SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs/Test -Poprawa Sylwetki-Szerokie bary wg Gwid

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19590

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
s16
REASUMUJĄC : aby mieć 6-pak trzeba kręcić aero i zdrowo i rozsądnie się odżywiać . POWODZENIA


trochę żeś głupoty napisał, ale nich Ci będzie

wg mnie żeby mieć kratę to trzeba mięć jako tako zbudowane mięśnie brzucha oraz niski poziom tłuszczu na brzuchu - nic więcej, a jak do tego dojdziemy to już jest inna sprawa, zapewniam Cię że można to osiągnąć bez aero i zdrowego odżywiania (akurat to nie w moim przypadku

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 234 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7981
można by polemizować , nie trenując mięśni brzucha też można je odsłonić , mięśnie brzucha pracują np przy siadach i innych złożonych ćwiczeniach , dużo też zależy od genetyki. Można mieć silne mięśnie brzucha ale nie koniecznie odsłonięte , można mieć słabe, ale widoczne np u osób z niedowagą . Wiadomo ładnie będą się prezentowały grube "kostki brukowe" ale nie każdy może się ich dorobić .

Zmieniony przez - s16 w dniu 2014-02-07 11:18:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
każdy z was ma na pewno rację bo każdy dochodził swoimi ścieżkami do tego. spokojnie przebadam co u mnie zadziała i też będę mógł wtedy porównać z danymi od was. przyznam że trochę się niecierpliwie do badania kontrolnego bo powinienem w końcu zejść poniżej 20% BF( na kalkulatorze wirtualnym mam nawet 16,5). taki mini krok mam nadzieję że z 19,5 zobaczę a potem cisnę do 15%.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Gwid żeby mieć takie mięśnie brzucha jak ma Kuba to musisz je zbudować na dodatnim bilansie a następnie zejść na bilans ujemny i je odsłonić. Odżywianie jest bardzo ważne. Z brzucha schodzi tłuszczyk na samym końcu niestety i zanim zejdzie to można się wysuszyć za bardzo w innych partiach i będzie chudo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
kerad37
Gwid żeby mieć takie mięśnie brzucha jak ma Kuba to musisz je zbudować na dodatnim bilansie a następnie zejść na bilans ujemny i je odsłonić. Odżywianie jest bardzo ważne. Z brzucha schodzi tłuszczyk na samym końcu niestety i zanim zejdzie to można się wysuszyć za bardzo w innych partiach i będzie chudo.


następny
....

to z jakich miejsc schodzi nam tłuszcz w pierwszej kolejności, a kiedy na końcu to jest uwarunkowane od genów, nie mamy na to wpływu
u mnie akuratnie z brzucha fat schodzi wcześniej niż z nóg

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
Właśnie tego sie obawiam. Redukcje robię z głowa teraz wiec jestem 'bardziej ' spokojny ale potem będzie musiała być rownież mądra masa. Obawiam sie ze z mojej planowanej 2 latki bede musiał wejść w plan 3 letni. W sumie mi to nie przeszkadza ale czas ucieka.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12129 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130999
Aby mieć kratę na brzuchu to: dieta.
Aby mieć kostkę brukową i głębokie bruzdy to trzeba ćwiczyć brzuch z małą ilością powtórzeń z dodatkowym obciążeniem! Przysiady i MC itp. nie zrobią bruzd na brzuchu! Zobaczcie jak wyglądają ciężarowcy w wagach najcięższych!

Gwid , chcesz mniejszy BF to pilnuj diety! Jedna amerykanka w ciągu 3,5 miesięcy straciła 70kg masy (ze 117kg zeszła do 47kg). Wygrała za to 250 000 dolarów. Oczywiście, że zaraz pojawiły się krytyczne (zazdrosne) komentarze: niezdrowo, za szybko (nawet polskie dietetyczki się włączyły - jedna anorektyczka dietetyczka też - będzie efekt jojo a gdy nie będzie to będzie anoreksja, potrzebne będą operacje plastyczne gdyż bezpiecznie chudnie się 1 kg tygodniowo itp.).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
Panie Janku spokojnie ja nie pies ze kości lubię mięśnie maja być!!!

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7514 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
ojan widziałem to w TV z ta amerykanką , kurde osoba nie do poznania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 550 Napisanych postów 7987 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 99207
RafalRRRR

Właśnie Xzaar, bo nie wiem jak tam sumarycznie wygląda. Ty masz nadwyżkę, zero, czy minus??



Tego nie wie nikt chyba ;) Bo to jest tak. Gdyby trzymac sie wzorow, nawet najdoskonalszych i najbardziej rozbudowanych - uwzglendniajac ilosc i intensywnosc treningow - dajac sobie wspolczynnik aktywnosci bardzo wysoko, tj. 1,9 - strona ktorej ufam, bo sprawdzala mi sie przez rok redukcji - "wycenia" mnie na 4200 kcal ;)

Z drugiej strony, gdy sam zsumuje tygodniowe zapotrzebowanie, na podstawie TDEE oraz zapisow treningowych, usrednie nastepnie - wychodzi mi juz 5200 kcal.

Gdy podejde do tego jeszcze precyzyjniej - uwzglednie EPOC - usredniajac u mnie bedzie to okolo 25% energii zuzytej w czasie trwania treningu - zblizam sie do 6000 kcal.

Faktycznie ile jem - widac w dziennikach, nie mniej niz 5500, bardzo czesto okolo 6500, czasami i zblizam sie do 8000 kcal. Efekt ? Powolutku, chylkiem boczkiem, waga i BF spadaja.. ;)

Poniewaz meczyl mnie ten matematyczny dylemat, zarzucilem analizy od tej strony. Codziennie jem tyle, bym nie czul sie ani odrobine glodny, ale tez bym nie czul sie przejedzony - czyli tyle, ile wola ode mnie organizm kazdego dnia, bo kazdy dzien jest inny pod wzgledem wysilku, zuzycia energii itp. Taki model sprawdza sie najlepiej.

A tak widziala by mnie moja ulubiona strona - chyba umarlbym z glodu ;)


Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/_DT_Xzaar._Triathlon,_cel_Double_IronMan_2017_-t1018057-s340.html

Cele 2016:

1. Sieraków Triathlon dystans 1/4 IM - http://triathlonsierakow.pl - 28.05.2016 - 02:34:12
2. Challenge Venice dystans IM - http://www.challenge-family.com/challenge-venice/ - 05.06.2016 11:47:48
3. Challenge Poznań ME dystans IM - http://challenge-poznan.pl - 24.07.2016 11:35:22
4. Ironman 70.3 Gdynia - http://ironmangdynia.pl/pl/ - 07.08.2016

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs -Poprawa Sylwetki-Szerokie bary wg Lukson

Następny temat

Konkurs -Poprawa Sylwetki-Szerokie bary wg Triic'a

WHEY premium