SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs/ Ruda_29, podsum. str. 37

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41741

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 401 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7414
Mniam szefowa!gratulacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rudzielcu

Pikna jesteś, to już wiesz Od siebie dodam tyle tylko, że pakazałaś (po raz kolejny), że ciężka praca się opłaca. Mimo problemów z kontuzjami i dużych ilości aerobów, zrobiłaś piękny progres. Prawdziwy z Ciebie usportowiony babochłop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ach ten tyłek Rudej gratuluje wytrwania do końca! i czekam wiesz na co

plecy zdecydowanie najbardziej na plus, troche tyłek na fotach porównawczych wydaje sie bardziej podniesiony i ubity, szkoda, że reszta w tym nogi bez zmian, ale ciężko będze bez koksu dalej je ruszyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
raKhu1
ale ciężko będze bez koksu dalej je ruszyć


Nasz człowiek skontaktuje się z Twoim człowiekiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Dziewczęta, dziękuję. Miło mi bardzo

Marta, lov Ju Widzę, że z Sebą kolejny cykl mi planujecie

Seba, kto wie, może kiedyś wrzucę Z nuki dałoby radę podrasować, ale jestem mocno ograniczona kontuzjami (czyt. większe obciążenia nie wchodzą w grę), więc faktycznie trza koksem wesprzeć

______________________________________________________________

Robaczki, zapraszam Was do mojego dziennika - podsumowanie samo się nie przeczyta

https://www.sfd.pl/Ruda_/_Klata,_plecy,_barki__od_tego_są_ciężarki_;]-t828355-s7.html#post6 

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
natasza__ Redakcja SFD Moderator
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2809 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31546
Jeszcze ja piekne plecy, reszta tez brawo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1861 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28814
To i ja popieje Jest super!
Zmiany w sylwetce na plus, plecy, łapy - rządzą.
Gratuluję wytrwałości, uporu, ale i rozsądku - jesteś dla mnie prawdziwym sportowcem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Rudzielcu
Co jak co, ale na nudę to Ty narzekać nie możesz, we wszystkie konkursy w ciemno wchodzisz
Tym bardziej Cię podziwiam, bo byłaś zmęczona poprzednimi a i tak dotrwałaś do końca. Czego się nauczyłaś to Twoje


Gratuluję maksów, co do ciała to coraz trudniej coś poprawić, coraz mniej do zmiany a i tak się udało. Czy ja dobrze widzę że plery Ci się ładnie powiększyły przy napince? Lubię na Ciebie patrzeć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Nie weszła we wszystkie, w rzeźbę nie dała się wrobić

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Bo rzeźbę to na masie zrobiła
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[ELITE Ladies]Ziuta, na peryferiach/ pods. s.37,76

Następny temat

Konkurs/Trapeziko

WHEY premium