SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs/Test -Poprawa Sylwetki-Szerokie bary wg Gwid

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19592

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
na pewno nie z przerw bo miedzy seriami robię maksymalnie 90 sec ( a tak na serio trzymam się 1 min). zawsze we środę jakoś tak wychodzi, pomijając fakt potopu przez ludzi z postanowieniem noworocznym....

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
odczuwam dzisiaj straszne domsy po wczorajszych barkach
pomimo wczorajszej lekkiej pompy tricepsa dzisiaj już wszystko oklapnięte chyba muszę mu na serio supersety/serie robić bo inaczej nie chce się ruszyć.
wczoraj zrobiłem pompki na poręczach 20,15,15,15,15 reps i było całkiem przyjemnie.

czy po wyciskaniu stojąc powinny mnie boleć okolice łopatek? - nie kościec ale mięśnie.
dzięki korekcie techniki kręgosłup nie dostał wpierdziel i dzisiaj chodzę normalnie a nie jak "człowiek-miotła"

dodatkowo mierzyłem/warzyłem się dzisiaj rano na czczo. wiem, że to nie czarodziejskiej lustro itp. ale po nocce waga spadła poniżej 90 kg
efekty fajnie idą

w niedzielę mam urodziny starszego młodego i będzie tort - macie jakieś sugestie jak zbilansować bilans z nadmiarem węgli? może bieg z 45 min przed jedzeniem załatwi sprawę - czy lepiej po.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 1273 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11523
Gwid
w niedzielę mam urodziny starszego młodego i będzie tort - macie jakieś sugestie jak zbilansować bilans z nadmiarem węgli? może bieg z 45 min przed jedzeniem załatwi sprawę - czy lepiej po.


Ja bym po prostu nie jadł Redukcja to redukcja nie ma zmiłuj !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
A ja dzisiaj 4 worki ryżu ale 3200 kcal chyba muszę podnieść bo masa stoi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12129 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130999
Pytanie Twoje: czy po wyciskaniu stojąc powinny mnie boleć okolice łopatek? - nie kościec ale mięśnie.

Mogą boleć! Ale u Ciebie był też MC - w połączeniu z wyciskaniem tym bardziej mogą boleć. Po wznosach w bok też - oraz po innych ćwiczeniach także. Łopatki to plecy i pracują praktycznie zawsze a zwłaszcza gdy dostaną porządny ciężar!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
dzięki panie Janku.
mam trening rozpisany 5x5, przyznaje uczciwe że nie mogę wejść w zakres pompy w żadnym ćwiczeniu które ma tylko 5 powtórzeń, nie ważne że ciężar będzie olbrzymi, jest po prostu słabo;-( nie czuję satysfakcji z tego co robię a tylko trenuję... też tak mieliście?

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1778 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23820
Gwid - trudno o pompę przy tak niskiej liczbie powtórzeń, mnie w.hst w piątkach pompowała rozgrzewka ;)
Gratuluję tak szybkiego spadku wagi. Ja po 3 dniach tłuszczówki 2.5kg prawie w dół, ale nie będę zapeszał bo to pewnie w większości woda. Pochwalę się jak.spadnie z 5.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 550 Napisanych postów 7987 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 99207
To normalne, by byla pompa, trzeba pompowac. Ot, przyklad, pompnij pompka w pusta oponke 5 razy a pompnij 15 - zobaczysz roznice w zawartosci oponki ;)

Pociesze Cie, ja niezaleznie od tego ile bym nie machal pompy nie mam - brak wegli w diecie pod tym wzgledem jest okrutny ;)

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/_DT_Xzaar._Triathlon,_cel_Double_IronMan_2017_-t1018057-s340.html

Cele 2016:

1. Sieraków Triathlon dystans 1/4 IM - http://triathlonsierakow.pl - 28.05.2016 - 02:34:12
2. Challenge Venice dystans IM - http://www.challenge-family.com/challenge-venice/ - 05.06.2016 11:47:48
3. Challenge Poznań ME dystans IM - http://challenge-poznan.pl - 24.07.2016 11:35:22
4. Ironman 70.3 Gdynia - http://ironmangdynia.pl/pl/ - 07.08.2016

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
może to dodatkowo łączy się z niskimi jak na mnie węglami kiedyś w okolicach 300/400 a teraz jak do 150 dochodzę to jest już mam "mocny " dzień. czytałem o ilości powtórzeń a rozwoju masy, ale co jeśli ktoś chce utrzymać masę bez jej zanikania? to wtedy 5 rep jest optymalne? widzę ze dieta działa ale na serio jakoś satysfakcji z treningu co jest bardziej niepokojące.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12129 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130999
Gwid

mam trening rozpisany 5x5, przyznaje uczciwe że nie mogę wejść w zakres pompy w żadnym ćwiczeniu które ma tylko 5 powtórzeń, nie ważne że ciężar będzie olbrzymi, jest po prostu słabo;-( nie czuję satysfakcji z tego co robię a tylko trenuję... też tak mieliście?

Z czym jest słabo?
Z pompą? - ona nie jest wyznacznikiem wzrostu mięśni!
Z satysfakcji treningiem? - może za szybko oczekujesz efektów? Możesz być zadowolony z tego, że zwiększasz ciężary z treningu na trening (chociaż czasem tego nie da się osiągnąć gdyż można mieć tzw. słabszy dzień). Może jesz za mało?

Co kilka tygodni przychodzą takie depresyjne dni! Ma się cel i potem przychodzi mobilizacja a z nią radość z treningów i tak do następnego zwątpienia!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs -Poprawa Sylwetki-Szerokie bary wg Lukson

Następny temat

Konkurs -Poprawa Sylwetki-Szerokie bary wg Triic'a

WHEY premium