SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Dziennik] mlody paker

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5394

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1685 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7890
session94
to chłopaki zdradźcie mi sekret jak wy to robicie że tak trzymacie dietę, ćwiczycie tyle czasu i wyglądacie jak ktoś kto na siłowni nigdy nie był ?

Pochwal się swoimi osiągnięciami w 5msc, każdy na początku popełnia sporo błędów

Masz lat pra­wie 40, wyg­la­dasz na niecałe 30, myślisz, że masz nies­pełna 20, a zacho­wujesz się jak­byś miał 10.

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[DT]_wisnia1892-t1015456.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1353 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15467
Jaki wzrost ?
Ćwiczysz na siłowni czy w warunkach domowych ?

"The only one who can tell you 'you can't' is you. And you don't have to listen."
Dziennik: http://www.sfd.pl/[DT]_Forma_luks__Frycekz-t1065140.html#

Pomogłem? Daj SOGacza ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1676
jesz banana przed treningiem? to chyba nie jest najlepsze rozwiązanie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 563 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2543
Frycekz
Jaki wzrost ?
Ćwiczysz na siłowni czy w warunkach domowych ?

Wzrost 180. Cwicze w warunkach domowych, owszem. Mam laweczke skos/plaska (zmiana) stojaki, gryf lamany gryf prosty, wyciag gorny, obciazenie 78kg, drazek. :)

____________
Dlaczego banan przed trainingiem zly? Dodaje energii, wiec dlaczego?

kolejne









Zmieniony przez - mlody paker w dniu 2014-03-30 11:17:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
zdjecia zle robione (za blisko i nie w pozach) poza tym ze duzo pracy czeka (co jest zawsze na poczatku) to nic nie widac

trening rozpisz dokladnie z iloscia serii i powtorzen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 563 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2543
Wiesz bplg, ja ogólnie przez pierwsze trzy miesiace nie przykladalem sie do diety.
Do tego nawet pilka/rower w dni trreningowe ;p takie sa uroki dziecinstwa ;p Mozna tak robic? aeroby w DT?

Powtorzenia wahają się między 8-12powt. Serii na duze grupy robie 14-16 na male 6-10. Jeszcze motylki. :_)




Zmieniony przez - mlody paker w dniu 2014-03-30 11:48:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
ale to jest normalne ze po kilki miechach cudow czesto nie ma szczegolnie jak ktos genetyki nie ma do tego sportu nie ma co sie przejmowac tylko trzeba robic swoje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1676
banan zły na redukcję bo ma sporo cukru, i zamiast spalać własny tłuszczyk to ciągniesz energię z banana ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 563 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2543
mysia-p
banan zły na redukcję bo ma sporo cukru, i zamiast spalać własny tłuszczyk to ciągniesz energię z banana ;)

Z tym że ja koleżanko robię masę, bo jak widac przeszedlbym z kosci na osci...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 563 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2543
Rower zaliczony (szosa)

dietke wkleje na wieczor dzisiejszą...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[DT] Gobi, bo nic nie robi!

Następny temat

[DT] wisnia1892

WHEY premium