SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs/ Ruda_29, podsum. str. 37

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41653

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4404 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43173
jest zayebiscie
ale biorąc pod uwagę wysiłek jaki trzeba włożyć w treningi, efekty lasek z ubiegłego roku, zmęczenie itd zmiany będą na pewno i jestem po prostu ich bardzo ciekawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13461
Kop w zaje***tą dupeczkę na szczęście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10356
Piękna... a Ty przy Tym Twoim kręgosłupie, to odczuwasz jakieś bóle podczas ćwiczeń? (pytam bo mi od 2 tygodni ból krzyża i guzicznego nie przechodzi i nie wiem, czy jak już będę po fizjoterapeucie, to zmienić ilość serii i powtórzeń w Przysiadzie i MC, czy całkiem ćwiczenie zmienić)

Zmieniony przez - mathilda w dniu 2012-04-16 22:00:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1386 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118704
Witam współkonkursowiczke i zobowiazuje sie sledzic poczynania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Dziewczęta i Chłopięta, czuję się zmotywowana i wsparta
Słowa kilku z Was podziałały na mnie wybitnie walczenie - silna jestem średnio, ale dość zawzięta, więc będzie wesoło Saiduś, słowo harcerza, będę na siebie uważała

No i ten, co ważne... Się nie nastawiam na jakąś wybitną przemianę sylwetki. Startuję przede wszystkim latego, żeby sprawdzić siebie i własne możliwości. A jak się uda kratę np. machnąć, to płakała nie będę

It's Party Time!
______________________________________________________________



DT/DA, 16.04.2012

MISKA
130 B/250 W/ 110 T

Warzywa: ogórki kiszone, buraczki, cebula, kapusta pekińska,
Napoje: woda, kawa, mięta, rumianek
Suplementy:cynk, magnez + wit.B, olej z wiesiołka, MCT, whey

AKTYWNOŚCI

-> trening, dzień 1
-> fitness + inne = 3 h

Dzień 1.
1. Przysiad 3 x 15
15 x 25 kg
15 x 27 kg
15 x 30 kg

2. MC sumo 3 x 15
15 x 25 kg
15 x 25 kg
15 x 30 kg

4 x obwód
15x burpee
10x pompka
5x K2E
= czas: ok.16 min

+ 5 min rowerek na rozluźnienie

1. przysiad - można się pośmiać Testowałam nogi po dłuższej przerwie - poszło ok, i nie powiem, ciężar tez poczułam.
2. MC sumo - robiłam pierwszy raz i szło jak po grudzie. Jakoś technicznie kaleczyłam, poobijałam sobie całe nogi. Ostatnie podejście zrobiłam już zwykły MC. Dopóki nie będę czuła lędźwiowego, to zostanę przy zwykłym.
3. obwód - taa... zmachałam się jak nie wiem co. Na koniec w burpees moje ciało zapomniało jak się skacze, pompki też nie były perfekcyjne. Będzie lepiej


OD SIEBIE:
-> pierwszy dzień mam za sobą. Nogi jak nie moje, czuję plery i klatę. Zobaczymy, co będzie jutro
Dodatkowo byłam obiektem zainteresowania na siłce, ale to pewnie każda z Was podczas wytrzymki ma podobnie

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2012-04-16 23:11:07

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 928 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20207
Rudzinka Pierdylniecia zycze, ja tez dzisiaj testowalam ciezary(na szczescie w domu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ruda, będę paczeć i czymać kciuki! Zawzięta bestia z Ciebie, więc efekty pewnie i tak będą, mimo że już jest bardzo dobrze. Ostatnio natknęłam się na Twoje zdjęcia z pierwszego dziennika, normalnie jakbym nie wiedziała, że to Ty, to w życiu bym nie wpadła.
Mam nadzieję, że z kręgosłupem będzie już ok, powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
obwód - taaa ubawiło mnie to nowe doznania treningowe co?

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21746


K2E?
Chyba muszę sobie załatwić drążek .

http://www.sfd.pl/Monia.W.B/dziennik/Podsumowanie_str._38-t843554-s52.html

Walk like you have three men walking behind you.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
powodzenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[ELITE Ladies]Ziuta, na peryferiach/ pods. s.37,76

Następny temat

Konkurs/Trapeziko

WHEY premium