SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kojot 15/blog-powrót do formy 86str.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 110869

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 834
zaraz sniadanko trzeba wszamac chyba zrobie sobie poranny trening tylko ****a zimno 12 stopni na silce <lol>

12stopni to nie masz źle. Ja ostatnio miałem 8stopni i ćwiczyłem w czapce zimowej. To są właśnie uroki domowej siłki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
najzimniej w jakiej tmperaturze cwiczylem -10 stopni na dworze bylo -20 na starej silce gdzie kiedys chodzilem nie bylo tam ogrzewania tyle co nadmuchalismy ciepla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 834
O kur**.. to pewnie musieliście w kurtkach zimowych walczyć z ciężarami.. Bo powiem Ci, że w takiej temperaturze to mogłeś się pozbyć skóry na dłoniach bo trzymając sztangę i jeszcze jak się ręka spociła to w tym momencie mogła się "przylepić" do tej sztangi
Będę musiał sobie do garażu jakiś grzejniczek załatwić bo jak mrozy przyjdą to obawiam się, że mogę mieć wtedy podobnie zimno jak tam u Ciebie na starej siłowni. Pozdrowienia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208481
kojot ja mam silke nieogrzewana, w poprzednia zime po kilka stopni na minusie sie zdarzalo, w ta moze byc jeszcze bardziej srogo.


2 bluzy, czapka, kalesony pod dres i dawalo rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32662
ja cwicze na strychu z dziurami w scianie wiec mam praktycznie taka temp jak na zewnatrz, a zawsze cwicze w koszulce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
no teraz okres hardocreowy tez mam siłka nie ogrzewana i jest hardcore na początku, ale mała jest wiec w połowie treningu już jest cieplutko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
mi tam wystarczala czapka bluzka i dlugie spodnie buty zimowe i tyle xD


****a kregoslup mnie boli caly tydzien juz nie wiem co zrobic zeby mi przeszlo zaczelm smarowac fastum zelem to jakby powoi mi przechodzilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
może nadwyrężyłeś coś tam... i boli fastum jest elegancki moze MC za ostro robiles?

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
MC nie robilem w tym czasie co zaczol mnie bolec




dobra wiadomosc plecy przestaja mnie bolec fastum zaczol dzialac wreszcie

Zmieniony przez - kojot15 w dniu 2007-11-23 06:20:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
elegancko kregoslup prawie wogole nie boli juz


ide zaraz bica zrobic trzba go pozadnie spompowac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podkładki pod łydki - co najlepiej używać???

Następny temat

Rady dla chudzielca :)

WHEY premium