SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs -Poprawa Sylwetki-Szerokie bary wg rutkow

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41540

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
TomQ-MAG
teraz sie rozerwiesz troche


Dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49510 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385478
zastanawiam sie czy jest sens brania tego w dni bez treningu tak jak jest napisane na opakowaniu- co myślicie ??

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2014-04-01 16:28:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470054
weź porcję na sobotę oceni się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49510 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385478
wezme

miałem ci nawet pisac ze przetestujesz ale dzis miałem taki zaj**any dzien ze głowy nie mam do niczego

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2014-04-01 16:49:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49510 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385478
Trening
AEROBY
30min biegania rano na czczo

miał być jeszcze basen dziś ale jak rano jechałem do pracy miałem mały wypadek i poprostu dzień zmieżdzył mnie psychicznie ze na nic nie miałem siły

Suplementacja
C6 Hi Tec
TCM Activlab
Beta Alanina IHS
Epozine 02 BSN
Bcaa FA
Omega 3 Olimp

Dieta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
coś tam narozrabiał

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49510 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385478
Tak jak zawsze rano ide sobie piechota do pracy bo mam blisko dziś wzialem samochód bo jechałem przed praca do paczkomatu paczke nadac , wyjezdzam od siebie z osiedla patrze idzie kolega do pracy , mysle sobie a zatrzymam sie i go podwioze a mgła była rano jak cholera no i ciemno z racji przestawienia godziny , no to sie zatrzymuje patrze w lusterko prawe ze idzie to wrzucam wsteczny i ruszam i nagle bummmm , wysiadam z auta a tam 2 kobiety mi pod auto wpadły , no to kolega podbiega zbieramy je z ziemi (co sie okazało były to babki od nas z pracy) i zawozimy je do szpitala tam czekamy bo badania itp wkoncu okazało sie ze to tylko potłuczenia odwiozłem je do domu i wróciłem z kolega do pracy i tak jakoś mnie to wszystko psychicznie zmeczyło o oczywiscie w pracy kazdy ciekawy co sie stało i cały dzien gadka o tym , zwlaszcza ze eszce 0 5 rano wstałem bo byłem biegac wiec czułem sie taki wypluty ze jak wróciłem do domu zjadłem i połozyłem sie spac potem ciepla kąpiel i nie miałem siły ani ochoty na ten basen sie zebrac - cały dzien siedziało mi w głowie to zdarzenie z rana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
już czekałem na puentę - w szpitalu krzyk - PRIMA APRILIS . Dobrze że dobrze się skończyło. Przynajmniej wiadomo, że nie masz czujników cofania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49510 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385478
mam czujniki ale zapiszczały juz jak było bum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to już nie piszczały czujniki wtedy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs -Poprawa Sylwetki-Szerokie bary wg kuba_n

Następny temat

Konkurs -Poprawa Sylwetki-Szerokie bary wg rkarpinski

WHEY premium