyt 3x10
4b.Narciarz 3x10
5.Uginanie sztanga 4x10
6.Uginanie hantlami mlotkowo 3x12
7.Modlitewnik 4x12

Cardio 25 min rowerek

Suple

Witaminy i Minerały - do posiłków
Gold Omega 3 - do posiłków
Wit C - do posiłków
Wit D - do posiłków
Berberyna - do posiłków
Cynk - do posiłków
Ashwagandha - rano i wieczorem
EAA - podczas treningu
Kreatyna - podczas treningu
Przed treningówka

Szama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7198 Napisanych postów 24853 Wiek 71 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1093909
Fajne przypomnienie drogi kulturystycznej.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Mam nadzieje , ze jeszcze wróce do tego i do startów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Piątek

Bez treningowo dzisiaj, jutro odbywaja sie zawody w Sopocie , był to mój debiut na który sie tak przygotowywałem , jakoś tak tęsko za tym miejscem tymi ludzmi i zawodami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5426 Napisanych postów 26643 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 708478
Sylwek jakiegoś live robi?
Też te zawody bardzo lubię,choć się wiele pozmieniało a sam osobiście nigdy tam nie startowałem ale kilku kolegów tak-niektórzy i w legendarnych latach 60'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Zawsze robi , wiec pewnie bedzie transmisja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Dzis pierwszy raz robilem kolko stojąc , i to po treningu , szamie i kapieli , bo przypomnialo mi sie jak wychodzilem z szatni , chyba wstydu nie ma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Sobota

Kolejny dzien z zycia treningowego Pompa mega była dzis na treningu !

Trening

Łapy barki
1a. Dipsy 4x12
1b. Uginanie mlotkowo 4x12
2a. Francuz sztanga leżąc 3x8
2b. Uginanie sztangą modlitewnik 3x8
3a. Prostowanie linka mlotkowo 4x10
3b. Uginanie linka mlotkowo 4x10
4.Wyciskanie sztanga smith 4x10

5a.Wznosy bokiem hantlami 4x12
5b.Wznosy przodem sztanga 4x12

Suple

Witaminy i Minerały - do posiłków
Gold Omega 3 - do posiłków
Wit C - do posiłków
Wit D - do posiłków
Berberyna - do posiłków
Cynk - do posiłków
Ashwagandha - rano i wieczorem
EAA - podczas treningu
Kreatyna - podczas treningu
Przed treningówka

Szama

Szamy brak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Niedziela

Odpoczynek , zakwas na brzuchu , po wczorajszym kołku , dzis ruszyc sie nie moge Rano wlecial idealny omlecior

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1821 Napisanych postów 2218 Wiek 53 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 30978
Fajnie przejrzyście przedstawiasz i opisujesz treningi oraz resztę.
1

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POWRÓT NA SIŁOWNIĘ WG OLOTRAPERA

whey deli