SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Dziennik] mlody paker

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5386

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 563 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2543
Witam. Postanowiłem wziasc sie za siebie juz dawno, jakies dobre poltora roku temu. Bylo to troche po "laickiemu". Od tamtej pory schudlem 15kg, ważąc wtedy 89 teraz 75. jestem zadowolony. Do rzeczy.
Postanowiłem bardziej obserwowac swoje postepy/efekty/błędy/itp. Zacząłem prace na silowni jakies 5msc temu. teraz chce się przyjrzec jak to wychodzi i miec czarno na bialym. Tyle tytulem wstępu.

Cele:

Mym skromnym celem jest uzyskanie takowej sylwetki w okresie czasu poltora roku - dwoch. przy zaangazowaniu, diecie oraz treningu mysle ze dam sobie rade, i nawet muszę. dla siebie

http://pl.tinypic.com/view.php?pic=8b7qzip&s=1#.UzMI9M6PPnA

dieta


Trening:

poniedzialek
Klata/triceps/przedramiona
Klatka:
1.Wyciskanie na płaskiej/skosnej sztangi/hantelek (zmienne co tydz)
2.rozpiętki (butterfly)
3. Unoszenie Hantelki za sobą lezac
triceps
1.Odwrotne wyciskanie
2.unoszenie sztangielki za glowa
3.francuskie wyciskanie lamanej
4. wyciag gorny
przedramiona
1.zwijanie sznurka/sztangi
2.uginanie nadgarstkow
3.trzymanie hantelek/sztangi w okresie 1-2min

wtorek
tu zazwyczaj rower/bieganie/ innymi slowy aeroby podciaganie na drazku pilowanie negatywow szeroko.
nawiasem mowiac podciagam sie 5razy podchwytem, 2 razy waskim nachwytem i 1 raz szerokim nachwytem.

Sroda
Nogi/kaptury/barki

Nogi:
1.przysiady
2.wykroki
3.allachy
4. wspiecia

Kaptury:
Unoszenie barkow z hantelkami/sztanga
sztanga za soba/przed sobą
unoszenie sztangi na wys. szyi

Barki:
1.wyciskanie sztangielków siedzac
2.zolnierskie wyciskanie
3.wymachy boczne
4. unoszenie przed siebie sztangi

piatekPiątek:
Plecy/biceps/przedramiona

Plecy;
1.wioslo sztanga
2.wioslo hantla
3.MC

Biceps:
1.unoszenie sztangi lamanej/prostej
2.mlotki
3 unoszenie sztangielki w oparicu o kolanko

Przedramiona:
1.Wiszenie na zacisnietej rece (rekach)
2. wiszenie na palcach
3. unoszenie nadgarstkow

W dni wolne o treningow brzuch ABS2



____________________





Zmieniony przez - mlody paker w dniu 2014-03-26 18:39:00
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 563 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2543
Dieta jak widac na zalaczonym obrazku. Musze dobic kilka calorii ale za bardzo niemam czym. Zdjecia nie wchodza bo mają byc 200kb a ja mam minimum 333kb. Trening mial byc dzis, przelozylemm na jutro. Mozecie pisac uwagi spostrzezenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3176
w godzinach porannych i przed treningowych za mało kcal na kolację za dużo. podciąganie daj do treningu pleców, na plecy za mało ćwiczeń, wiosło hantlami i sztangą angażuję te same partie więc zamień jedno ćwiczenie. ćwicz w 4 dni i nogi daj na oddzielnym treningu. Podaj jeszcze swój wzrost i poziom bf.


Zmieniony przez - session94 w dniu 2014-03-26 18:54:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 563 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2543
Wezme pod uwage 4 dniowy trening, dzieki za pomoc, wezme ja pod uwage.
Poziom BF jakieś 15 % wzrost 180

Zmieniony przez - mlody paker w dniu 2014-03-26 19:03:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Gdzie foty?

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 563 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2543
Trzymajcie.




dodam ze zmierzam (mam cel) zrzucic 3kg tluszczyku oraz dobic 8kg masy miesniowej. przy bf 10-12%
Zmieniony przez - mlody paker w dniu 2014-03-26 19:22:26

Zmieniony przez - mlody paker w dniu 2014-03-26 19:29:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1685 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7890
To jest bf 15%?

Masz lat pra­wie 40, wyg­la­dasz na niecałe 30, myślisz, że masz nies­pełna 20, a zacho­wujesz się jak­byś miał 10.

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[DT]_wisnia1892-t1015456.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 563 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2543
wisnia1892
To jest bf 15%?

Tak na oko rzuca mnie się tyle, jesteś odmiennego zdania? wIEM ze cialo do poprawy ale, mam czas :P


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1685 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7890
Ja sie nie znam, ale jak wazylem 72kg to mi waga pokazywala ok. 13%, a od tego czasu przywaliłem 11kg i wyglądam teraz jak Ty xd

Masz lat pra­wie 40, wyg­la­dasz na niecałe 30, myślisz, że masz nies­pełna 20, a zacho­wujesz się jak­byś miał 10.

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[DT]_wisnia1892-t1015456.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3176
to chłopaki zdradźcie mi sekret jak wy to robicie że tak trzymacie dietę, ćwiczycie tyle czasu i wyglądacie jak ktoś kto na siłowni nigdy nie był ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 563 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2543
dziekuje za slowa otuchy sesion. 5msc z poczatka pierwsze 2msc bez dietki. Teraz mija 5msc plecki co dodac moge? Sciaganie gornego wyc?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[DT] Gobi, bo nic nie robi!

Następny temat

[DT] wisnia1892

WHEY premium